Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kontūravimas

Inesavb, koki bronzanta rekomenduotumet sviesiai odai? Mano odos sviesumas panasus i Jusu, tik su roziniu potoniu. Ieskau ne konturavimui skirto bronzanto, o veido spalvos pagyvinimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2014 04 14, 12:47)
Inesavb, koki bronzanta rekomenduotumet sviesiai odai? Mano odos sviesumas panasus i Jusu, tik su roziniu potoniu. Ieskau ne konturavimui skirto bronzanto, o veido spalvos pagyvinimui  smile.gif

o tema apie ką?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 04 14, 18:53)
o tema apie ką?

Bronzantas gali buti naudojamas ir konturavimui, todel nuo temos labai nenuklydau paminejusi, kad noriu naudoti ne konturavimui. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, tema apmirus, bet tikiuosi sulaukti jūsų pagalbos blush2.gif Ar galima highlighter'iu naudoti nyx concealer jar šviesų atspalvį, o bronzeriui - tamsų? Abejoju, nes visgi ir vadinasi - nyx CONSEALER, bet ir tikrai tamsių atspalvių yra.. O jei ne, tai kokį tada siūlytumėt bronzerį? Patarkit naujokei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PoOnIsS @ 2014 10 27, 16:52)
Sveikos, tema apmirus, bet tikiuosi sulaukti jūsų pagalbos  blush2.gif  Ar galima highlighter'iu naudoti nyx concealer jar šviesų atspalvį, o bronzeriui - tamsų? Abejoju, nes visgi ir vadinasi - nyx CONSEALER, bet ir tikrai tamsių atspalvių yra.. O jei ne, tai kokį tada siūlytumėt bronzerį? Patarkit naujokei ax.gif


žinoma, kad galima, tik reikia būti atsargiai, kad rezultatas nesigautų "caky", man sausais produktais kontūruoti veidą paprasčiau (kadangi mano mišri oda) bet nevengiu ir skystais kartais, kokiam vakariniam makiažui smile.gif
bet tikrai drąsiai galite naudoti tiek šviesų tamsų maskuoklį, tiek šviesesnę/tamsesnę krempudrą.

o geriausias produktas kontūravimui vietoj bronzerio iš NYX man yra jau ne kartą mano girtas ir ne vieną pakuotę jau sunaudojusi, tai nyx blush spalva - taupe wub.gif
user posted image

gaila, kad jo nėra pirkti Lietuvoje, nes man jis gan greitai susinaudoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 10 30, 14:59)
žinoma, kad galima, tik reikia būti atsargiai, kad rezultatas nesigautų "caky", man sausais produktais kontūruoti veidą paprasčiau (kadangi mano mišri oda) bet nevengiu ir skystais kartais, kokiam vakariniam makiažui smile.gif
bet tikrai drąsiai galite naudoti tiek šviesų tamsų maskuoklį, tiek šviesesnę/tamsesnę krempudrą.

Ačiū už patarimą mirksiukas.gif Nusipikau šiandien kompaktinį bronzantą, o vietoj šviesaus kol kas tik savo įprastinę kompaktinę pudrą naudoju. Dar eikia trupučio praktikos, bet manau gaunasi visai neblogas rezultatas, su laiku nusipirksiu ir kiek šviesesnę pudrą ryškesniam rezultatui smile.gif
Atsakyti
svarbu, kad bronzatas, kurį naudosite kontūravimui, nebūtų su blizgučiais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 10 30, 17:44)
svarbu, kad bronzatas, kurį naudosite kontūravimui, nebūtų su blizgučiais wink.gif

O aš su blizgučiais nusipirkau doh.gif Pardavėja sakė, kad be blizgučių beveik nebūna ir tai tik labai brangios.. Bet nors ji ir blizgi, aš jos kasdien neketinu naudoti, jei kur eisiu pasikontūravus, tai vakare, tai tas blizgesys turėtų atrodo gražiai, o ne įkyriai. Tikiuosi..
Atsakyti
QUOTE(PoOnIsS @ 2014 10 30, 23:01)
O aš su blizgučiais nusipirkau  doh.gif  Pardavėja sakė, kad be blizgučių beveik nebūna ir tai tik labai brangios.. Bet nors ji ir blizgi, aš jos kasdien neketinu naudoti, jei kur eisiu pasikontūravus, tai vakare, tai tas blizgesys turėtų atrodo gražiai, o ne įkyriai. Tikiuosi..

Nesąmonė, yra pigių bronzantų be blizgučių. Nuo Essence iki L'Oreal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 31 spalio 2014 - 10:40
QUOTE(Estela_ @ 2014 10 31, 09:34)
Nesąmonė, yra pigių bronzantų be blizgučių. Nuo Essence iki L'Oreal

drinks_cheers.gif nevykusi pardaveja
Atsakyti
o geriausias produktas kontūravimui vietoj bronzerio iš NYX man yra jau ne kartą mano girtas ir ne vieną pakuotę jau sunaudojusi, tai nyx blush spalva - taupe wub.gif
user posted image

gaila, kad jo nėra pirkti Lietuvoje, nes man jis gan greitai susinaudoja verysad.gif
[/quote]

Poonis, koki sepeteli naudojat konturavimui
O NYX taupe man kaip tik nevykes dalykas konturavimui pasirode. Kazkaip netolygiai dengiasi, nesisklaido, o ir spalva nera tobula.
Siuo metunegaliu atsidziaugti Sleek konturavimo palete, nors irgi sklaidosi sunkokai, lengva padauginti. Aukstasis mokslas, ne kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2014 11 02, 19:06)
O NYX taupe man kaip tik nevykes dalykas konturavimui pasirode. Kazkaip netolygiai dengiasi, nesisklaido, o ir spalva nera tobula.


Man, visiškai baltaodei, NYX taupe spalva kontūravimui kaip tik yra idealiausia, kokią esu radusi. Bet tokie dalykai turbūt labiausiai nuo odos atspalvio ir priklauso.smile.gif
O dengimas ir sklaidymasis taip pat nelabai patinka. Nėra labai blogai - nei miltuotai, nei gabalais, bet yra tokio tipo produktų, kurie kažkaip geriau „slysta“ per pagrindą, sklaidyti, spalvos intensyvumą reguliuoti lengviau. Bet kitos tokios geros spalvos, tinkančios kontūravimui, dar neradau - arba per rudi/oranžiniai atspalviai, arba dar ir su blizgučiais. Jei kas žinote geresnę alternatyvą - rekomendacijos visada laukiamos.
Atsakyti