Įkraunama...
Įkraunama...

*Panevėžio mamukai ir vaikiukai*

labas
tai kur taip visos prapuole? vasara,darbu daug....
Atsakyti
labu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

labai darbų daug...vakavimai, darbas, sodas, namai, tortai, nebėr kada užlįsti...užvakar buvau baidarėse su kolektyvu, antroj dienoj labai džiaugiausi, kad jame ir dirbu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif šiandien vėl gyva, sodas, vakavimai, pirmasis vizitas su Augustu pas gydytoją odontologą doh.gif sulaukiau gal 12 skambučių šiandien doh.gif doh.gif doh.gif sekretorės asmeninės reikės greitai... doh.gif doh.gif doh.gif tai vien per juos kiek laiko sugaišau smile.gif susivakavau agurkus, reikia nulėkti nurausti svogūnus, pasiskinti kriaušių, nusipirkti cukraus... rytoj pusdienis tortukams, apsitvarkymui, kriaušių vakavimui...kitas pusdienukas - palėkti iki Kauno ir vakare namo...trečiadienį biskvitai, naktinė, ketvirtadienį sutepimas...penktadienis totams, šeštadienį sekmadienį į darbą ir vėl viskas nuo pradžių...vėl agurkai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
MIELOS PANEVĖŽIETĖS!!!

SVEIKOS GYVENSENOS IR MITYBOS KLUBAS “ČIA“ KVIEČIA Į NAUJĄ PALAIKYMO GRUPĘ NUO LIEPOS 29 DIENOS!

Šis projektas skirtas norintiesiems išmokti taisyklingai, sveikai ir subalansuotai maitintis (keisti mitybos įpročius), pagerinti savijautą ir sveikatą, mažinti svorį ir jį sėkmingai kontroliuoti visą gyvenimą.
...
Grupėje 12-15 žmonių. Juk kartu keistis smagiau ir lengviau!

oTruks 3 mėnesius, 12 susitikimų, 12 skirtingų temų.
oUžsiėmimai vieną kartą per savaitę, trukmė 90 minučių.
oVisi dalyviai gaus informaciją 12 skirtingų temų, specialų aplanką su straipsniais tomis temomis.
oPildomas kasdieninis mitybos dienoraštis.
oIndividualus kassavaitinis asmeninio mitybos konsultanto komentaras ir mitybos grafiko aptarimas.
oKassavaitiniai Tyrimai kūno kompozicijos analizatoriumi (nustatomas svoris, kūno masės indeksas, kiek organizme yra vandens, riebalų, raumenų, vidinių riebalų indeksas, fizinis tipas, kalorijų paros norma esant ramybės būsenos).
oGalimybė visiems šeimos nariams- taisyklingos mitybos konsultacija Jūsų namuose – „Sveikos šeimos savaitė“
oVyks kompanijos „Herbalife“ subalansuotos mitybos degustacijos
oUž geriausius rezultatus − savaitiniai prizai.
oPalaikymas, gera atmosfera.
oVaizdinė medžiaga.
oPalaikymo Grupės ciklo pabaigoje − baigiamasis vakaras ir apdovanojimai.
oDalyvio abonementas 3 mėnesiams
Palaikymo Grupės abonementas - 120 Lt

Kviečiame atvykti liepos 29 arba rugpjūčio 1 dieną.
17.15-17.55 – Nemokamas testas „Tanita“ kūno kompozicijos analizatoriumi; Atlikus testą išsamus rodiklių išaiškinimas ir indviduali konsultacija.
17.45-18.30 Sveikatingumo projekto – „PALAIKYMO GRUPĖ“ pristatymas.

Jau galite registruotis į pirmadienio vakarinę grupę!
Išsamesnė informacija tel. 8 678 11811, lina.klubas@gmail.com arba asmeninėmis facebook žinutėmis.

Pagarbiai,
Lina Rapkevičiūtė-Golovko
Mitybos klubo konsultantė
Atsakyti
Labutis, mamytės,
gal čia turime ropojančių vaikiukų? Mielai, drąsiai junkites i pIrmąsias kūdikių lenktynes Panevėžyje.
Visa informacija: https://www.facebook...37069056341208/
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
Mano sūnelis gavo siuntimą į reabilitaciją, persilpni kojų raumenukai.
Kur geriau eiti Kipu ar Polikliniką? Gal kas susidūrė? kokios procedūros? kaip kainos? Ar sustato procedūrų grafiką patogiu laiku?
Atsakyti
labas visoms 4u.gif

keliu temute i virsu ax.gif

mano mazajam metai jau ant nosies thumbup.gif gal rasim kokiu pasivaiksciojimu draugu ax.gif gyvenam prie "Zaros" 4u.gif jei kas irgi iesko draugu, galit parasyti i AZ, greiciau pamatysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikiname mažylį su Gimtadieniu!!! Didelis įvykis!!!
Atsakyti
Prisidedu ir aš prie sveikinimų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Gal žinote kam reiktų vežimuko, lovytės, maitinimo kėdutės? Mano prinesei jau du metukai, ir norime parduoti savo daiktelius. Prižiūrėti ir mylėti.
Atsakyti
QUOTE(kaip @ 2013 08 06, 14:03)
Sveikos mergaitės,
Mano sūnelis gavo siuntimą į reabilitaciją, persilpni kojų raumenukai.
Kur geriau eiti Kipu ar Polikliniką? Gal kas susidūrė? kokios procedūros? kaip kainos? Ar sustato procedūrų grafiką patogiu laiku?



sveika,

patarciau lankytis sveiko vaiko centre. Ten proceduros nemokamos, bet pradzioje reikia gauti siuntima pas raidos gydytoja, pvz pas gyd. Butvileniene ir ji paskirs jums visas reikalingas proceduras. Kipu prosedura bus kokia viena ar dvi nemokamos, o paskui pagal kainyna (pvz kartas 15 lt). taip pat ir poliklinikoje, bet ten bus pigiau nei Kipu. Daugiau demesio gausite, manyciau, Kipu.
As su mazaja, Vaiku centre (smelynes g.) ir masaziukus daremes, ir manksta, nes buvo padidejes raumenu tonusas, ir pas knizeterapeuta... man ten labai patiko ir dirba tik su tavo vienos vaiku. Jei jus jau turite diagnoze, tikrai prasykite siuntimo i Smelynes gatve. Visus metus turesite pagalba, jei reiks ir kitus dar. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2013 12 09, 11:17)
Sveikiname mažylį su Gimtadieniu!!! Didelis įvykis!!!



QUOTE(Spurgita @ 2013 12 09, 13:54)
Prisidedu ir aš prie sveikinimų  4u.gif


aciu uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
bet va visos taip uzsikase kazkur...... g.gif sventes va arteja...o cia va tuscia
Atsakyti