Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

QUOTE(xxkamane @ 2013 06 07, 07:35)
karkvabaliu tikrai daug, bet praeiti imanoma,jie kazkaip pareita sestadieni pasirode, sekmadieni jau plezas buvo nuklotas.
kitas reikalas, kad salta, tikrai unsure.gif

o maudytis tai ka as zinau, vanduo kaip is giliausio sulinio.


Pasakykit Jus man ar jie kanda? blush2.gif
Atsakyti
O gal žinot kada tie karkvabaliai baigsis?
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 06 07, 10:30)
Pasakykit Jus man ar jie kanda? blush2.gif

Ne, jie tikrai nekanda. Tik ju kojites turi tokius kaip serelius, kuriais jie kabinasi ir susidari ispudis , kad jie kanda, bet istikro lipa ir alia "braizo", todel juntamas ju prisilietimas.
siaip karkvabaliai ne bites ar uodai, kurie arba ginantis kanda, arba kraujasiurbiai. karkvabaliu lervos pavojingos augalu sankims, nes sie vabzdziai yra zoledziai.
Papildyta:
QUOTE(Magnifique @ 2013 06 05, 18:44)
Būdamos pavyzdingos studentės su drauge susiradom kambarį už nedidelę kainą ir yra parkingas nemokamas, tai tikiuos, kad dėl parkingo bėdų neatsiras biggrin.gif  O šiaip ačiū už info  4u.gif

jei parkavimo vieta ne centre ir priskirta seiminikui daugiabutyje, arba nuosavame daugiabucio kieme, tikrai nemokama. nesulaukeme jokiu pranesimu apie tai, kad turetume sumoke us "parkavima" savam kieme. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele82 @ 2013 06 07, 10:31)
O gal žinot kada tie karkvabaliai baigsis?

karkvabaliai paprastai dingsta iki birzelio vidurio. siemet isvis pajuryje yra toks retas reiskinis su tais vabaliukais, saki, kad del salto pavasario ir staigaus atsilimo.
manau iki joniu tikrai neturetu likti, o gal ir greiciau, cia jau manau placiau pasakyti vabalu zinovai.
Atsakyti
ko gero tie karkvabaliai labiau mažiem vaikam problema - pagąsdint gali, o mamom jei plaukus neįsipainios tai nematau bėdos biggrin.gif
Atsakyti
http://grynas.delfi....i.d?id=61488646
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2013 06 07, 14:15)


blink.gif Pasikepam karkvabaliu,pabarstom dziovintom erkem ir uzpilam deliu padazu ,skanaus..... doh.gif
Atsakyti
Ar istikruju Palangoje taip salta kaip rodo gismeteo? blink.gif neitiketinai jau didelis temperaturu skirtumas,nes vidurio lietuvoje tai dusna g.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 06 07, 15:33)
blink.gif Pasikepam karkvabaliu,pabarstom dziovintom erkem ir uzpilam deliu padazu ,skanaus..... doh.gif

jūsų nic'as atitinka pasiūlymus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2013 06 07, 17:19)
Ar istikruju Palangoje taip salta kaip rodo gismeteo?  blink.gif neitiketinai jau didelis temperaturu skirtumas,nes vidurio lietuvoje tai dusna  g.gif

va ir man tas įdomu, galvojame važiuoti į Palangą tik, kad to šalto oro prisibijom, nejau ten tikrai taip vėsu?
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 06 07, 14:46)
ko gero tie karkvabaliai labiau mažiem vaikam problema - pagąsdint gali, o mamom jei plaukus neįsipainios tai nematau bėdos biggrin.gif


Oi, aš tai baisiai bijau visokių vabalų, net ir nekandančių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele82 @ 2013 06 08, 15:02)
va ir man tas įdomu, galvojame važiuoti į Palangą tik, kad to šalto oro prisibijom, nejau ten tikrai taip vėsu?

Klaipėdietė draugė rašė, kad šalta net kopose.
Žinau, kad čia ne skelbimų lenta, bet gal kas patars, kur galėtume apsistoti 2 suaugę+3 vaikai rugpjūčio pradžioje maždaug 10 d. Ieškome jūros pusėje nuo Vytauto gatvės, kuo arčiau, tuo geriau smile.gif , netoli centro, su patogumais, bent viena lova turėtų būti normali dvigulė (turiu bėdų su nugara, negaliu ant sofutės miegoti). Gal žinote atskirą butą ar "apartamentus" už protingą kainą, kiek žiūrėjau skelbimuose - arba užimta, arba žiauriai brangu doh.gif Būsiu dėkinga pasidalinusioms info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 06 07, 19:39)
jūsų nic'as atitinka pasiūlymus thumbup.gif

lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti