Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

QUOTE(groovy @ 2012 11 23, 19:55)
o jei dar ant pakabos doh.gif Per daug vargo, numesčiau visai kažkur. Yra kabliukas, užkabinai ir pirmyn biggrin.gif Bet čia tik aš rolleyes.gif


doh.gif įtariu kad ir maniškis taip darys..................... ax.gif Šeip aišku kol kas tenka nusileisti keliems įpročiams,(tokiems,kaip neklot lovos) ir atitvert lovai kampa........... doh.gif Ai dar prie darbo vietos teks daryt ranka pasiekiama lentyna, nes kitaip knygos ir popieriai gyvens ant palangės............... ir nebandyk išgriaut Tvarkongos betvarkės, nes ten sistema tokia............. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 23, 20:34)
doh.gif įtariu kad ir maniškis taip darys..................... ax.gif Šeip aišku kol kas tenka nusileisti keliems įpročiams,(tokiems,kaip neklot lovos) ir atitvert lovai kampa........... doh.gif Ai dar prie darbo vietos teks daryt ranka pasiekiama lentyna, nes kitaip knygos ir popieriai gyvens ant palangės............... ir nebandyk išgriaut Tvarkongos betvarkės, nes ten sistema tokia............. lotuliukas.gif

Va va, aš jau ne tokia jauna, kad iliuzijų turėčiau: atseit nauji namai, tai dabar klosiu lovą ir tvrkingai drabužius į spintą dėliosiu, ir popierių nekaupsiu biggrin.gif Nebeapgaudineju savęs, tai geriau mąstau, kaip tą minusą paversti pliusu. dar man tvarkymasis yra tokia laiko gaišatis, kad geriau neprisidaryt problemų iš karto biggrin.gif
Atsakyti
teisingai pasakyta.

Aš butuką rengiu studentui... ax.gif šiaip jam iš vis nieko nereik, tipo tik kad santechnika veiktų ir šaldytuvas būtų. Negaliu sakyt tvarkosi, "vyriškai" karta savaitėj. Bet rimtai stengiuosi įkurdinti taip, kad būtu patogu ir jo minusai nesimatytu. lotuliukas.gif

Mes pirkom naujos statybos butą, bet šiaip tai kuo toliau tuo labiau gailiuosi, nervina mane ta virtuvė bendra. Kambarys ar virtuvė, bernas indus plauna karta dienoj, jei egzai tai plauna tada ,kai baigiasi indai.................arba po egzamino. Iš kitos pusės gaila aparatūros, kažkaip kambarys neperdickas vistiek verda, kepa..............IR kvadratūros kambario gaila..............

Galvoju gal vertėtu ta virtuve i koridoriu iškelti. ax.gif tik su vy\ru nesutariam dar šituo klausimu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulėėė: 23 lapkričio 2012 - 21:44
Mūsų koridorius nedidukas, ten tilpo tik spinta būtent tokia kur pakabos ne standartiškai kaba. Ir lentynos yra- vyro daiktams, įrankiams, ir šalikams pirštinėms, jų oi kiek daug (dvi moteriškėe namie, o dukra neleidžia išmest jokios skarutės, ar šalikiuko). Anksčiau buvo pakaba doh.gif , amžinas bardakas....dabar užstumiu duris, ir tvarka biggrin.gif . O Vienos durys veidrodinės, na vizualiai koridorius didesnis atrodo.
Atsakyti
Plano neturiu, man asmeniškai užteko savadarbio planuko, tikiuosi nepyksite, jeigu panašų ir pateiksiu, nes suprantu, kad vizualiai labiau eitų susišnekėti.
---
Galbūt pradėsiu nesimėtymui nuo vonios, tuo labiau, kad ji šiuo metu ir įrenginėjama, tai reikia greičiau spręsti.
http://images28.fotk...79/Vonia-vi.jpg
Kas jau bus tikrai, tai:
1) asimetrine/kampine vonia, paminejau abu pavadinimus, nes ta pacia vonia gamintojai ivardija skirtingai, tai atsiprasau jei suklaidinau 4u.gif klasikines nedesime, nes man jos tokios sovietnos ir atsibodusios, o norime kiek imanoma pagal lesas ir buto galimybes, isirengti graziai ir truputi moderniau. Su asimetrine vonia vietos labiau susitaupo, nei su klasikine. 4u.gif
2) vonios placiausia vieta bus max 75cm. Vonia prie ilgosios sienos (1,54), taciau vonia bus arba 150 arba 140 ilgio, zinoma labiau noreciau rasti tinkama 140, nes vistiek liktu daugiau vietos aplink skalbimo masina 4u.gif taciau mus riboja finansai 4u.gif
3) kriaukles nebus, nes mes abu uzauge be kriaukliu voniose, nelabai suprantame kam toks dalykas reikalingas lotuliukas.gif
4) skalbimo masina (jeigu vistik statyti i vonia), tai tik i desine puse, nes kaireje gyvatuko vamzdziai, tai dar labiau sumazeja gylis. Skalbimo masinos man norisi 33*60 cm, nes dabar yra tik 38cm iki duru angos, bet cia dar durys neidetos, o juk dar visokios staktos, apdaila, tai manau dar sumazes, bet jos rupuzes brangios, o 40*60cm nelabai noriu, kad taip butu TIK TIK iki duru ir praejimo arba isvis issikistu unsure.gif
p.s. kas del skalbimo masinu statymo virtuveje, tai buvo atsiliepimai taip pat apie kvapus ir garso, triuksmo, kad baladojasi visa virtuve nuo jos kratymosi. As pirksiu tik dedama is sono, kur bestatyciau, nes mano tevai turejo per virsu dedama, mes turejome per virsu dedama, tai man jos baisiai nepatogios rubu idejimui, isemimui doh.gif ir dar tie pakeliami dagncai gal po ilgo naudojimo poto atlenkus nebesilaiko, tai dar turi pasiremti kuo nors, kad galetum isimti, sudeti doh.gif
Idedu ir papiesta vizija:
http://images50.fotk...onia_150-vi.jpg
kaip sakiau, gali buti, kad vonia bus tik 140, tai nuo smailosios jos dalies iki sienos dar liktu papildomu 10-15cm laisvu.
Dabar paciai beziurint kilo tokiu minciu:
1) gal dar kazkaip isnaudoti ta kamputi tarp skalbimo masinos ir vonios smaigalio ar jau bus perkrauta? ypac jei vonia bus tik 140 lgio?
2) virs pat skalbimo masinos noreciau daryti dar ir lentynele, na kad nereiketu ant pacios skalbimo masinos kazko krauti, o virs tos lentyneles kabinti spintele su veidrodziu. ar kabinti tik lentynele (mazdaug skalbimo masinos dydzio) ir veidrodi, o spintele nesti ant sienos virs krano (tos 1,54)?
3) kaip del sienos tarpo, ant kurios kabos gyvatukas, gal iki gyvatuko (o tuo paciu ir apatiniu vamzdziu paslepimui) gal daryti spintele, bet ar nebus perkrauta? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 14:01)



Idedu ir papiesta vizija:
http://images50.fotk...onia_150-vi.jpg
kaip sakiau, gali buti, kad vonia bus tik 140, tai nuo smailosios jos dalies iki sienos dar liktu papildomu 10-15cm laisvu.
Dabar paciai beziurint kilo tokiu minciu:
1) gal dar kazkaip isnaudoti ta kamputi tarp skalbimo masinos ir vonios smaigalio ar jau bus perkrauta? ypac jei vonia bus tik 140 lgio?
2) virs pat skalbimo masinos noreciau daryti dar ir lentynele, na kad nereiketu ant pacios skalbimo masinos kazko krauti, o virs tos lentyneles kabinti spintele su veidrodziu. ar kabinti tik lentynele (mazdaug skalbimo masinos dydzio) ir veidrodi, o spintele nesti ant sienos virs krano (tos 1,54)?
3) kaip del sienos tarpo, ant kurios kabos gyvatukas, gal iki gyvatuko (o tuo paciu ir apatiniu vamzdziu paslepimui) gal daryti spintele, bet ar nebus perkrauta?  doh.gif

labai taupiai ir gražiai viską dėstot,kamputį gal skalbinių dėžė nepamaišytų,ar kažkur kitur dėsit g.gif
veidrodi per vonios ilgį galit prie sienos kartu su plytelėm priklijuot,tik aukščiau,(pas mus taip buvo,vonią didino)aišku,purslų bus,bet patogumas taip pat,ypatingai jei neturit kriauklės,o virš skalbimo mašinos,manau viskas labai tinka ką sumanėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 24, 15:16)
labai taupiai ir gražiai viską dėstot,kamputį gal skalbinių dėžė nepamaišytų,ar kažkur kitur dėsit g.gif

Tiek aš, tiek mes iki šiol nenaudodavome skalbinių dėžės, rūbus mesdavome į skalbimo mašiną, o poto prieš skalbiant būna atrenku. Bet būdavo per viršų atidaroma, tai gal negražu, kai per stiklą matysis rūbų krūva? unsure.gif
Veidrodžio virš vonios (didelio, ilgo) vyras nenorės, nes jį labai nervuoja tokie dalykai voniose (o pas vienus giminaičius, net ir wc), kaip sako, kad prausiesi ir matai save nuogą (o jis aukštas, tai atsistojęs bet kokiu atveju tikėtina, kad matys) biggrin.gif jį kažkodėl tai veikia, nenori jis.. biggrin.gif man tai kas, mažiau valyti reikės, nesu tvarkinguolė biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 16:01)


Niu gražiai viskas bus ,Ir spintutė būtinai reikalinga virš mašinos ir skalbiniu krepšys priešingoj pusėj. Vistiek be spintėlės neišsiversit, atsiranda ko i ja paslėpti...........mažiau betvarkės vonioj. šeip bent spintelės dureles veidrodžiu apklijuot, tai irgi padeda erdvei didinti, o ir būtų daigtas 2 in 1....... pasišukuot...........


* maniškis irgi burba,kam kriauklė reikalinga ir esamuose butuose jos nėra. O va sūnus užsiburbė,kad visvien i vonia netelpa. tai darom duša ir kriaukle.


**Ai dar mergytės noriu paklausti, kaip jūs žiūrėtumėt i tai,kad įėjus į buta, vietoj prieškambario būtų virtuvė........tiesa virtuvės spintelės telpa dešinėj pusėj , o kairėj dar liks vietos siaurai uždaromai rūbinei.

aš nenoriu virtuvės dalies atskirti siena, nes ji nedicka, 3,84.....o šeip pats holas yra 6 m kvadratu.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 24, 16:20)


Skalbinių krepšys tai toje pusėje kur gyvatukas? g.gif
O kampa tarp skalbimo masinos ir vonios smaigalio palikti tuscia?
O isvis kas nors deda spinteles virs vonios ir krano ar ne? biggrin.gif biggrin.gif

Jeigu kažkam yra poreikis voniai ir kriauklei, tai esu mačiusi man labai įstrigusi variantą kartu su asimetrine vonia (kas manau tikrai taupo vietą):
http://www.ravak.cz/...obraz_00011.jpg
ir dar viena beveik identiska varianta, tik dar man atrodo siauresne vonia ir mazesne kriaukle, bet principas panasus ir manau labai fantastiskas 4u.gif gaila, kad mes nežinome kam tą kriauklę naudoti lotuliukas.gif
Ai man tai išvis, vyras netilps į jokią vonią, bet jam viskas vos ne dzin doh.gif
Atsakyti
Nu juodai nervina doh.gif kai prieš darant vamzdyną, klausiau ar jeigu vonia bus tik 140 ilgio, viskas bus gerai, tai linkčiojo galvą, kad mhm, mhm doh.gif dabar paaiškėjo, kad jeigu dėsime 140 ilgio vonią, tai ten tame kampe matysis vamzdynas ir krc dabar reik dėti 150 ilgio doh.gif ir vistiek tipo gal matysis, arba as durna arba kazkas doh.gif
Atsakyti
Niu tai vamzdyne teks pervedžiot,kad nesimatytu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 23, 21:43)
Mes pirkom naujos statybos butą, bet šiaip tai kuo toliau tuo labiau gailiuosi, nervina mane ta virtuvė bendra. Kambarys ar virtuvė, bernas indus plauna karta dienoj, jei egzai tai plauna tada ,kai baigiasi indai.................arba po egzamino. Iš kitos pusės gaila aparatūros, kažkaip kambarys neperdickas vistiek verda, kepa..............IR kvadratūros kambario gaila..............

Mes specialiai sieną nugriovėm, užtat gero gartraukio reikės ieškot ir būūūūūtinai indaplovės, nes aš kaip tas studentas, indų neplaunu schmoll.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 14:01)
Dabar paciai beziurint kilo tokiu minciu:
1) gal dar kazkaip isnaudoti ta kamputi tarp skalbimo masinos ir vonios smaigalio ar jau bus perkrauta? ypac jei vonia bus tik 140 lgio?
2) virs pat skalbimo masinos noreciau daryti dar ir lentynele, na kad nereiketu ant pacios skalbimo masinos kazko krauti, o virs tos lentyneles kabinti spintele su veidrodziu. ar kabinti tik lentynele (mazdaug skalbimo masinos dydzio) ir veidrodi, o spintele nesti ant sienos virs krano (tos 1,54)?
3) kaip del sienos tarpo, ant kurios kabos gyvatukas, gal iki gyvatuko (o tuo paciu ir apatiniu vamzdziu paslepimui) gal daryti spintele, bet ar nebus perkrauta?  doh.gif

Na, skalbinių dėžė tikrai labai praverčia.
Mes gyvatuką stūmėm kuo toliau vonios link, norėjau, kad būtų grynai virš jos, bet nesigavo dėl vamzdžių, tai ne visai prie sienos prispaustas gavosi, ne tiesiai virš vonios. Kur jūsų skalbyklė – mūsų tualetas, o kur jūsų gyvatukas – maža spintutė su kriauklyte ir virš jos veidrodis (ten nuo sienos iki durų staktos mažiau nei jūsų). Skalbyklė netilptų, jei vonia, o dušo kabinos nenorim. tai jūs čia dar visai sočiai vietos turit, nes jūsų tualetas, kaip supratau, atskirai thumbup.gif

QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 24, 16:52)
Niu tai vamzdyne teks pervedžiot,kad nesimatytu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Mums viską suslėps, bet vonią patys imsim 150 cm ir nesiaurėjančią, nes ir abu kartu mėgstam pagulėti blush2.gif

Mūsų vonia (tik gyvatukas ne visai virš vonios, tai ir kriauklytė pasislinkusi šiek tiek labaiu durų link):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 24 lapkričio 2012 - 18:04