Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės - 2

Sveiki,

atliko man vonios plytelių - gal žinote, kur SM, galėčiau apie tai paskelbti (kad parduodu?smile.gif)

ačiū,
Atsakyti
kazin egluti dar plyteliu nesusidejo.. g.gif
Atsakyti
Gal kas neseniai pirkote Paradyz plyteles? Kur gavot geriausia kaina?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 07 21, 12:14)
Gal kas neseniai pirkote Paradyz plyteles? Kur gavot geriausia kaina?

Iris parduotuveje.zymiai pigiau,nei Senukuose gavos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 07 21, 12:14)
Gal kas neseniai pirkote Paradyz plyteles? Kur gavot geriausia kaina?

Mes kai rinkomės ( prieš kokius 2 mėn), tai buvom nusižiūrėję, kad 1000plyteliu gaunasi pigiausia. Bet pataikėm Senukuose ant akcijos, kai taikė visoms užsakomoms plytelėms 25%( o gal net ir 30% ). Taip pirkom Senukuose.
Atsakyti
Su Senukais tai labai idomiai man.... Vakar buvau paskaiciuoti kaina, tai net pritaikius 20proc. nuolaidabendra suma buvo didesne visu 1000lt nei Iris blink.gif laukiam dar vieno atsakymo del kainos, bet itariu bus Iris geriausias pasiulymas.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 07 22, 11:08)
Su Senukais tai labai idomiai man.... Vakar buvau paskaiciuoti kaina, tai net pritaikius 20proc. nuolaidabendra suma buvo didesne visu 1000lt nei Iris  blink.gif laukiam dar vieno atsakymo del kainos, bet itariu bus Iris geriausias pasiulymas.

drinks_cheers.gif kai pasakiau jiems,jog Iris zymiai pigiau,pritaike 10proc nuolaida,po kurios vistiek gavos Iris pigiau..nuvaziavau i Iris daryt uzsakyma,dar paprasius gavau nuolaidele,viso 11proc kazkur.padare nemokama projekta,kai kurias plyteles jie jau turi sandeli is uzsakomuju,kitu irgi reikia laukti maziau nei is Senuku.
Atsakyti
Na, tuo metu pigiausiai mums gavosi Senukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2013 07 17, 10:42)
kazin egluti dar plyteliu nesusidejo..  g.gif

susidėjo susidėjo egluti vonios plyteles smile.gif bet kol kas vaizdo nėr :/ restauravom vonią ir esu baisiai nepatenkinta rezultatu, tai perkam naują. pasirodysiu, kai viskas susidės, nes dabar vaizdo visiškai nėr, palūkėti teks 4u.gif (bet iki šiol plytelėm esu žiauriai patenkinta lotuliukas.gif )

QUOTE(slyva @ 2013 07 21, 11:14)
Gal kas neseniai pirkote Paradyz plyteles? Kur gavot geriausia kaina?

pirkom, bet virtuvei, taip pat Iris'e, deja, nesidomėjau kainomis kitur blush2.gif Irise man patinka aptarnavimas ir dėl kelių litų nebesiblaškom, nes gyvenam netoli Iriso blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Egluti, nu kaip laukiam atvo vaizdo bigsmile.gif

Mes jau irgi issirinkom pagaliau, dar apsisprest reik del WC ir viskas, uzsakom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2013 08 07, 20:50)
susidėjo susidėjo egluti vonios plyteles smile.gif bet kol kas vaizdo nėr :/ restauravom vonią ir esu baisiai nepatenkinta rezultatu, tai perkam naują. pasirodysiu, kai viskas susidės, nes dabar vaizdo visiškai nėr, palūkėti teks  4u.gif  (bet iki šiol plytelėm esu žiauriai patenkinta  lotuliukas.gif  )
pirkom, bet virtuvei, taip pat Iris'e, deja, nesidomėjau kainomis kitur  blush2.gif  Irise man patinka aptarnavimas ir dėl kelių litų nebesiblaškom, nes gyvenam netoli Iriso  blush2.gif  biggrin.gif

Tu tik nepamirsk musu, gal dar spesiu pamatyti tavo vaizdeli pries perkant savo plyteles thumbup.gif

QUOTE(JViktorija @ 2013 08 08, 07:19)


Mes jau irgi issirinkom pagaliau, dar apsisprest reik del WC ir viskas, uzsakom  thumbup.gif

kokias issirinkote? blush2.gif
o pas mus vonios sienos jau pastatytos- vamzdziai isvedzioti, isbetonuos grindis ir tada jau plyteles eile... mano plyteliu ieskojimai mane nuvede link marmuro/akmens imitacijos plyteliu, a lia tokiu: http://zeointerior.c...es-for-bathroom
irise viena faina tokia plyteliu linija yra, bet brangesne, nei planavau... ax.gif doh.gif ir dar dvejoju ar nebus per sviesus tarp plyteliu sujungimai,. tamsiu cia nepadarysi juk g.gif
Atsakyti
Kadija, man labai patinka tokios plyteles. Tuo labiau, kad jos labai praktiskos.

O mes issirinkom baltas + medzio imitacijos plyteles. Bus labai elementaru, grindys medzio imitacijos ir kelios eiles medzio plyteliu virs kriaukles. Viskas visur kitur balta balta wub.gif
Baltos is sios serijos:
https://fbcdn-sphoto...522592977_n.jpg
http://www.paradyz.c....jpg?1351359028
o medzio imtiacijos plyeles tokios:
http://www.myway-par...rd_satin_72x448

Noriu kazko tokio wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti