Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (IX tema)

QUOTE(tura @ 2012 08 07, 15:26)
Būsiu nesuprasta,

Visiškai suprasta biggrin.gif Negali visiems viskas vienodai patikt...
Bet smalsu, o kas patiko? Pasakykit kokį vieną patikusį. Beje, Teror liubovjū matėt? Ten - rusiškas miestas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 07, 14:55)
Beje, kaip jums 'Santa Liučija' ?


Pražiūrėjau ax.gif Na toks ot..žiūrėt galima,bet ne iš tų kur rekomenduočiau,jei kas paprašytų gero filmo...
QUOTE(tura @ 2012 08 07, 15:26)
Būsiu nesuprasta, bet Gromovai man labai jau vidutiniški. 6 serijas pražiūrėjau sunkiai. ir DAR 2 serijas pažiūrėjau, tai tikiuosi, kad įsibėgės, nes kažko nelabai schmoll.gif  Man tas "naivus rusiškas kaimas" jau atsibodo

Norėjau parašyt,bet žiūriu panašiai parašė Vilioja smile.gif Aš pvz.niekaip nesuprantu,kaip gali nepatikti Я лечу,o va iš komentarų supratau,kad kol kas tik man patiko tongue.gif Visiem skirtingai 4u.gif
Ne į temą,bet dabar va pakėlus galvą,pamačiau per langą,tai rašau: kiba ateina naujai sena mados banga g.gif Per savaitę jau gal kokį ketvirtą kartą matau "įmantriai"pasipuošusią moteriškę: sportinės kelnės,įliemenuoti baltinukai perjuosti plačiu diržu (arba bliuzelė su blizgučiais), aukštakulnės basutės,rankinukas ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 07 rugpjūčio 2012 - 16:08
QUOTE(Julsita @ 2012 08 07, 14:22)
padovanojo povestuvinę kelionę "в прекрасный город Вилнюс " ,net akis nuo puodų pakėliau  lotuliukas.gif

Oho, na tikrai, kad neįprasta mastau.gif net dukart paskaičiau postą nes pagalvojau kad gal ne taip supratau...
Atsakyti
''Кококо'' /2012/
''Кококо'' /2012/Трейлер
http://kinozal.tv/de...s.php?id=993936
user posted image
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2012 08 06, 23:32)
дочки матери 2010


QUOTE(Visgi @ 2012 08 07, 03:28)
''Чужое лицо'' /2012/


QUOTE(Dejaneira @ 2012 08 07, 09:43)
Man labai patiko "Медвежий угол" su Kirilu Safonovu... Tikrai įdomus filmas smile.gif


QUOTE(Visgi @ 2012 08 07, 20:00)
''Кококо'' /2012/

aciu uz rekomendacijas visoms 4u.gif 4u.gif

labavakar visoms 4u.gif
tik sian damusiau Pilot Mezdunarodnyj Avialynij_patiko. Aktorius Nagijevas keistai taip ziurejos ale bandito vaidmenyje ax.gif pripratus tik prie jo, kai OKNA rodydavo ir viskas.
Jei atvirai, tai pamilau rez.Sergejaus Sendyko filmus.
Gal daugiau sio rez.filmu rekomenduotumete?
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 08 07, 20:11)

labavakar visoms 4u.gif
Jei atvirai, tai pamilau rez.Sergejaus Sendyko filmus.
Gal daugiau sio rez.filmu rekomenduotumete?

Labavakar
Jo, yra jo neblogų filmu, man patikę:
''Если бы я тебя любил'' /2010/
''Медвежий угол'' /2010/
''Подстава'' /2012/
''Вы заказывали убийство'' /2010/
''Невеста'' /2006/
''И падает снег'' /2007

Фильмография Сергея Сендыка
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 07, 20:42)

nuosirdziai aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 08 07, 16:01)
Bet smalsu, o kas patiko? Pasakykit kokį vieną patikusį. Beje, Teror liubovjū matėt? Ten - rusiškas miestas biggrin.gif


Nepatiko, nes nėra judesio. Na gyvena šeima vargingai, na sunku ir nesiseka. Ir daugiau nieko. Kažkokios intrigos nėra. tikėjausi, kad kažkas bus, kai sužinos, kad tėvas ne tas, kažkuris jaunikis turi parsirast. Gal ir parsiras, bet serijų tai tik 12, o per 6 niekas neįvyko. Tikrai būtų įdomi gyvenimo istorija - vienas sūnus boksininkas geras, kitas sukčius. O to kito šviesiaplaukio iš vis vaiko kaip ir nėra. Pirmas serijas žiūrėdama tikėjausi, kad šeima išsisiklaidys- vienas pas čigonus, kitas kažkur pasiklys, mama mirs, liks tik gimęs vaikų namuos, o paskui jų gyvenimas eis vėl į vieną tašką. Bet nee schmoll.gif . Ir per 6 serijas tik metai praėjo. Nebent per kitas 6 staiga 20 metų prabėgs.

Patikusių yra daug. Vardinsiu ne gerumo, bet "atminties" tvarka :
ДЕТИ АРБАТА
Брак по завещанию
Ласточкино гнездо
Искупление
Если бы я тебя любил
Бумер
Бригада
Дневник доктора Зайцевой
Остров ненужных людей
НЕБО В ОГНЕ
Условия контракта
Арифметика подлости
Любовь под прикрытием
Расплата за любовь
Проездной билет
Один единственный и навсегда
ПУТЬ К СЕБЕ
Одиночка
ПЯТЬ НЕВЕСТ
Мы из будущего
Лекарство для бабушки
ir t.t. ir t.t........
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 08 08, 09:16)
Nebent per kitas 6 staiga 20 metų prabėgs.
.

Neprabėgs...smile.gif
Atsakyti
O aš vėl žiūriu ''Катя: Военная история'', labai užkabino šitas filmas.
Atsakyti
''Дознаватель'' /2012/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=994175
Премьера. Остросюжетный сериал «Дознаватель»
http://www.ntv.ru/vi...redacha/332923/
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 08 08, 09:16)
Patikusių  yra daug. Vardinsiu ne gerumo, bet "atminties" tvarka :



O jūs matę Чистая проба ? Turbūt patiktų. O aš dabar pradėjau žiūrėt Zonnentau ir bandau spėt,kad ir būt nieko mirksiukas.gif Ir dar žiūriu žiūriu ir toks jausmas,kad ar tik aš jo nemačius g.gif Bet kad šių metų filmas g.gif Gal kažką panašaus žiūrėjus,bet nieko toks-intriga yra ir,jei ir mačius,tikrai neprisimenu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 08 rugpjūčio 2012 - 14:59