Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 13 tema

Sveiki,
nesuprantu del skysciu kiekio , agenturoje sake,kad galima veztis 10buteliuku po 100ml. bet tai ....pvz tyreles iskaidyti po 100ml, i skirtingas bonkutes.?...nu nesamone...skrydis truks 4val. man reikia su savimi paimti tyreliu 2but. po 200ml. ir plius gerti...arba as blondine kuriai nedaeina arba gal galite man paaiskinti kaip man daryti? 4u.gif
Kitas klausimas blush2.gif vezima noriu imti su skeciu (vezimui pritaikytas) ar jie paims kartu su vezimu ar man i lagamina deti?
Dekui uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerule112 @ 2012 05 19, 18:08)
Sveiki,
nesuprantu del skysciu kiekio , agenturoje sake,kad galima veztis 10buteliuku po 100ml. bet tai ....pvz tyreles iskaidyti po 100ml, i skirtingas bonkutes.?...nu nesamone...skrydis truks 4val. man reikia su savimi paimti tyreliu 2but. po 200ml. ir plius gerti...arba as blondine kuriai nedaeina arba gal galite man paaiskinti kaip man daryti? 4u.gif
Kitas klausimas  blush2.gif  vezima noriu imti su skeciu (vezimui pritaikytas) ar jie paims kartu su vezimu ar man i lagamina deti?
Dekui uz ats  4u.gif


Tyrelės yra vaikų maistas, tad galite imti, tik einant patikrą išimkite ir pasakykite jog vaikui... 4u.gif
Dėl vežimo su skėčiu, jei jis nedidelis ir telpa į lagaminą, tai geriau dėkite ten, vien dėl to jog vežimų niekas nesaugo, tad gali nulaužti, mes visada skėtį dėdavome į lagaminą... 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Skrisiu pirma karta, iskilo toks klausimas, ar galima visus skyscius deti i viena maiseli, ar reikia kiekviena supakuoti atskirai g.gif
Atsakyti
QUOTE(gab10 @ 2012 05 19, 18:40)
Sveiki,
Skrisiu pirma karta, iskilo toks klausimas, ar galima visus skyscius deti i viena maiseli, ar reikia kiekviena supakuoti atskirai g.gif

Taip, tik į vieną... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tete2006 @ 2012 05 19, 17:20)
Tyrelės yra vaikų maistas, tad galite imti, tik einant patikrą išimkite ir pasakykite jog vaikui... 4u.gif 
Dėl vežimo su skėčiu, jei jis nedidelis ir telpa į lagaminą, tai geriau dėkite ten, vien dėl to jog vežimų niekas nesaugo, tad gali nulaužti, mes visada skėtį dėdavome į lagaminą... 4u.gif


Aciu smile.gif
Atsakyti
Gal kas pirkot vietas lėktuve? Nerandu kur. Nesinori susimokėt už priority, o vėliau rast smile.gif Ir gal matėt kaip tokiu atveju būna? Ateinu į lėktuvą paskutinė ir ką? Kišu panosėn bilietą mano vietoje įsitaisiusiems žmonės (gi užmuš lietuvaičiai ant vietos vėliau neradę kur susėst kart) ar į tas vietas neleidžia sėstis?
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2012 05 20, 19:13)
Gal kas pirkot vietas lėktuve? Nerandu kur. Nesinori susimokėt už priority, o vėliau rast smile.gif Ir gal matėt kaip tokiu atveju būna? Ateinu į lėktuvą paskutinė ir ką? Kišu panosėn bilietą mano vietoje įsitaisiusiems žmonės (gi užmuš lietuvaičiai ant vietos vėliau neradę kur susėst kart) ar į tas vietas neleidžia sėstis?


Darant chek-in galite pasirinkti vietas ir papildomai susimokėti už tai... 4u.gif Jei jau sumokėsite, tai nesukite galvos dėl to, kaip atsisėsite... 4u.gif
Atsakyti
Vel griztu su klausimu kaip DE ju kortele isigyt ? smile.gif nu nerandu info... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tete2006 @ 2012 05 20, 21:25)
Darant chek-in galite pasirinkti vietas ir papildomai susimokėti už tai... 4u.gif  Jei jau sumokėsite, tai nesukite galvos dėl to, kaip atsisėsite... 4u.gif

Jau. Bus matyt kaip ten seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2012 05 20, 22:01)
Jau. Bus matyt kaip ten seksis smile.gif

šiaip aš irgi normaliuose reisuose esu mylėtoja eit į lėktuvą paskutinė. tačiau su ryanairu bėda ta, kad visi gi terbom didelėm apsikrovę eina ir viršuje nelieka vietos kur pasidėt, o jei pasidedu ant žemės priešais save, tai tenka man kojas susikraut kaip jogui, nes labai netelpu. tai va. vistik gal geriau turint vietas (ir automatiškai priority) eit su tais pirmaisiais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 20, 22:03)
ryanairu bėda ta, kad visi gi terbom didelėm apsikrovę eina ir viršuje nelieka vietos kur pasidėt, o jei pasidedu ant žemės priešais save, tai tenka man kojas susikraut kaip jogui, nes labai netelpu. tai va. vistik gal geriau turint vietas (ir automatiškai priority) eit su tais pirmaisiais  g.gif


O reikia det pries save unsure.gif as visad po savim kraunu blush2.gif
Siaip ar taip labai patogu greitai savo bagaza pasiekt
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2012 05 20, 20:46)
Vel griztu su klausimu kaip DE ju kortele isigyt ? smile.gif nu nerandu info...  doh.gif

niekam neteko bigsmile.gif ?
Atsakyti