Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių/palinkėjimų knyga

QUOTE(Eveli` @ 2013 02 24, 14:31)
Na manau, kad artimi ir brangūs žmonės tikrai pasirašys  g.gif  pažįstami tai po vestuviu važinėjo su sveikinimų knyga ir rinko pasveikinimus kas nebuvo parašęs  biggrin.gif


Cia tai jau ziauru sakyciau.. vaziuot ir dar prasinet, kad tik kas nors pasirasytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 02 19, 13:06)
Labai super mintis bigsmile.gif
Bet galvoju kaip garantuoti kad kiekvienas svečias pasirašytų knygoje, lapelyje ar dar kur....kad nebūtų puse svečių padarė taį, o puse ne g.gif

Na manau vakaro eigoje bus galima vis paraginti (pavyzdžiui tą galėtų padaryti vedėjas), bet aišku, kad visi neparašys smile.gif Na iš tikro jei žmonės nenori, tai kam juos primygtinai versti, nes galiausiai sukdamiesi iš situacijos parašys originalųjį "laimės, meilės, pinigų" bigsmile.gif

QUOTE(Astii @ 2013 02 24, 19:20)
Cia tai jau ziauru sakyciau.. vaziuot ir dar prasinet, kad tik kas nors pasirasytu doh.gif

drinks_cheers.gif aš ir nevežčiau su primygtiniu prašymu "rašyk", įdomu kiek po to žmonės tuos palinkėjimus skaito ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 28 vasario 2013 - 02:38
sveikos, as ir galvoju jauiesiems palinkejimu knyga iteikti. Bet is savo patirties zinau kad jis bus nugrustas kazkur kampe, tai net nezinau...
Atsakyti
musu...
user posted image
Atsakyti

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Žinutės, neatitinkančios taisyklės, trinamos.
Atsakyti
Kai ano tėveliai šventė vestuvių 30- metį (na darė nemažą puotą) ištraukė savo vestuvių palinkėjimo knygą ir paprašė linkėjimų knygą pildyti toliau.
Tą dieną visi smalsiai skaitė vestuvių dienos palinkėjimus, svarstė kas išssipildė smile.gif
Buvo įdomu ir smagu.
Vien dėl tokių akimrkų verta ją turėti ir saugoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 10, 14:23)

Kokia graži wub.gif Jei ne paslaptis patys darėtės ar pirkote? blush2.gif Esu ieškojimuose, tik nieko nerandu už įkandamą kainą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Via_Lattea @ 2013 04 24, 16:10)
Kokia graži  wub.gif Jei ne paslaptis patys darėtės ar pirkote?  blush2.gif Esu ieškojimuose, tik nieko nerandu už įkandamą kainą  doh.gif

Pirkom, nebrangiai ebay...su rašikliu...jei be rasiklio, tai dar pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
Mane žavi Medinių atvirukų siūlomos knygos, tai bandysiu ten pasižiūrėt - beliks tušinuką priderinti smile.gif
Atsakyti
sveikos. kur perkate anspausdams dazus sveciu medziui ?
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 10, 15:23)

Lygiai toki pati rinkinuka ir mes nusipirke esam. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2013 06 03, 12:03)
sveikos.  kur perkate anspausdams dazus sveciu medziui ?

Esu mačiusi "Medinis atvirukas" parduotuvėj, bet manau turėtų būti ir daugiau kur, gal net didesnėje biuro/ raštinės prekių parduotuvėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 04 birželio 2013 - 09:13