Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (IX tema)

QUOTE(Džakonda' @ 2012 05 13, 18:05)
Ir dar pagaliau atsirado Побег 2 thumbup.gif tik laukiu kol visos serijos bus idetos ax.gif

ir aš palauksiu kol sudės visas drinks_cheers.gif mačiau kad šiandien pradeda rodyti jšį per baltijos kanalą smile.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 05 13, 19:51)
''Дочь баяниста'' /2012/

mačiau praeita savaite anonsą tai visai paiko, reiks atsisiusti rolleyes.gif

aš šapovalovą vis žiūriu smile.gif patinka net labai rolleyes.gif

ai dar Личные обстоятельства liko 1 serija smile.gif labai net, visko ten yra, ir meilės ir kveiksmo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 05 14, 09:49)
aš šapovalovą vis žiūriu  smile.gif patinka net labai  rolleyes.gif

ai dar Личные обстоятельства liko 1 serija  smile.gif labai net, visko ten yra, ir meilės ir kveiksmo  thumbup.gif

Dėl pirmojo- ir man patiko good.gif Daug dar liko serijų jums žiūrėti?
Dėl antrojo- pavadinimas kaip ir labai girdėtas, bet nieko negaliu prisiminti g.gif einu žvilgtelsiu kas čia per filmas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 gegužės 2012 - 08:58
QUOTE(natuliona @ 2012 05 14, 09:49)
aš šapovalovą vis žiūriu  smile.gif patinka net labai  rolleyes.gif

ai dar Личные обстоятельства liko 1 serija  smile.gif labai net, visko ten yra, ir meilės ir kveiksmo  thumbup.gif

Geri abu. Ypač Šapovalovas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 05 14, 09:56)
Dėl pirmojo- ir man patiko good.gif Daug dar liko serijų jums žiūrėti?

4-5 serijos liko, kadangi žiūriu jį su vyru tai labai jau lėtai einasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 14, 09:58)
Geri abu. Ypač Šapovalovas  thumbup.gif

Kaip manot, tuo ir užsibaigė jis? Ar visgi dar turėtų tęsinis būti? Man truputi jis atrodo neišbaigtas g.gif
Papildyta:
QUOTE(natuliona @ 2012 05 14, 10:02)
4-5 serijos liko, kadangi žiūriu jį su vyru tai labai jau lėtai einasi  doh.gif

užjaučiu biggrin.gif
aš kai su vyru žiūriu- tai ta pati situacija irnesakyk.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 05 14, 10:07)
užjaučiu biggrin.gif
aš kai su vyru žiūriu- tai ta pati situacija irnesakyk.gif doh.gif

stengiuosi su juo nežiūrėti tokių ilgų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 05 13, 19:51)
''Дочь баяниста'' /2012/
Teks pažiūrėti.


Teks teks..kažkada,nes jau siunčiuosi-na ir šitas aktorius patinka.Akys man jo labai gražios-mergaitiškos tokios blush2.gif tongue.gif

QUOTE(natuliona @ 2012 05 14, 09:49)

aš šapovalovą vis žiūriu  smile.gif patinka net labai  rolleyes.gif



Kaip tik ką tik pirmąją seriją pažiūrėjau. Mano stiliaus filmukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 05 14, 10:07)
Kaip manot, tuo ir užsibaigė jis? Ar visgi dar turėtų tęsinis būti? Man truputi jis atrodo neišbaigtas g.gif

Man tai labai norisi pratęsimo - niekas ten niekaip nesibaigė. Galėtų būti tęsinys. Nors bandžiau ieškoti kokios tai informacijos - neradau
Atsakyti
Pasidalinsiu ką vakar žiūrėjom. Pradėjus žiūrėti- prikaustė. Visą laiką spėliojom kas ir kaip. Bet...turiu įspėti, kad tempo čia nėra o viskas vyksta nuosekliai, ramiai... tačiau dėmesį išlaikė iki galo. Ramiam žiūrėjimui, neskubant- pats tas.
''Частный сыск полковника в отставке'' (фильм 1. ''Дата собственной смерти'') /2009/
Трейлер http://www.youtube.c...h?v=n6vmUeErH64
Vienu žodžiu. Yra oligarchas kuris turi dvi dukras, sūnų, marčią ir antrą jauną žmoną (pirmoji žmona mirusi). Turtingas iki beprotybės (turtų atrodo plius minus 30milijonų JAV dol) bet kaip tėvas- blogas vaikams. Vaikai tarpusavy bendrauja minimaliai, su pamote- juo labiau. Vienu žodžiu tikra Santa Barbara mastau.gif
Toliau darosi dar įdomiau...
Tėvas sprogsta automobilyje. Vaikai susirinkę namuose gedulingiems pietums. Tuo pačiu sūnus į namus pasikviečia seklį kad padėtų išsiaiškinti tėvo mirimo atvejį. Per tuos gedulingus pietus yra skaitomas tėvo paliktas testamentas, kuriame jis nurodo jog marčiai palieka brangenybes kurių vertė 200 tūkst, tarnaitei 400 tūkst, žmonai (pamotei) visą likusį turtą, o dviem dukrom ir sūnui- 0 (nieko).
Dar viena menka detalė.
Po 1-2 nakties jo žmona randama nudurta jų (savo) namuose. Ji taip pat buvo dėl viso pikto iškart jau sudariusi testamentą dėl tų turtų kur jai paliko vyras (kam jie atitektų jos mirties atveju). Tad pamotė po savo mirties paliko jo dviem dukrom nei daug nei mažai- po 1 dolerį... o sūnui (posūniui) 400tūkst.
Niuansas toks kad per tą laiką, t.y. nuo gedulingų pietų dienos, niekas iš šeimos narių nebuvo išėjes iš namų, net tarnaitė, į namus taip pat nieks nebuvo per tą laiką užsukęs iš svetimų. Tai kas nudūrė pamotę? Kas prikišo nagus prie sprogimo? P.S. tas seklys, sūnaus prašymu, pasilieka gyventi pas juos namuose nuo pat pirmos atvykimo dienos (nuo testamento skaitymo dienos). Tačiau net tai kažkam nesutrukdė ir nepabūgo nudurti velionę...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 gegužės 2012 - 11:07
QUOTE(Visgi @ 2012 05 14, 11:35)
Pasidalinsiu ką vakar žiūrėjom. Pradėjus žiūrėti- prikaustė. Visą laiką spėliojom kas ir kaip. Bet...turiu įspėti, kad tempo čia nėra o viskas vyksta nuosekliai, ramiai... tačiau dėmesį išlaikė iki galo. Ramiam žiūrėjimui, neskubant- pats tas.


Netyčia vieną naktį buvau užtaikius ant šito filmo. Kažkur nuo vidurio... Todėl ia pavadinimo nesužinojau. O dar per reklamą blush2.gif užmigau. Bandžiau ieškot nete pagal programą, koks ten filmas buvo, nesugebėjau rasti (per Viasato kažkurią žiūrėjau). Bet labai norėjau pamatyt, kas ir kaip ten baigėsi ax.gif
Ačiū labai už nuorodą. 4u.gif Jau siunčiuosi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 14, 12:41)
labai norėjau pamatyt, kas ir kaip ten baigėsi  ax.gif
Ačiū labai už nuorodą. 4u.gif  Jau siunčiuosi.  4u.gif

Džiaugiuosi kad pagelbėjau mirksiukas.gif Kaži ar įdomus bus ir kitas ''Частный сыск полковника в отставке'' (фильм 2. ''Сувенир от Парфюмера'') /2012/ ko gero kad taip g.gif Vienur rašo kad 2009metų kitur rašo kad 2012metų, ir suprask kaip nori mastau.gif
Трейлер http://www.youtube.c...h?v=pRNPEpxocZY
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 gegužės 2012 - 12:17
QUOTE(Visgi @ 2012 05 14, 13:11)
: Kaži ar įdomus bus ir kitas ''Частный сыск полковника в отставке'' (фильм 2. ''Сувенир от Парфюмера'') /2012/ ko gero kad taip g.gif

Nepažiūrėjus-nesužinosit smile.gif Aš ir parsisiunčiau-kažkada pažiūrėsiu smile.gif
Ups -jau kažkokį žioplį pagavau blush2.gif Čia gi net ne vienas filmas..Einu žiūrėt ką parsisiunčiuua ir ko dar trūksta tongue.gif
Papildyta:
Tai dabar jūs man paaiškinkit,ar aš gerai supratau: šito palkovniko yra dvi dalys,bet į šitą nuorodą sudėtos abi http://kinozal.tv/de...s.php?id=965969 ,ar ne g.gif Lyg matosi ant nuotraukos,kad film 1 ir film 2 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 14 gegužės 2012 - 12:28