Įkraunama...
Įkraunama...

Krymas, 5 dalis

QUOTE(lina0612 @ 2012 07 02, 13:28)
Susivedziau keliones balansa

Vien tik kuras isejo 1600 lt
Nuvaziuota 5500 km smile.gif

Su viskuo isejo 6500 lt
Iskaitant apsipirkima Lenkijoje (4 pokai sauskelniu, ir siaip visko)
Maisto negaminau pati, valgem kavinese
Daug vazinejom vietoj, apie 1500 km

Vat skaitydavau postus,kad šeimai su viskuom išleidžia 2000lt..na realiai keista.Juk ir kuras ir išnuomuotas būstas ir maistas ir šiaip visokie skanėstai,nes per atostogas daugiau išsileidžia ir t.t. ir t.t.Juolab,kad šalis nėra tokia,kad būtų viskas laaabai pigu.
O dabar kažkaip jūsų realios išlaidos g.gif Kiek laiko atostogavote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 02 liepos 2012 - 18:19
QUOTE(flight @ 2012 07 02, 17:46)
Mes vilniečiai, bet planuojam važiuot per Lenkiją..Paskaičiavom, kad vizos kainuos tiek pat, kiek padidėjęs kilometražas Lenkijoje (mašina taupi), o dar viena siena prisideda, blankų pildymai ir priekabūs muitininkai,  ir neprognozuojamos eilės... Taigi, mūsų nuomone, per Lenkiją - geriau, kam to streso smile.gif

Beje, gal galite patarti - išvažiuoti iš Vilniaus planuojam paryčiais (apie ketvirtą val), kur maždaug orientuotis nakvynei? Lenkijoje ar optimistiškai - Ukrainoje ?



Mano nuomone labai geru laiku išvažiuojat.Jei gerai seksis,apie 13.00-14.00 būsit ant PL/UA sienos.Jei vairuotojas geras ir teisingai pasirinksit kelią,pavakary,apie 21.00 turėtumėt siekti Kijevo apylinkes.Tuomet ir nakvynė.Aš pats panašiai važiuosiu,tik man nuo pat LT/PL sienos startas,t.y. pora valandų vėliau išvažiuoti nei Jums.
Aš užsisakiau tokį hostelį netoli trasos Kijevas Odesa.Dar nesu ten nakvojęs,tad neturiu ką pasakyti.
Išmiegojus anksti ryte reikia "spausti tapkę",nes 1000 km iki pat Krymo bus sunkus ir ilgas.Nors vienais metais,išvykęs iš Kijevo 21.00 Sudake buvau 5.30.Bet tai buvo labai seniai,kai buvau jaunas ir....
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 07 02, 19:13)
Vat skaitydavau postus,kad šeimai su viskuom išleidžia 2000lt..na realiai keista.Juk ir kuras ir išnuomuotas būstas ir maistas ir šiaip visokie skanėstai,nes per atostogas daugiau išsileidžia ir t.t. ir t.t.Juolab,kad šalis nėra tokia,kad būtų viskas laaabai pigu.
O dabar kažkaip jūsų realios išlaidos g.gif Kiek laiko atostogavote?



Na gal ir galima ir uz 2000 paatostogaut, jei seima 2 suauge tik:)
Na jei vaziuoja kelios seimos, viena masina, jau kuras perpus atsieina
Galima gyventi ir uz 20-30 gr zmogui, maciau Nikolajevkoj skelbima
Tik musu seimai salygu reikia geresniu:)

Pietine pakrante tikrai nera is pigiuju
O kur mes buvom Beregove, tai nedideles ten kainos
Kaip pvz Farose pietavom, apie 600 gr sumokejom, savo Beregove- 200 gr

Kryme buvom 9 paras, i ten vaziavom su 1 nakvyne, atgal su 2 nakvynem
Galima sakyti, kad mes buvom 3 suauge (didysis 17 metu) ir 2 vaikai ( 10 ir 2 metu). 2 metu vaikui niekur niekas neskaiciuodavo, nei uz nakvyne, nei uz bilietus
Valgyti imdavom 4 zmonems, nes pas juos porcijos nera mazos (ne taip kaip Lenkijoj, bet normaliai pavalgydavom)

Nieko sau negailejom, vaisiai kas diena, vaikams ledai, kartais ir saldumynai, vynas, alus, brendis.
Aplankem Didiji krymo kanjona, Ai Perti kalna, ejome jame i viena is urvu, Marmurini urva, Vaiduokliu sleni, Pasaku laukyme, Balaklavoj buvom muziejuj, kur saltojo karo metu buvo povandeniniai laivai remontuojami, Sevastopolyje plaukem laivu (tik musu seima), aplankem Sevastopolio panorama, Eupatorijoje buvom karaimu maldos namuose.
Dar keletas lankytinu vietu buvo nemokamos:
Sevastopolio 35 batareja, Inkermano vienuolynas, Tarhantuto iskysulys, cia kad nueiti iki svyturio teko apsimoket:)
Atsakyti
Kalbėjau apie šeimą ir apie atostogas,o ne apie taupymą su vietiniais sumuštiniais..juk žinia per atostogas daugiau išsileidžia....įvairios pramogos,skanėstai ir t.t. ir t.t
O kur dar pakeliavimas,o ne vien gulinėjimas pliaže bigsmile.gif

QUOTE(lina0612 @ 2012 07 02, 18:55)
Na gal ir galima ir uz 2000 paatostogaut, jei seima 2 suauge tik:)
Na jei vaziuoja kelios seimos, viena masina, jau kuras perpus atsieina


beabejo galima visur susispausti..kelioms šeimoms vykti,maistą tik vietoje gamintis,kurą per 2/3/4 šeimas dalinti ir išvis neišlaidauti,nekeliauti tik lepintis papludimyje drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 02 liepos 2012 - 20:08
pameginsiu paskaiciuoti dar karta - kelione dyz 2 seimom su musu masinele 800 lt nakvyne 10 dienu po 100 lt uz para alustoje - 1000 lt kavineje seima pavalgo uz 50lt dar ledai , ceburekai , vynas- 150 per visus .dadekit smulkmenas ir ekskursijas kur patys susiorganizuojam gaunasi 4000lt padalinus ant dvieju seimu 2000 lt . pakeliui namo vaisiai , arbuzai ir kitos lauktuves dar dameskit pora simtu . yra ir kitas variantas- prabangus poilsio namai su baseinu ; tai kam tada trenktis tiek toli prie juros jei baseinai lietuvoj kiekvienam miestelyje ; pusryciai i lova , issinuomota masina po langais dulkeje nes jau konjakelis paragautas , lektuvo bilietai i abi puses per agentura paimti . aisku tai kiekvieno svajone - bet mes tiek neuzdirbam tad minam patys . musu mergaite dar budama 4 metuku puse europos apvaziavusi po keliu dienu isvykstant i kryma jau nekantravo ir dziaugesi busima kelione . ir nereikia jei kelioneje jokiu kompu . turi savo knygeliu , piestukus ir tikrai per daug nenuobodziauja . is jonavos isvaziuojame apie 8 val ryte , keli sustojimai lenkijoje ir siena kirtus pora sustojinu valiutai pasikeisti , kavineje pavalgyti ir kuro uzsipilti . palei umane sustojam nakti pailseti ir ryte apir 5 val judam tolyn vaikams toliau bemiegant . diena keli sustojimai pavalgyti , kurui ir arbuzams palei hersona . tad nuo vakaro 5 iki 11 val buname alustoje cia jau kaip pasiseks . o ten, kaip ir prie kiekvieno krymo miestelio , pilna siulanciu bustus agentu . jei dar ne naktis patys ieskodavome busto rajonuose kuriuos jau zinodavom , toliau nuo centro kad butu maziuo liaudies ir laisviau ir pigiau . nes centre link juros ispustos kainos del atvykstanciu autobusais ir perpardavinetuju . dabar jau kai ka pamate , aplanke ir apziureje , darom taip - viena diena prie juros kita kazka apziureti , tada ir saules ne per daug ir; meno vertybes ; galvoje nesipainioja . aisku vaikai nori labiau juroje pliuskentis nei po kalnus klajoti . musu mergaite nuo 4 metuku isbande juroje pripuciamus rankogalius ir jai labai patiko kad plauti gali ir mums ramiau bet vistiek vienos nepaleidziam , o pripuciami visokie ratai mums neatrodo patikimi nes gali banga juos apversti
Atsakyti
QUOTE(Givaldi @ 2012 07 02, 19:31)
Aš užsisakiau tokį hostelį netoli trasos Kijevas Odesa.


Gal galima nuorodą? 4u.gif
Atsakyti
musu merginai labai patiko krantineje alustoje kepami prie visu zmoniu akiu ceburekai ir vos tris moterytes speje suktis , dar megsta gira is backu ir ledus ant pagaliuko kuriu forma atitinka skoni , arbuziniai ledai atrodo kaip rieke arbuzo su seklutemis . tai vietine produkcija ir del to pigesne nei atvestine , tai nejaugi neleisi vaikui valgyti nes per atostogas reikia islaidauti o tai per pigu . vaiko neapgausi - jis renkasi ne pagal kaina o tai kas jam skanu .
Atsakyti
Jei apie kainas, tai mūsų kelionės ir nakvynės išlaidos bus maždaug 2080 lt už 13 dienų (šeima, 4 asmenys), tai dar pridėjus pramogas ir maistą, matyt, suma sumarum gausis kokie 4000 g.gif
Atsakyti
Mes du suaugę per 10 dienų išleidom 2500 Lt įskaitant kurą, maistą, nakvynes ir lankytinus objektus bei pramogas. Nemažai visokių gerai išrūkytų gaminių, duonos vežėmės iš namų, todėl rimčiau valgyti kelionės metu neprisireikė, todėl kavinukes pradėjom lankyti tik Kryme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augre @ 2012 07 02, 20:07)

Tai kavinėje jus čia skaičiuojate 50lt dienai pavalgyti visai šeimai?(ir pietums ir vakarienei užtenka šeimai)
Ekskursijos tai savarankiškas pakeliavimas vietoje-nelankant objektų,kur reikia mokėti už įejimus?
Beabejo būnant prie jūros kaip supratau nesinaudojate ir jokiomis vandens pramogų paslaugomis.
Kaip ir minėjau,kad dviems šeimoms važiuojant viena mašina,gyvenant vienuose apartamentuose gaunasi pigiau.
Bet aš rašiau apie vidutinės šeimos kur 2 suaugę ir 2 vaikai (kaip čia dauguma vyksta 4 asmenų šeima,beto jei vaikai paaugliai tai irgi didesnės išlaidos),kur vykstama vienu automobiliu,gyvenant išsinuomuotose apartamentuose ar kambariuke vieniems,normaliai pavažinėjant papramogaujant,aplankant lankytinus objektus ir t.t. ir t.t.

Papildyta:
QUOTE(flight @ 2012 07 02, 20:26)
Jei apie kainas, tai mūsų kelionės ir nakvynės išlaidos bus maždaug 2080 lt už 13 dienų (šeima, 4 asmenys), tai dar pridėjus pramogas ir maistą, matyt, suma sumarum gausis kokie 4000 g.gif

drinks_cheers.gif tikrai manau,kad tiek išsileis.
Papildyta:
QUOTE(Augre @ 2012 07 02, 20:18)
arbuziniai ledai atrodo kaip rieke arbuzo su seklutemis . tai nejaugi neleisi vaikui valgyti nes per atostogas reikia islaidauti o tai per pigu . vaiko neapgausi - jis renkasi ne pagal kaina o tai kas jam skanu .

thumbup.gif gal turit foto tokių ledų bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Augre @ 2012 07 02, 20:07)
yra ir kitas variantas- prabangus poilsio namai su baseinu ; tai kam tada trenktis tiek toli prie juros jei baseinai lietuvoj kiekvienam miestelyje ; pusryciai i lova , issinuomota masina po langais dulkeje nes jau konjakelis paragautas , lektuvo bilietai i abi puses per agentura paimti . aisku tai kiekvieno svajone - bet mes tiek neuzdirbam tad minam patys .

Jei tiek neuždirbat(kaip rašot),tai nepeikit ir kitų būdų keliauti mirksiukas.gif Nes nebutinai lektuvu skrendama,nes jau konjakėlis paragautas biggrin.gif ar mašina išsinuomuota vietoje blogiau,nei su sava atminti n kilometrų. Ar baseino vaikams realiai nereikia,nes kiekviename miestelyje jis yra.Nors čia drįsčiau ginčytis,kad tikrai ne kiekviename LT miestelyje tie baseinai yra,o ir baseinai tai ne tik baseinai,bet ir prie jų esantys vandens kalneliai,tas vaikus ir traukia labiausiai.Ir pusryčiai į lovą ar išėjus iš apartamentų,kurie ant jūros kranto visai ne blogybė,o tiesiog malonumas.
O iš kitos puses,jei vyksta daugiau šeimų,tai ir tą brangesnį namą su baseinu galima paimti,pasidalinus gaunasi ne taip jau ir brangiai.Ir baseine vakarais ar anksti ryte vaikams pasiturkšti irgi gėris,kol ruošiamasi prie jūros.
Tad kiekvienas renkasi pagal save,pagal savo išgales ir norus,tad gerbti reikia visus keliavimo būdus mirksiukas.gif ne tik savajį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 03 liepos 2012 - 06:43
QUOTE(JM @ 2012 07 03, 07:35)
Tai kavinėje jus čia skaičiuojate 50lt dienai pavalgyti visai šeimai?(ir pietums ir vakarienei užtenka šeimai)




Mums pietus 4 asmenims kainuodavo 70-200 lt
Buvo ir keli kartai po 50 lt, tik tai buvo UA pakeliui ir griztant:)

Gal kam tinka ir ceburekai ar samsa, tuomet pigiau iseitu g.gif
8-10 grivnu-1 vnt , kursa reikia skaiciuot 10 grivnu -1 EUR-3,46 Lt
Jei kiekvienam po 2 vnt imt, tuomet gaunasi beveik 30 lt

Sriubos pas juos kainuodavo nuo 10(cia labai pigiai) iki 30 gr
Brangiausia , kuria teko valgyti buvo 38 gr- juros gerybiu sriuba
Palyginus su kainomis LT- tai pigu smile.gif
Antras patiekalas, jei imti mesos (pvz karbonada),
20-40 gr, o jei koks saslykas tai jo kaina budavo parasyta 100 g, porcijoje visada daugiau buna, ten daznai mesos, zuvies patiekalu raso kainas ne porcijos, o 100 g
garnyras- 10-20 gr
salotos-10-20 gr
Tuomet 1 zmogui vistiek apie 25 lt iseina vien tik mesos patiekalas

Mums pernai Kroatijoje savaites atostogos kainavo tiek pat, kiek siais metais Kryme 2 savaiciu
Beje Kroatijoje as pati gaminau pietus, tik kelis kartus maitinomes baruose
O cia patys darydavomes tik pusrycius, kava, keli sumustiniai, nes manieji rytais nelabai valgo- tai tik per prievarta ka nors ikist reikdavo
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 07 03, 06:10)
Mums pietus 4 asmenims kainuodavo 70-200 lt
Buvo ir keli kartai po 50 lt, tik tai buvo UA pakeliui ir griztant:)

Gal kam tinka ir ceburekai ar samsa, tuomet pigiau iseitu g.gif
8-10 grivnu-1 vnt , kursa reikia skaiciuot 10 grivnu -1 EUR-3,46 Lt
Jei kiekvienam po 2 vnt imt, tuomet gaunasi beveik 30 lt

Sriubos pas juos kainuodavo nuo 10(cia labai pigiai) iki 30 gr
Brangiausia , kuria teko valgyti buvo 38 gr- juros gerybiu sriuba
Palyginus su kainomis LT- tai pigu smile.gif
Antras patiekalas, jei imti mesos (pvz karbonada),
20-40 gr, o jei koks saslykas tai jo kaina budavo parasyta 100 g, porcijoje visada daugiau buna, ten daznai mesos, zuvies patiekalu raso kainas ne porcijos, o 100 g
garnyras- 10-20 gr
salotos-10-20 gr
Tuomet 1 zmogui vistiek apie 25 lt iseina vien tik mesos patiekalas

Mums pernai Kroatijoje savaites atostogos kainavo tiek pat, kiek siais metais Kryme 2 savaiciu
Beje Kroatijoje as pati gaminau pietus, tik kelis kartus maitinomes baruose
O cia patys darydavomes tik pusrycius, kava, keli sumustiniai, nes manieji rytais nelabai valgo- tai tik per prievarta ka nors ikist reikdavo

Ačiū už išsamų parašymą ir konkretumą.
Tai jei pietūs 70-200lt,tai dar plius vakarienė panašiai,o su pasisedėjimais ir kokio vynelio pagurkšnojimais tai ir daugiau išeina,tai sudėjus viską vien maistui tikrai gaunasi nemažai,be jokių dar papildomų užkandukų vaikams..tai ledo kokio vaikai nori,tai gerti,tai vaisių,tai saldainio kokio..juk atostogos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti