Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės dovanos vaikams - 2

Mūsų panelė laukia, kad Kalėdų Senelis atneštų virtuvėlę 000059.gif 000054.gif
Atsakyti
As savo 7meciui nesumastau ka dovanoti... kuo sudominti. g.gif nori jis kompiuterio, bet as esu tokios nuomones,kad tokiam amziuj dar per anksti tureti asmenini kompiuteri. Zaislai atkrenta, zodziu nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 11 10, 15:33)
As savo 7meciui nesumastau ka dovanoti... kuo sudominti.  g.gif nori jis kompiuterio, bet as esu tokios nuomones,kad tokiam amziuj dar per anksti tureti asmenini kompiuteri. Zaislai atkrenta, zodziu nezinau...

Uzjauciu, nes visada sunus turedavo konkrece svajone piesdavo ja seneliui laiske as ja ispildydavau. Tai jis tiki seneliu? Nejau neturi jokiu vaikisku realiu svajoniu. Jus paaiskinkite, kad senelis tokiu dovanu vaikam nedovanoja. Seserei irgi sunku berniukas jau zino kad nera senelio desimt metu suejo. Nori psp taupo pinigus nes nemenkas noras sesuo dasides ir gaus dovanu.
Atsakyti
na, 7 ir net 10 metu vaikui- personalinis kompiuteris - mano galva, nelabai..tai dar toks amzius, kai turetu tenkinti zaislai, idomus dalykai, konstruktoriai ir panasiai..bent jau mano mergyte 8-neriu metu siemet laukia leles baby born biggrin.gif reklamu itaka cia doh.gif knygos apie sunis, nes gyvo suniuko dar neperkam, tasytes i sporto uzsiemimus..viska beveik ir gaus, nes dovanos paskirstytos per 3 vietas, namuose gaus lelyte, kaime pas veina mocute knyga, trecioj vietoj - likusias dovanas
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 11 10, 16:33)
As savo 7meciui nesumastau ka dovanoti...
čekis,bilietai į kiną. kalėdų metu ne vienas filmas vaikams rodomas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 11 10, 15:33)
As savo 7meciui nesumastau ka dovanoti... kuo sudominti.  g.gif nori jis kompiuterio, bet as esu tokios nuomones,kad tokiam amziuj dar per anksti tureti asmenini kompiuteri. Zaislai atkrenta, zodziu nezinau...

Ausinukai, telefonas su sutartimi, kašio/fūlės atributika, kamuolys, išgyvenimo knyga, bilietai spektaklin, muzikinis centras, komiksai...
Atsakyti
Mano dvimetis greiciausiai gaus konstruktoriu, jau kuri nuziurejau maximoje. Dar mastau prideti koki zaislini baulinga, nes dabar issitraukia savo staliuko kojas sustato ir tada musa su kamuoliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2012 11 11, 15:06)
Mano dvimetis greiciausiai gaus konstruktoriu, jau kuri nuziurejau maximoje. Dar mastau prideti koki zaislini baulinga, nes dabar issitraukia savo staliuko kojas sustato ir tada musa su kamuoliu  doh.gif


Išradingas vaikas thumbup.gif

Mano vaikis irgi nežino ko nori, tai greičiausiai bs dovana perkama paskutinę minutę, kaip sakant dovana priklauso nuo reklamų lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Radau tokia nuoroda cia kaip manote ar verta? Gal kas bandete, kokie butu atsiliepimai?
Taip pat gal galite patarti kokia gera dovana padovanoti 3m mergaitei kazka is lavinamuju zaislu, zaidimu?
Atsakyti
QUOTE(asasi @ 2012 11 12, 23:38)
Sveikos,
Radau tokia nuoroda cia  kaip manote ar verta? Gal kas bandete, kokie butu atsiliepimai?
Taip pat gal galite patarti kokia gera dovana padovanoti 3m mergaitei kazka is lavinamuju zaislu, zaidimu?

Pasakysiu,kaip maniskis daro jau treti metai piese seneliui ko jis noretu. Padeda ant palanges praverem langa. Ryta bega tikrinti ar senelis paime akytes ziba kad gaus apie ka svajoja. As sentimentali zadu sauguoti tuos nuosirdzius piesinukus wub.gif vienais metais nesem laiska i rotuseje esanty Kaledu senelio pasto nameli. Manau paprastume visas stebuklas ir dziaugsmas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2012 11 13, 00:04)
Pasakysiu,kaip maniskis daro jau treti metai piese seneliui ko jis noretu. Padeda ant palanges praverem langa. Ryta bega tikrinti ar senelis paime akytes ziba kad gaus apie ka svajoja. As sentimentali zadu sauguoti tuos nuosirdzius piesinukus wub.gif vienais metais nesem laiska i rotuseje esanty Kaledu senelio pasto nameli. Manau paprastume visas stebuklas ir dziaugsmas blush2.gif


Kas paprasta, tas genealu. Super su tais laiskiukais 4u.gif . As pati niekada nepamirsiu, kaip mums maziems nykstukai egle balkone palikdavo. Pries pat kaledas su sese beveik nemiegodavom pora naktu. Tetis su kopeciom (1,5 aukstas) lipdavo ir imesdavo egle i balkona per langa. Mes jau nakti isgirsdavom, arba ryte lekdavom paziureti, ar dar nera egles. Toks paprastas dalykas, bet tiek laimes suteikdavo, kad ojojoj 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Savo vaikui irgi taip darysime. Ir laiskus rasysime ir piesime ir Kaledu egle nykstukai atnes 4u.gif

O kas liecia dovaneles, tai jau pirkau pasaku knygute, muilo birbulus. Dabar labai myli pliusinisu zaisliukus, taciau ju pilni namai. Pats labiausiai noretu gyvo suniuko. Jeigu ne, tai nudziugintu kalnas laidu, prailgintoju, mikseriu, lygintuvu, virduliu ir pan. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2012 11 13, 00:04)
Pasakysiu,kaip maniskis daro jau treti metai piese seneliui ko jis noretu. Padeda ant palanges praverem langa. Ryta bega tikrinti ar senelis paime akytes ziba kad gaus apie ka svajoja. As sentimentali zadu sauguoti tuos nuosirdzius piesinukus wub.gif vienais metais nesem laiska i rotuseje esanty Kaledu senelio pasto nameli. Manau paprastume visas stebuklas ir dziaugsmas blush2.gif

Paprasta, bet grazu. Aciu, uz ideja 4u.gif
Atsakyti