Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

Sveiki, gal galite pasidalinti gerais autoservisais (meistrais) Vilniuje?
Atsakyti
Visi autoservisai surašyti ir palyginti čia: http://auto.results....rvisai-vilniuje .
Atsakyti
QUOTE(daliusss @ 2012 10 25, 10:55)
Sveiki, gal galite pasidalinti gerais autoservisais (meistrais) Vilniuje?


ziurint ka reikia padaryti. pats varau i Kalvariju 143 esanti 50garage. na dar nenuvyle. va siandien vaziuosiu ten padangu montuot.
stai telefonas jei ka sudomins +37062096550
Atsakyti
Jei kam reikia gero meistro Klaipedoje, kreipkites, duosiu kontaktus:)
Atsakyti
O jei as noriu, tarkim, diagnostikos - mirksi man kazkokia lempute skydelyje, ir nelabai ismanau, ka tai reiskia....( vyro pasonej ner:) ) .... dar visokiu smulkiu problemeliu itariu yra, bet tiesiog noreciau kad diagnozuotu, kiek, ko tai masinai reikia, ir kiek kainuotu, ar ka ekstremaliausiai turiu susitvarkyt....
kur man butu pigiausia kreiptis vilniuj?
nes turejau karcios patirties su vienu autoservisu - ,,IGNIKA", kur neatsiklausus man nuplese puse menesinio darbo uzmokescio....taremes kad pakeis smulkmenele, o jie motyvuodami kad ,,susijusios detales buvo sugede, uzsakinejom naujas, kitaip nebuvo galima suremontuot" padare saviveikla. nuo tada bijau tokiu servisu....
Atsakyti
QUOTE(baronasno1 @ 2012 10 25, 14:48)
ziurint ka reikia padaryti.  pats varau i Kalvariju 143 esanti 50garage. na dar nenuvyle.  va siandien vaziuosiu ten padangu montuot.
stai telefonas jei ka sudomins +37062096550


O kurioj tiksliau vietoj jie yra? Mano darboviete irgi siuo adresu (salia krumplito) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes @ 2012 10 31, 16:22)
O jei as noriu, tarkim, diagnostikos - mirksi man kazkokia lempute skydelyje, ir nelabai ismanau, ka tai reiskia....( vyro pasonej ner:)  ) .... dar visokiu smulkiu problemeliu itariu yra, bet tiesiog noreciau kad diagnozuotu, kiek, ko  tai masinai reikia, ir kiek kainuotu, ar ka ekstremaliausiai turiu susitvarkyt....
kur man butu pigiausia kreiptis vilniuj?
nes turejau karcios patirties su vienu autoservisu - ,,IGNIKA", kur neatsiklausus man nuplese puse menesinio darbo uzmokescio....taremes kad pakeis smulkmenele, o jie motyvuodami kad ,,susijusios detales buvo sugede, uzsakinejom naujas, kitaip nebuvo galima suremontuot" padare saviveikla. nuo tada bijau tokiu servisu....

Vaziuokles diagnostika,jei reikia (pvz.,pries kelione patikrint viska-pati negaliu,nes neturiu duobes)-darau Autogoj-20lt.,makaronu nekabina ir saviveikla neuzsiima,net jei ir zalia moteriske atvaziuoja...Jei reikia elektronikos(variklio) diagnostikos-jie irgi daro,bet cia jau apie 100lt kainuoja,tai tokia pigiau butu kazkur garaze susirasti.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 11 02, 09:08)
O kurioj tiksliau vietoj jie yra? Mano darboviete irgi siuo adresu (salia krumplito)  bigsmile.gif


na kitoje krumplito puseje, dar iskaba ant vartu neuzkabinta.
Atsakyti
kur gerai dazo vilniuje ir nebrangininkai? man reikia sona padazyti, nes rudys pradejo listi kur nubrozdinta.
Atsakyti
Kaune rekomenduoju servisą, esantį Statybininkų rengimo centre, Krėvės pr. Daro pilną mašinos remontą, tik nežinau ar ruošia dažymui ir dažo. Dirba du fainūs vyrai. thumbup.gif Romas daro diagnostiką, Sigis užsiima važiuoklėmis. Kiek kartų teko taisyti mašinas, nė karto nenusivyliau. Darbas kokybiškas, greitas, nebrangus, viskas derinama su klientu. Tvarko tiek benzininius, tiek dyzelinius automobilius. (pvz už važiuoklės sutvarkymą: cilindriukai, šarnyrai, traukės, kaladėlės ir pan. detalės+ darbas - 450)
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 10 11, 13:40)
"Autoga" Staneviciaus gatveje.Visada ten keiciu,nes prie namu ir pigiausias variantas,tai galiu drasiai rekomenduot. Dirba ir sestadieniais,prie padangu-gyva eile.


Aš gyvenu Stanevičiaus gatvėje, todėl turėjau reikalų su "Autoga", tai ką galiu pasakyti: porą kartų lyg ir neblogai sutvarkė mašiną, paskui vieną kartą atidavė mašiną su neveikiančiais posūkiais, dar kitą kartą norėjo remontuoti tas dalis, kurių visai nereikėjo remontuoti. Tai nuo to laiko pas juos ir nesilankau.
O ten kur ratų keitimo dirbtuvės šalia serviso, tai vaizdelis irgi nekoks: nors ratų varžtus prisukti jie moka, bet balansuoti ratų nemoka, vieną kartą nesugebėjo rasti nedidelės skylutės pradurtame rate. Tai ir su šitais savo "kaimynais" nebebendrauju.

Manau, kad čia be pagrindo bent poroje vietų rekomenduojamas Autoga servisas, nes jų darbuotojų kvalifikacija tikrai ne be trūkumų.
Atsakyti
QUOTE(oroboros @ 2013 02 24, 16:30)
Aš gyvenu Stanevičiaus gatvėje, todėl turėjau reikalų su "Autoga", tai ką galiu pasakyti: porą kartų lyg ir neblogai sutvarkė mašiną, paskui vieną kartą atidavė mašiną su neveikiančiais posūkiais, dar kitą kartą norėjo remontuoti tas dalis, kurių visai nereikėjo remontuoti. Tai nuo to laiko pas juos ir nesilankau.
O ten kur ratų keitimo dirbtuvės šalia serviso, tai vaizdelis irgi nekoks: nors ratų varžtus prisukti jie moka, bet balansuoti ratų nemoka, vieną kartą nesugebėjo rasti nedidelės skylutės pradurtame rate. Tai ir su šitais savo "kaimynais" nebebendrauju.

Manau, kad čia be pagrindo bent poroje vietų rekomenduojamas Autoga servisas, nes jų darbuotojų kvalifikacija tikrai ne be trūkumų.

Norejo remontuoti tas dalis,ar tik atkreipe demesi kad va ten ar ten ne visai tvarkoj? smile.gif Siaip bent man jie masina visada kruopsciai apziuri,pasako,jei ka randa,bet remontuoti to ko nereikia dar niekad neverte,ir,kas man labiausiai patinka-daro tik tai ka pasakai,jokiu papildomu darbu savarankiskai "neprisikuria",ratu balansas-tai viena is nedaugelio vietu,kur subalansuoja tiksliai,stakles pas juos sukalibruotos...yra,aisku,keli darbuotojai,kurie "nelabai",bet jei vienas kazko nezino-pasiklausia pas kita zinanti,tai nematau cia tragedijos...mano praktiskai visi kaimynai ten tvarkosi masinas,skundu kazkokiu nei is vieno negirdejau... ax.gif ir,beje,dar nei karto neteko moketi didesnes kainos,nei kad buvo sutarta... ax.gif
Atsakyti