Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

QUOTE(martynost @ 2013 07 03, 13:05)
ROMASTA sunkvezimiu servisas

Ponios, paneles, merginos ar mamos,

kas del servisu, visur buna klaidu (kas nedirba tas neklysta), taciau jei atvirai autoaves kaune tikrai nesiulyciau. Reikia nepabijoti ir atsirinkti meistrus paciai. Automobilis susideda is tam tikru detaliu. Ju stambesnes: variklis, greiciu deze, kebulas, vaziuokle, elektra. Taip galima atsirinkti ir meistrus. YRa variklistai, kebulistai, elektrikai, vaziuoklistai. Todel patarciau kiekviena atskira toki zmogeli susirasti, o ne vaziuoti i artimiausia toki didesni servisa kuriame supuvusi sistema- pastebi kad zmogus nesupranta nieko, sako kad pakeite puse detaliu o is tiesu, NIEKO nepakeite. Pinigus pasidalina priemejai ir saltkalviai. Arba net nesirupina surasti kokybiskos detales- deda kas papuola o po pusmecio vel ta pati problema. geriau pusantro karto daugiau sumoketi uz detale kuri skirta vokieciu rinkai, nei pirkti is sanciu daliu ar eolto kinietiska kokybe.
issipasakojau biggrin.gif. tiesiog negalejau skaityti visko ka visi sneka. pats dirbau servise daug metu. pasakoju atvirai wink.gif

net nervas paeme. verysad.gif dbargalvoju kaip vienas servisas nulupo is manes piniga... gan nemaza.. po dienos sugrizo visos bedos. kurias jie turejo pasalinti... varysiu ja vel pirmadieni.i ta pati servisa. jau ruosiuos pyktam pokalbiui. cekio neturiu.. nes legaliai butu brangiau.. verysad.gif krc.. ir taip ger suma gavos.. masinos ketvirtis kainos. uz remonta.. ir dabar perskaiciau Tavo komentara.. ir mane siutas paeme. nu kaip galima taip daryt.. juk nesikam pinigais. suprasciau kad masina nuliova butu... bet masina senute.. ir tokius pinigus imt.. ir netaisyt.. o tik laikyt.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 11 03, 15:14)
net nervas paeme. verysad.gif dbargalvoju kaip vienas servisas nulupo is manes piniga... gan nemaza.. po dienos sugrizo visos bedos. kurias jie turejo pasalinti... varysiu ja vel pirmadieni.i ta pati servisa. jau ruosiuos pyktam pokalbiui. cekio neturiu.. nes legaliai butu brangiau..  verysad.gif krc.. ir taip  ger suma gavos.. masinos ketvirtis kainos. uz remonta.. ir dabar perskaiciau Tavo komentara.. ir mane siutas paeme. nu kaip galima taip daryt.. juk nesikam pinigais. suprasciau kad masina nuliova butu... bet masina senute.. ir tokius pinigus imt.. ir netaisyt.. o tik laikyt.. verysad.gif

Ka remontavai,koks servisas? ten kur as tvarkausi duoda cekius+i kompa viska suveda kas daryta,yra pas juos visa masinos istorija...kainos-normalios,neblogas kainos ir kokybes santykis.bet kai pirma karta nuvariau,po remonto pasilenkusi apziurinejau ar tikrai keista tai kas keista,ir dar buvau paprasiusi senas dalis palikti,atseit metalo lauza renku,bet jie suprato,kad tikrinu...biggrin.gif bet ten ir neuzsiima tokiom nesamonem,kiek teko stebeti kaip dirba-neapgaudineja ir neismananciu,daro tik tai ka reikia...smile.gif
O ryt va varysiu masina ten,kur neduoda cekiu-kebula tvarkyti reikia... ax.gif
Atsakyti
denaxa, apie kuri servisa rasai su cekiais?
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 11 04, 10:57)
denaxa, apie kuri servisa rasai su cekiais?

Autoga.Cekiu neduoda tik uz smulkme-padangu keitima,pvz. smile.gif Apie klienta ten nesokineja,jei klientas uzknis-gali ir pasiusti tiesiai sviesiai ten kur reikia,bet masinos-apsokinetos,ir nedaro to ko nereikia,o tai ir svarbiausia...patikimi,vnz... smile.gif
Bet,pvz.,diagnostikai turiu kita vieta-cia man per brangu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 11 04, 11:20)
Autoga.Cekiu neduoda tik uz smulkme-padangu keitima,pvz. smile.gif Apie klienta ten nesokineja,jei klientas uzknis-gali ir pasiusti tiesiai sviesiai ten kur reikia,bet masinos-apsokinetos,ir nedaro to ko nereikia,o tai ir svarbiausia...patikimi,vnz... smile.gif
Bet,pvz.,diagnostikai turiu kita vieta-cia man per brangu  ax.gif

o jie WV tvarko?
Autojutos aptarnavimas is pradziu buvo geras, bet paskui pradejo ivairus galai listi.

Aisku didesni autoservisai irgi turi privalumu - nereikia spelioti pas kuri cia meistreli varyti reikia. Nuvariai ir paziures is eiles keli.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2013 11 04, 12:30)
o jie WV tvarko?
Autojutos aptarnavimas is pradziu buvo geras, bet paskui pradejo ivairus galai listi.

Aisku didesni autoservisai irgi turi privalumu - nereikia spelioti  pas kuri cia meistreli varyti reikia. Nuvariai ir paziures is eiles keli.

Jie viska tvarko,turi ir suvedima,ir stabdziu stenda...jei ko netvarko-iskart ir pasakys...dar geras dalykas yra tai,kad ten jie taip bendrai draugiskai dirba,jei vienas kazko nelabai zino-pasikviecia labiau zinanti kolega,pasitaria...nevarazija is serijos "a vos gausis"...biggrin.gif Aisku,visi mes zmones ir gali kas nors ir nesigauti,bet ten ne tie zmones kur galus i vandeni sleptu ir pinigus uz beleka trestu,sazingi jie ten tokie...mane kazkada apstulbino meistro poelgis,moteriske atvare masina pries tech.apziura paruosti,o meistras sako-"as,aisku,galiu is jusu pinigus paimti,bet labiau sutaupysist,jei pirma nuvaziuosit i TA-o gal praeisit,na,o jei nepraeisit-tada atvaziuosit ir sutvarkysim ta ka jie surase,jums bus pigiau..." manau,vien tai jau nemazai apie servisa pasako...smile.gif Kainos ten didesnes nei garazuose,bet mazesnes(ir gerokai) nei tuose didziuosiuose,normalios tokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 11 03, 23:41)
Ka remontavai,koks servisas? ten kur as tvarkausi duoda cekius+i kompa viska suveda kas daryta,yra pas juos visa masinos istorija...kainos-normalios,neblogas kainos ir kokybes santykis.bet kai pirma karta nuvariau,po remonto pasilenkusi apziurinejau ar tikrai keista tai kas keista,ir dar buvau paprasiusi senas dalis palikti,atseit metalo lauza renku,bet jie suprato,kad tikrinu...biggrin.gif bet ten ir neuzsiima tokiom nesamonem,kiek teko stebeti kaip dirba-neapgaudineja ir neismananciu,daro tik tai ka reikia...smile.gif
O ryt va varysiu masina ten,kur neduoda cekiu-kebula tvarkyti reikia... ax.gif

Rytoj parasysiu issamiau.
nes pati negaliu galu isgaudyt su jais. reikalausiu issaumaus aprasimo. ka keite ka vale ir t.t.

apie ta servisa.. kuri parasei.. buvo 6 zmones..kurie pasake ,kad servisas nekokios reputacijos. mb mama ..vare masina.. pataisyt valytuvus.. sake isvare masina.. ir po 15 min nebeveike vel valytuvai.. masina buvo nuvaryta pas juos atgal.. ir kaip tu parasei.. kad jie kurie uzknysa.. ale.. pasiuncia.. tai butent taip ir buvo.. piniga paeme.. nepataise.ir apkaltino..kad anie patys juos sulauze. bet cia buvo pries 2 metus. ax.gif
drauge vare savo opel tigra.. kazkas buvo su langu.. pastriges berods.. tai padare taip..kad langas atsuktas visai neuzsitrauke. net rankomis. lotuliukas.gif
kitas atvejis irgi kazkas buvo pazistamiems. aj.. norejo sankabos trosa pakeisti... uz sankabos trosa pasake kaina- 300lt.. biggrin.gif masina berods vw passat biggrin.gif
plius darbas 200 biggrin.gif uz trosa! blush2.gif uz du atvejus garantuoju ,kad taip buvo.. uz kitus nesklandumus negarantuoju. gal zmogus su trosu nepatiko jiems.biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 11 05, 01:30)


cia apie ta Autoga surasei?
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 11 05, 02:30)
Rytoj parasysiu issamiau.
nes pati negaliu galu isgaudyt su jais. reikalausiu issaumaus aprasimo. ka keite ka vale ir t.t.

apie ta servisa.. kuri parasei.. buvo 6 zmones..kurie pasake ,kad servisas nekokios reputacijos. mb mama ..vare masina.. pataisyt valytuvus.. sake isvare masina.. ir po 15 min  nebeveike vel valytuvai.. masina buvo nuvaryta pas juos atgal.. ir kaip tu parasei.. kad jie kurie uzknysa.. ale.. pasiuncia.. tai butent taip ir buvo.. piniga paeme.. nepataise.ir apkaltino..kad anie patys juos sulauze. bet cia buvo pries 2 metus.  ax.gif
drauge vare savo opel tigra.. kazkas buvo su langu.. pastriges berods.. tai padare taip..kad langas atsuktas visai neuzsitrauke. net rankomis. lotuliukas.gif
kitas atvejis irgi kazkas buvo pazistamiems. aj.. norejo sankabos trosa pakeisti... uz sankabos trosa pasake kaina-  300lt.. biggrin.gif masina berods vw passat biggrin.gif
plius darbas 200 biggrin.gif uz trosa!  blush2.gif uz du atvejus garantuoju ,kad taip buvo.. uz kitus nesklandumus negarantuoju. gal zmogus su trosu nepatiko jiems.biggrin.gif

net nesitiki,kad taip gali buti butent pas juos,gal koks kitas panasiu pavadinimu? lotuliukas.gif As pas juos jau ne pirmus metus remontuojuosi,kaip sakiau-ne viska..labai abejoju,kaip ten su langu-nedaro jie tokiu darbu,neturi kebulisto...Kaimynai visi tvarko-jokiu labai neigiamu atsiliepimu negirdejau...
Man tik viena karta buvo-turiu itarima,kad vienas ju saltkalvis bekeisdamas stabdziu vamzdelius man abs laida sugadino,nes butent po remonto pradejo uzsideginet lempute,bet tai gali buti ir paprasciausias sutapimas (nes labai abejoju,ar ji galima va taip paprastai sugadint,greiciausiai sutapimas-sako,tai opeliu liga)...tas saltkalvis pas juos ilgai neuzsibuvo,berods,jau nebedirba,nebematau as jo...ne koks remontininkas buvo...bet dabar vaziuokles darbams uzsirasau visada pas ta pati,kuris tikrai gerai daro,ir dar man visa vaziuokle profilaktiskai apziuri...smile.gif
Na,man tai gerai tas servisiukas,tuo labiau-kad prie namu,tik gatve pervaziuoti reikia... ax.gif
Dar neseniai susiradau viena servisiuka su gerais atsiliepimais,"seimyniska" toki-Fabijoniskiu gatvikej,ten cekiu neduoda ir ne viska daro,viskas,kas su elektra-ne...tai dabar mano masinike ten bazuojasi,kebuliniuose,bus matyt,kaip jiems ten pasiseks sutvarkyti... ax.gif
Atsakyti
Greiciausiai apie ta servisa ir rasau.. nes paziueejau per google maps..tai ta pati vieta.
Apie drauges langa tai tikrai buvo. Bet sakau cia buvo pries tiek metu.. :-)
Anksciau jie pastoviai sededavo.. ruke ir pliurpe lauke.. privariau masina karta.. kazko man ten reikejo. Tai kaina irgi zakataki.kad isiziojau. Ir ta dakyka pasidariau perpus pigiau.cia pries metus buvo.kai rik ja nusipirkau.
Mano masina bazuojas jau kitoje vietoje.. bl..kaip uzknyso.. per menesi ja gal pilnai naudojaus kokius 6k.
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 11 05, 14:49)
Greiciausiai apie ta servisa ir rasau.. nes paziueejau per google maps..tai ta pati vieta.
Apie drauges langa tai tikrai buvo. Bet sakau cia buvo pries tiek metu.. :-)
Anksciau jie pastoviai sededavo.. ruke ir pliurpe lauke.. privariau masina karta.. kazko man ten reikejo. Tai kaina irgi zakataki.kad isiziojau. Ir ta dakyka pasidariau perpus pigiau.cia pries metus buvo.kai rik ja nusipirkau.
Mano masina bazuojas jau kitoje vietoje.. bl..kaip uzknyso.. per menesi ja gal pilnai naudojaus kokius 6k.

tai ir dabar pasedi,paruko,papliurpia...kai darbo tuo metu neturi...smile.gif Tiesa,lauke to suoliuko neber,as del jo triuksma pakeliau atvaziavus,sakau,cia dabar kas,o kur klientams atsisesti??? ax.gif
kainos pas juos kai kuriu darbu dideles,dar reikia zinoti,ant kurio mestro taikyti-vienas labiau nuolaidas daro,kitas nelabai (anksciau buvo atvirksciai,dabar kazkaip jie "apsikeite" biggrin.gif ),ne viska ten darau,pvz.,elektros darbai-per brangu...As dar turiu tikrai gera pazistamu servisa,bet ten jis Aukstuose Paneriuose,toli,ir sestadieniais nedirba,tai jei darbu kaina skiriasi tik kokia 20-30lt,taisau autogoj.
Bet man va taip idomiai cia...gal jie tik pastoviems klientams geri?nes toks jausmas,lyg apie visai kita servisa kalba eitu... g.gif Idomu,o jei atvaziavus pasakytum,kad su rekomendacija? as pirma karta kai atvaziavau tai pasakiau kad kaimynai patare... lotuliukas.gif O dabar grynai seno kliento teisemis naudojuosi,deruosi kaip turguje...uz amortiku keitima kaina nusimusiau nuo 90lt iki 60 (uz viena) biggrin.gif As tai patenkinta jais,ne viena karta gelbejo,o ir kaimynai,kaip sakiau,nesiskundzia...bet jie irgi pastovus klientai... ax.gif
Atsakyti
sveikos,

gal kas nors ka nors zino apie ExpressAuto (II "Garvida", Vilniuje, Kalvariju g. 125, 5 korpusas)? Mat radau kupona antikoroziniam dugno padengimui. bet kazkaip baisoka masina palikti salyginai ilgam laikui, kai pacios ten nebus ir nieko nezinant apie servisa unsure.gif . Tai vat galvoju gal kas bus ka girdejes g.gif ir pasidalins savo ispudziais biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti