Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kontūravimas

Merginos, žinau, kad aš nivtiemu kaip sakant, bet gal galite padėti surasti temą, kur narės keldavo savo pačių darytus makiažus ir joms duodavo pastabas labiau patyrusios? Niekaip neišeina rasti.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 11, 19:32)
Merginos, žinau, kad aš nivtiemu kaip sakant, bet gal galite padėti surasti temą, kur narės keldavo savo pačių darytus makiažus ir joms duodavo pastabas labiau patyrusios? Niekaip neišeina rasti.

Tema - dieniniai ir vakariniai makiazai, telefonu nuorodos neikelsiu, bet rasit tarp naujausiu siame, dekoratyvines kosmetikos, skyriuje.
Atsakyti
Va cia tai konturavimas - bruksni nubrezei ir gana biggrin.gif

http://www.inzi.lt/l...-.../suknelė-1

user posted image

Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ar yra naudojanciu anastasia beverly hils palete?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 12 09, 01:34)
as vis blaskausi tarp makiazo kursu ir savamokslio konturavimo youtube video pagrindu biggrin.gif
kaip jus zinot ar gerai darot ar ne? man savarankiskai mokytis konturuot sunku nes nera jokio feedback'o - ar i tema darau, ar ne, nes save kartais sunku objektyviai ivertinti  g.gif
tos merginos su dryziais ant zandu save veidrodyje turbut irgi mato kaip kad "viskas gerai', o is salies ziurint error kazkoks. tai va man baisu, kad pati sau atrodysiu normaliai veida "issipiesus" o is salies gal - griuk negyvas smile.gif

As tai pasirenku mokytis is vizazistu, kuriu make up koncepcijai prijauciu. Pvz., man imponuoja naturaliai atrodantis veidas su subtiliu lengvu makiazu ir sunkesniu maskavimu tik ten, kur reikia. Labiausiai siuo poziuriu patinka Lisa Eldridge, kartais paziuriu jos youtube kanala. Ji taip pat yra dariusi video apie konturavima. Tai va ir mokausi is youtubo smile.gif
Jei eiciau kokiu makiazo kursu, tai butinai atrinkciau meistra, kurio darbai man imponuoja, ir su kurio poziuriai I makiazo funkcija, atrodyma sutampa.
Zvilgsni is salies daznai atstoja pasiziurejimas I save nuotraukoje, tik turi buti gan gerame apsvietime.
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 09 20, 22:48)
Zvilgsni is salies daznai atstoja pasiziurejimas I save nuotraukoje, tik turi buti gan gerame apsvietime.

drinks_cheers.gif Galit paprasyt, kad kas is artimuju nufotografuotu veida arba pati bandykit, tik ne asmenukei graziausia israiska, o siaip visa veida. Po keleto bandymu palyginsite, kas labiausiai tinka. Youtube pilna konturavimo pavyzdziu visiems veido tipams - apvaliam, ovaliam, kvadrato, trikampio formos.
Atsakyti
Merginos, as neapsisprendziu doh.gif

Konturavima geriau daryti su kremine ar su sausa pudra? Ka jus labiau linkusios naudoti? g.gif
Atsakyti
Man su sausa patogiau. Su kremine sudėtingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2015 09 30, 11:13)
Merginos, as neapsisprendziu  doh.gif

Konturavima geriau daryti su kremine ar su sausa pudra? Ka jus labiau linkusios naudoti? g.gif

Sausa;) su kremine siaip irgi pavyko, net geriau atrode, bet zyyymiai daugiau darbo..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2015 09 30, 12:13)
Merginos, as neapsisprendziu  doh.gif

Konturavima geriau daryti su kremine ar su sausa pudra? Ka jus labiau linkusios naudoti? g.gif

Su sausa, buvo kazkada visaziste su kremine padarius, tai atrodo geriau, bet pati vargu, ar taip lygiai ir simetriskai pasidaryciau biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus merginos! thumbup.gif reiskia pirksiu sausa pudra... O gal zinote geru sausu pudru konturavimui, kuriu butu galima rasti cia, Lietuvos parduotuvese? Nes sleek firmos rinkinio berods cia nera... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2015 10 09, 00:45)
Aciu uz atsakymus merginos!  thumbup.gif reiskia pirksiu sausa pudra... O gal zinote geru sausu pudru konturavimui, kuriu butu galima rasti cia, Lietuvos parduotuvese? Nes sleek firmos rinkinio berods cia nera... g.gif


Sleek rinkinukai yra CUP'e 4 aukšte wink.gif Jie brangesni šiek tiek, nei internetu, bet gan padoriai dar kainuoja. Tas iš 2 dalių virš 11 eurų, iš 3 dalių virš 13 eurų smile.gif
Atsakyti