Įkraunama...
Įkraunama...

Ka daryti del svorio augimo?

nebezinau ka daryti.pries menesi sveriau 68,ugis 1.75.o dabar jau sveriu 78,nu tiesiog baisu..svoris auga kaip ant mieliu,laikiuasi dietos sriubos,ir nieko nenumeciau,ni gramo,net sportavau,gal yra kokia dieta speciali ?mano vestuves greit bus o as stora kaip balionas.ir svarbiausia viskas i pilva auga(tikrai nesu nescia -tikrinaus smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2006 04 20, 16:16)
nebezinau ka daryti.pries menesi sveriau 68,ugis 1.75.o dabar jau sveriu 78,nu tiesiog baisu..svoris auga kaip ant mieliu,laikiuasi dietos sriubos,ir nieko nenumeciau,ni gramo,net sportavau,gal yra kokia dieta speciali ?mano vestuves greit bus o as stora kaip balionas.ir svarbiausia viskas i pilva auga(tikrai nesu nescia -tikrinaus smile.gif)

Jei nori greit numesti svorio tai yra toki vaistai Reductil 10g arba 15g ,28 kpsules.Vaistas yra brangus 10g -196lt.o 15g.-246lt cia mazdaug.Jei domina tai http/www.vaistai.lt/index.html ten irasik pavadinima ir gausi info apie si vaista ir pasiskaitysi koks jo poveikis.
Atsakyti
Abejoju, ar vaistai svorio metimui yra tikrai efektyvūs, nepasitikiu tokiais dalykais.. schmoll.gif O dar tokie pinigai..! doh.gif
Šiaip aš geriau patarčiau pirmiausia pasidaryti skydliaukės tyrimus.. Nes toks staigus svorio priaugimas neatrodo normalus ir verčia susimąstyti apie galimas sveikatos problemas.. g.gif
Atsakyti
man su skydliauke visada buvo negerai,nes pas mane ji yra bet labai maza.gal yra kokia dieta greita kad per savaite galeciau numesti bent 5 kg?nesvarbu ar ji kenksminga ar ne
Atsakyti
Jei per savaite numesi 3 kg tai paskui per tris dienas ataugsi. O dėl reductil tai nepatarčiau nes pažįstu kelias moteris kur vartojo ir nė biškio nenumetė, o pinigų sumokėjo dau.
Atsakyti
Na, gal per stebuklą ir neataugtų tau tie numesti per savaitę 5kg., tačiau tokiais drastiškais svorio metimo būdais sveikatą tikrai susigadintum.. Todėl nuoširdžiai patariu tokiais dalykais nežaisti schmoll.gif
Galų gale, jei pati sakai, kad turi problemų su skydliauke, deja, bet svorio numesti gali ir nepavykti.. Galbūt reiktų apsilankyti pas gydytoją dar kartą? g.gif
Šiaip ar taip, aš patarčiau sveikai maitintis, sumažinti porcijas (jeigu jos didelės), vartojamų produktų kaloringumą (juk pavasaris - tuoj visos šviežios daržovės ir vaisiai į trasą thumbup.gif) ir pradėti reguliariai, sąžiningai sportuoti mirksiukas.gif Rezultatai ateis gal ir lėčiau, bet bent jau nepatiks neigiamų pasekmių smile.gif
Ir svarbiausia, viską daryti protingai! Juk kas per daug/per greit/per .... , tas nesveika mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasakysiu piktai: NEĖSK, IR SVORIS NEAUGS. Ir nesakyk, kad esi gyva tik oru- nuo oro lašiniai neauga schmoll.gif Kalba patirtis mirksiukas.gif
Vaistams pinigų netaškyk- triesi daugiau nei matysi, o rezultatas- nulis doh.gif
Atsakyti
Sveika, bara cia tave, suprantu kaip norisi greitai suliekneti.


Pabandyk,

3 dienas valgai tik ryzius virtus vandenyje, be prieskoniu,
3 dienas tik virta vistos krutinele,
3 dienas tik obuolius.
Gali valgyti kiek nori, net ir rekomenduojama 4-5 kartus dienoj.
Jei suletejusi medziagu apykaita, ir sunku tustintis, ryzius pakeisk i perlines kruopas arba grikius.


Manau, kad kaloriju buti energingai, tikrai pakaks, o turetum palengveti tikrai bent 4kg, nes issivalys organizmas. Jokio alkoholio. Sekmes

As su tavim thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2006 04 20, 15:16)
nebezinau ka daryti.pries menesi sveriau 68,ugis 1.75.o dabar jau sveriu 78,nu tiesiog baisu..svoris auga kaip ant mieliu,laikiuasi dietos sriubos,ir nieko nenumeciau,ni gramo,net sportavau,gal yra kokia dieta speciali ?mano vestuves greit bus o as stora kaip balionas.ir svarbiausia viskas i pilva auga(tikrai nesu nescia -tikrinaus smile.gif)




Man taip buvo. storejau nuo oro, nes valgiau minimaliai.Kol nepasidariau limfodrenazo. Man isaiskino, kad uzsistovejusi limfa ir ja reikia isjudinti. Limfa, kaip uzsikimsusi kanalizacijos sistema ir jokiom dietom nieko nepadarysi, kol jos neprapumpuosi. O dabar ir vakarais nebijau pavalgyti smile.gif
Atsakyti
o kas tas limfodrenazas? kaip jis daromas?
Atsakyti
QUOTE(vilmukas77 @ 2006 05 01, 20:21)
Pabandyk,

Aha, pabandyk- dar labiau subalamutinsi medžiagų apykaitą ir iš užburto rato nebeišsivaduosi schmoll.gif
1. Pradėk tvarkingai ir sveikai maitintis: valgyk 5-6 kartus per dieną po nedaug, mažink miltinių patiekalų kiekį, ribok cukrų, saldumynus, riebalus. Maistą virk, troškink, o ne kepk. Daugiau vaisių ir daržovių.
2. Sportuok.
3.Nesigriebk ir netikėk jokiomis "stebuklingomis" dietomis ir "liekninančiais" preparatais schmoll.gif
4. Ateik į temą "Minus 10"- gausi daug vertingų patarimų ir pasisemsi sėkmingai metančių svorį patirties.
5. Visada prisimunk: ARBA VALGAI KIEK NORI, ARBA ATRODAI KAIP NORI- RINKTIS TAU mirksiukas.gif
Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(spurgiukas @ 2006 05 09, 12:02)
o kas tas limfodrenazas? kaip jis daromas?




Man buvo tragedija. Nieko nevalgiau istisas dienas, rijau tik liekninamcias piliules, o is ryto vel plius 300-500g. tada man pazistama isaiskino, kad turbut uzsikimsusi mano kanalizacija, t.y. limfa. Pradejau vaikscioti i limfodrenaza, paskui vakumini, vakarais nevalgiau po 19 val. Bet uztat diena jau pradejau valgyti. rezultatas -minus 20 kg per puse metu.
Atsakyti