Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(Markizaite @ 2014 08 13, 10:07)
Ir kaina - tikrai nesikandžioja  ax.gif

Nu jo uz 5 ampules 119lt ir cia kaina nesikandzioja blink.gif
pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką (20 ml) kasdien. Vėliau rekomenduojama gerti po vieną buteliuką kas 3 dienas.
Atsakyti
Markizaite, kur perkate?
Atsakyti
Ačiū Markizaite,po atostogų būtinai reiks išbandyti:)
Atsakyti
Ir aš jau bandžiau 4u.gif Pirkau Bežoje 4 pakuotes, nors sakė, kad jau po dviejų bus gerai smile.gif . Sutapo ar ne, bet mano raušklės apie lūpas sumažėjo ir nebe taip tempia veido odą po dušo thumbup.gif thumbup.gif . Matavausi pas kosmetologę veido odos drėgmę - NORMA thumbup.gif thumbup.gif Pirksiu vėl rudenį ir atsisakysiu mezoterapijos ax.gif


QUOTE(Markizaite @ 2014 08 13, 12:07)
Sveikos, o aš neseniai atradau skystą kolageną, kuris tikrai suteikia odai ŠVYTĖJIMO! Gaminamas Japonijoje, registruotas Lietuvoje. Tiesa, ne tepamas, o geriamas, t.y. kolageno gėrimas OM-X plius, į kurio sudėtį be jūrinės kilmės kolageno dar įeina hialurono rūgštis, elastinas, kofermentas Q10, keramidas, bičių pienelis.

Vnž., puiki sudėtis, jokios chemijos ir superinis poveikis odai bei nagams. Iš principo, turėtų kažkiek veikti ir plaukus, bet kai jie pas mane jau turbūt 20 metų dažomi, tai ypatingo poveikio plaukams nepajutau rolleyes.gif

O dėl odos - jau po kelių dienų toks pojūtis, kaip kad iš po intensyviai drėkinančios kaukės būtum  thumbup.gif Ypač jaučiasi vasarą, kai oda nuo saulės išsausėja ir šaltuoju sezonu - nuo šildymo.

Ir kaina - tikrai nesikandžioja  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2014 08 13, 13:35)
Nu jo uz 5 ampules 119lt ir cia kaina nesikandzioja blink.gif
pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką (20 ml) kasdien. Vėliau rekomenduojama gerti po vieną buteliuką kas 3 dienas.

Mano kosmetologė sakė, kad kolageno gėrimo nereikia vartoti nuolat, t.y. nusiperki 2 pakuotes, vieną išgeri po buteliuką kasdien (5 dienas), o kitą – po buteliuką kas 3 dienas, tai iš viso gaunasi 4-ių savaičių kursas mirksiukas.gif . O tokių kursų į metus rekomenduojama pasidaryti 2-3. Poveikis iš tiesų jaučiasi po tų 4 savaičių thumbup.gif . Tad jei lyginant su kokiom veido procedūrom (masažas+kaukė), kurių kainos priklausomai nuo salono ir naudojamų priemonių svyruoja kažkur tarp 50 ir 150 Lt už 1 kartą ir kurių poveikis tėra trumpalaikis ir tik paviršinis (nes kolageno molekulės yra tiesiog per didelės, kad prasiskverbtų į gilesnius odos sluoksnius), manau, kaina yra net labai adekvati tongue.gif

QUOTE(Elle_ @ 2014 08 13, 14:44)
Markizaite, kur perkate?

Aš perku Šiauliuose, parduotuvėje "Gyduolis", bet jie turi ir el.parduotuvę, tai siunčia ir į kitus miestus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Markizaite: 14 rugpjūčio 2014 - 14:51
Markizaite, uzrodete mums dabar stebukla smile.gif
O neskauda skrandzio juos vartojant? Nes jis pas mane jautrus.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 08 17, 09:02)
Markizaite, uzrodete mums dabar stebukla smile.gif
O neskauda skrandzio juos vartojant? Nes jis pas mane jautrus.

Na, stebuklas ar ne, bet man veikia, tad ir pasigyriau ax.gif

Dėl skrandžio, man tikrai neskauda, nors šiaip ir maniškis gana "poniškas" doh.gif . Kiek pamenu, nėra sudėtyje kažkokių dirginančių ingredientų, ten net berods probiotinis kompleksas įeina. Paieškosiu namie lankstinuko, kurį pirkdama gavau, ten viskas išsamiai parašyta buvo - tada galėsiu tiksliau pasakyt. Arba inete reikia info pasiieškot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2014 04 14, 11:35)
Pastaruoju metu didžiausia mano odos problema - pigmentinės dėmelės. Be to, kad pradėjau rinktis daugiau SPF turinčius kremus, pabandžiau nublukinti turimas dėmeles. Išbandžiau La Mav skaistinantį kremą (tinka saulės pažeistai odai) ir turiu pasakyti, kad jau po poros savaičių ėmiau matyti šiokį tokį rezultatą. Rekomenduočiau  ax.gif

user posted image


Pigmentines dėmeles gerai šalina deimantinė mikrodermabrazija. Dabar galima ne tik kosmetologo kabinete procedūrą atlikti, bet ir namie pigmentines dėmeles pašviesinti. Naudoju Nu Brilliance prietaisiuką:
http://www.e-senukai...ist_tab=actions
Aparato veikimas ir dėmelių šalinimas:
https://www.youtube....h?v=mxKAuv-5qDo
Atsakyti
mano atradimas - Lierac kosmetika.
Lierac fluidas veidui nuo pirmųjų senėjimo požymių thumbup.gif perku Eurovaistinėje
Atsakyti
QUOTE(ūlialia @ 2014 08 20, 15:53)
mano atradimas - Lierac kosmetika.
Lierac fluidas veidui nuo pirmųjų senėjimo požymių thumbup.gif perku Eurovaistinėje

gal galite nurodyti koks čia fluidas ir kokia jo kaina smile.gif
Atsakyti
Na,šiandien gavau savo užsakymą Kolageno gėrimo.Atsiliepimų dar nerašysiu,tik pirmą buteliuką išgėriau,bus matyt. Tikiuosi padės kažkuo.. Bet man jis labai neskanus.. Supykino vien nuo kvapo.. blush2.gif Nieko..Kaipnors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 08 21, 19:30)
Na,šiandien gavau savo užsakymą Kolageno gėrimo.Atsiliepimų dar nerašysiu,tik pirmą buteliuką išgėriau,bus matyt. Tikiuosi padės kažkuo.. Bet man jis labai neskanus.. Supykino vien nuo kvapo..  blush2.gif  Nieko..Kaipnors 4u.gif

Kaip įdomiai bigsmile.gif Man atvirkščiai - netgi labai skanus, nerealiai jaučiasi mėlynės. Bet gal todėl, kad man tos uogos skanios g.gif
Galvoju, o negalima jo užgert vandeniu ar prasiskiest? Nes kai man tiko, net minties tokios nebuvo.
Beje, kažkur skaičiau, kad japonai gamina zefyrus su kalogenu, tai kažin, koks jų skonis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Markizaite: 21 rugpjūčio 2014 - 21:46