Įkraunama...
Įkraunama...

Ka daryti del svorio augimo?

QUOTE(Germante @ 2006 06 30, 14:14)
O man atrodo, kad daugumos storuliu problema ir yra noras skaniai ir daug valgyti. Na tu gal ir esi viena is tu retuju, kuriems sveika mityba ir gyvenimo budas nepadeda. Vis delto dauguma nutunka del blogos mitybos ir gyvenimo budo.


Tu tikriausiai labai sveikai valgai ir dėl to esi liekna dirol.gif tai gal gali parašyti daugmaž kokį maistą ir kokiais kiekiais (per dieną) valgai? Nu realiai
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2006 06 30, 14:14)
O man atrodo, kad daugumos storuliu problema ir yra noras skaniai ir daug valgyti. Na tu gal ir esi viena is tu retuju, kuriems sveika mityba ir gyvenimo budas nepadeda. Vis delto dauguma nutunka del blogos mitybos ir gyvenimo budo.




Labai noreciau suzinoti ka reiskia sveika mityba siais laikais. Ka tu sveiko kasdien valgai, kad sugebi islikti liekna ( ir dar ne po vieno gimdymo)? Laukiu stebuklingo sveiko maisto receptu.
Atsakyti
QUOTE(tutti @ 2006 06 30, 17:48)
Tu tikriausiai labai sveikai valgai ir dėl to esi liekna  dirol.gif tai gal gali parašyti daugmaž kokį maistą ir kokiais kiekiais (per dieną) valgai? Nu realiai


Liekna dar nesu, bet busiu, nu realiai biggrin.gif Paziurek i mano skaitliuka dirol.gif


QUOTE(pempe @ 2006 06 30, 23:33)
Labai noreciau suzinoti ka reiskia sveika mityba siais laikais. Ka tu sveiko kasdien valgai, kad sugebi islikti liekna  ( ir dar ne po vieno gimdymo)? Laukiu stebuklingo sveiko maisto receptu.


Kiek prisimenu, atrodo, tik viena karta gimdyti teko lotuliukas.gif

Ka reiskia sveika mityba siais laikais, gali suzinoti pasakaiciusi temoje "minus 10" ir kai kurias lieknejimo istorijas, cia pat, supermamoj. Be jokiu stebuklu... biggrin.gif
Beje, mano mama 3 vaikus pagimde o yra lieknute. Vis del tos prakeiktos sveikos mitybos lotuliukas.gif


P.S. Beje, jeigu valios nera, nepades net ir zinojimas kas ta sveika mityba mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 05 liepos 2006 - 22:04

Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htmmano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

Atsakyti