Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras nenori vaiko

QUOTE(Marryen @ 2012 05 13, 21:15)
Na manau vis delto prieinu tokios isvados,kad vis delto gimdysiu maziuka,nes gryzus mano vyrui aisku visu pirma pasiteiravo ar as jau susitvarkiau su lektuvo bilietais,ir pradejus jam pasakot kaip jis piukiai praleido diena,kiek daug ispudziu patyre su dzipais purvynuose.As i ji ziuriu ir galvoju as cia viena einu is proto.O tu tiesiog leidi gerai sau laika,suvokt pradedu kad visa ta laika mes ziurim skirtingom kryptim!Mes su vaikais tikrai neprazusim dievas duos sveikatos o daugiau nieko man ir nereikia.Aciu dar kart merginos uz palaikyma ir supratima 4u.gif

tik dabar paskaitinejau ir matau, kad nusprendet 4u.gif
ir teisingai, sekmes jusu seimai 4u.gif wub.gif

bet dukrai vistiek, manau, galejot tokiu abejoniu nepasakot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RedOne @ 2012 05 14, 18:55)

bet dukrai vistiek, manau, galejot tokiu abejoniu nepasakot  blush2.gif

drinks_cheers.gif aš ir manau, kad vaikams apie tai nebuvo būtina žinot
Atsakyti
Galbut jus teisios,tiesa sakant as ir nesakiau jai nieko,tiesiog ji pati per mano klaida pamate NT,kai paklause nebuvo prasmes meluot jai apie tai juk ne mazyte neapgausiu jau unsure.gif Tiesa vyrui pasakiau apie savo sperdima!na sako jeigu nori pasilik nes tai mano problema pasirodo tik g.gif .Manau artimiausiu pasiliksiu viena,ko tikrai nesitikejau,na bet kaip sakant jeigu zmogui tik tiek tereikia kad jis iseitu,mes jo ir nelaikysim schmoll.gif .ir dar kart dekoju uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 14, 22:48)
Galbut jus teisios,tiesa sakant as ir nesakiau jai nieko,tiesiog ji pati per mano klaida pamate NT,kai paklause nebuvo prasmes meluot jai apie tai juk ne mazyte neapgausiu jau unsure.gif Tiesa vyrui pasakiau apie savo sperdima!na sako jeigu nori pasilik nes tai mano problema pasirodo tik g.gif .Manau artimiausiu pasiliksiu viena,ko tikrai nesitikejau,na bet kaip sakant jeigu zmogui tik tiek tereikia kad jis iseitu,mes jo ir nelaikysim schmoll.gif .ir dar kart dekoju uz palaikyma 4u.gif


Marryen, sveikinu su situacijos skaidrėjimu! Aš visada palaikau kovojimą dėl meilės išsaugojimo, bet ne tada, kai spaudžiama rinktis tarp vaiko ir vyro... Esate jauna moteris, dar ir bus tos meilės gyvenime. O kita vertus, vyro meilę ir jos džiaugsmus patyrėte, išgyvenote, dabar kur kas stipresni ir svarbesni - motiniški jausmai. Jeigu jau kažkas prarasta jūsų santykiuose, dabar jau sudėtinga atstatyt, ir ne vieno tai darbas, o dviejų. O iš jūsų pasakojimo jaučiasi, kad vyras gyvena, kaip gyvenasi, kaip savaime išeina ir į jūsų pasaulį nesigilina. Galiu įsivaizduoti, ką reiškia prisirišimas, drauge išgyventi metai ir prisiminimai. Lengva paleisti nebus, bet juk yra, vardan ko kovoti!

O dėl pasipasakojimo vyriausiai merginai - aš visiškai suprantu ir palaikau tokį dalijimąsi. Juk nėra geresnės draugės nei mama/dukra/sesuo... Tokių metų aš sužinojau apie mamos praeityje kadaise padarytą abortą (ji iki šiol graužiasi dėl to!) - verkiau, išgyvenau, visą naktį po to ir dar daug dienų mąsčiau apie savo negimusį broliuką (kažkodėl manau, kad broliukas), bet nepasijutau traumuota. Mama norėjo tą skausmą pasidalyti su manimi ir sese, mes jį priėmėm ir taip pat išgyvenome. Manau, šeimoje taip ir turi būti - reikia dalintis su artimiausiais žmonėmis savo stipriausiais išgyvenimais...
Atsakyti
Taip yra skaudu be galo myliu sita zmogu be galo,GAL NET PER DAUG,net iziuriu savo kaltes tokiuose musu dabartiniuose santykiuose,kaip sakant stengiausi as ji nesiot ant ranku g.gif .Sunku buvo apsisprest labai net,bet labai daug kartu bandziau isivaizduot ta,kai as jau gryztu susitvarkius mano brangusis pasiima mane is oro uosto mes linksmai visi ciauskame apie praleista laika kai manes nebuvo....Po to uzsukame papietauti zodziu lyg niekur nieko doh.gif .Ir suvokiau kad negalesiu toliau gyvent lyg niekur nieko.galbut per daug as cia nuvaziuoju i lankas,hormonai daro savo,tiesiog bandau mastyt blaiviu protu nu negaliu as juo atsikratyt,galbut bus nelengva negalesiu iseit i darba nes noresiu pamaitint maziuka kazkiek nes mazaja savo tik pries menesi kaip ne kaip susitarem kad jau gana mamyte pienelio jau nebeturi biggrin.gif tai dar vis iki siol nors paziuret papraso biggrin.gif .Vis delto as tikiu viskas mums bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 14, 23:39)
Taip yra skaudu be galo myliu sita zmogu be galo,GAL NET PER DAUG,net iziuriu savo kaltes tokiuose musu dabartiniuose santykiuose,kaip sakant stengiausi as ji nesiot ant ranku g.gif .Sunku buvo apsisprest labai net,bet labai daug kartu bandziau isivaizduot ta,kai as jau gryztu susitvarkius mano brangusis pasiima mane is oro uosto mes linksmai visi ciauskame apie praleista laika kai manes nebuvo....Po to uzsukame papietauti zodziu lyg niekur nieko doh.gif .Ir suvokiau kad negalesiu toliau gyvent lyg niekur nieko.galbut per daug as cia nuvaziuoju i lankas,hormonai daro savo,tiesiog bandau mastyt blaiviu protu nu negaliu as juo atsikratyt,galbut bus nelengva negalesiu iseit i darba nes noresiu pamaitint maziuka kazkiek nes mazaja savo tik pries menesi kaip ne kaip susitarem kad jau gana mamyte pienelio jau nebeturi biggrin.gif tai dar vis iki siol nors paziuret papraso biggrin.gif .Vis delto as tikiu viskas mums bus gerai mirksiukas.gif

Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 14, 23:39)
Taip yra skaudu be galo myliu sita zmogu be galo,GAL NET PER DAUG,net iziuriu savo kaltes tokiuose musu dabartiniuose santykiuose,kaip sakant stengiausi as ji nesiot ant ranku g.gif .Sunku buvo apsisprest labai net,bet labai daug kartu bandziau isivaizduot ta,kai as jau gryztu susitvarkius mano brangusis pasiima mane is oro uosto mes linksmai visi ciauskame apie praleista laika kai manes nebuvo....Po to uzsukame papietauti zodziu lyg niekur nieko doh.gif .Ir suvokiau kad negalesiu toliau gyvent lyg niekur nieko.galbut per daug as cia nuvaziuoju i lankas,hormonai daro savo,tiesiog bandau mastyt blaiviu protu nu negaliu as juo atsikratyt,galbut bus nelengva negalesiu iseit i darba nes noresiu pamaitint maziuka kazkiek nes mazaja savo tik pries menesi kaip ne kaip susitarem kad jau gana mamyte pienelio jau nebeturi biggrin.gif tai dar vis iki siol nors paziuret papraso biggrin.gif .Vis delto as tikiu viskas mums bus gerai mirksiukas.gif

Na, jeigu šeimoje sugyvenate darniai, jeigu linksmai laiką leidžiate - ko gero, tai ne pabaiga dar. Pabandykite vis tik pasikalbėti dar su vyru... O tai tas dviejų skirtingų nuomonių išsakymas nieko neduoda santykiams...
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 11, 20:40)
prasau bent kokio patarimo,prasau! verysad.gif

jeigu finansai leidzia - gimdyk. vistiek tu jau pripratusi viena auginti vaikus ir viskuo rupintis pati, tai tau ne naujiena, kad vyras nedalyvaus eiliniame vaiko atejime. O vyresneliai dar ir pades auginti, priziureti.. jeigu duoda - imk. Senatveje tavo vaikai tavo atrama bus, kuo ju daugiau, tuo smagiau bus. O vyras... Zinai kaip su tais vyrais, juk nebe pirma tau santuoka, tai vyras yra, tai jo nera.. O vaikai lieka vaikais.
Papildyta:
QUOTE(Marryen @ 2012 05 13, 15:45)
Man skaudziausia ziuret i vyriausia dukra ji istisai verkia,pasislepus verysad.gif as bandau aiskint kad man tai isvis nepakeliama,vien pagalvojus apie tai apsipilu asarom!O vyro nera,jis stengiasi isvis net namuose nebuti turi aibe hobiu,vakar motociklai,siandiena pasivazinejimas dzipais po laukus!gryzta kada mes jau lovose,tiesa dar vakar paklause ar bilietus nusipirkai,nes liepia i Lietuva gryzus tai darytis verysad.gif Bilietus as nusipirkau gryztu, bet visu pirma noriu pakalbet su savo ginekologu,viska dar kart pasverti,internete yra daug informacijos,daug foto,kurios baisesnes uz baisiausia siaubo filma.Netgi kyla tokiu minciu pasiust ji kuo toliau,bet velgi negi zmones del to gali skirtis? verysad.gif

O kodel dukra verkia?
Nezinau, as gimdyciau. ir pofik man butu toks vyras, kuriam nusispjauti ant mano sveikatos ir savo vaiko. Blembacki, ant ranku ji nesiok, bilietus jam pirk, prezervatyvas jam ne fasonas, o as turiu sveikata gadintis ir nuodeme prisiimti, kad jam butu dar geriau negu yra?! fu fu fu...
Atsakyti
Kaip ir minejau vyriausia dukra labai nori kad gimdyciau maziuka,jau nemazyte supranta viska,tiesa vyro tevai net bande su juo kalbet bet savos nuomones jis nekeicia schmoll.gif ,bet man taip pat nieko tai nekeicia,nes as jau apsisprendziau,ryt gryztu i LT bet tiktai konsultacijai pas savo ginekologa nestuke.gif ,dekoju merginos uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 17, 22:24)
Kaip ir minejau vyriausia dukra labai nori kad gimdyciau maziuka,jau nemazyte supranta viska,tiesa vyro tevai net bande su juo kalbet bet savos nuomones jis nekeicia  schmoll.gif ,bet man taip pat nieko tai nekeicia,nes as jau apsisprendziau,ryt gryztu i LT bet tiktai konsultacijai pas savo ginekologa nestuke.gif ,dekoju merginos uz palaikyma 4u.gif


Šaunuolė! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 17, 22:24)
Kaip ir minejau vyriausia dukra labai nori kad gimdyciau maziuka,jau nemazyte supranta viska,tiesa vyro tevai net bande su juo kalbet bet savos nuomones jis nekeicia  schmoll.gif ,bet man taip pat nieko tai nekeicia,nes as jau apsisprendziau,ryt gryztu i LT bet tiktai konsultacijai pas savo ginekologa nestuke.gif ,dekoju merginos uz palaikyma 4u.gif

Saunuole smile.gif Sveikinu su apgalvotu ir protingu sprendimu smile.gif
Atsakyti
As ir tik galiu palinketi viso ko geriausia .Saunuole.Zaviuosi jumis .Sekmes 4u.gif
Atsakyti