Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam...

QUOTE(Giedre.vs @ 2012 06 21, 23:45)
Na anyta sakyčiau dėmesį parodė, mūsų tai prasti santykiai.

Ne tavo vienos 4u.gif Man irgi ziauriai nepasiseke su anyta cry.gif Bet uztat su vyru pasiseke labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2012 06 21, 21:45)


Na anyta sakyčiau dėmesį parodė, mūsų tai prasti santykiai.


ai as su saviskiais gana neblogai sutariu nes visai nesikisa i musu gyvenima ax.gif

QUOTE(paciute @ 2012 06 21, 21:49)

o man tai tos braskes nei silta nei salta, va tresnes, tai mmmmm smile.gif
uzsisaldyk ir cielu, paskui labai skanu i sompana ar vyna det vietoj leduku thumbup.gif



oi man ir bet jauciu mano pilvunei jos labai labai lotuliukas.gif cielu i sampana, dar nuo praeitos vasaros turiu nes ziema taip ir nepasimegavau jomis lotuliukas.gif ir dar artimiausius metus jauciu neteks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 06 21, 22:50)
Ne tavo vienos 4u.gif Man irgi ziauriai nepasiseke su anyta cry.gif Bet uztat su vyru pasiseke labai wub.gif  wub.gif

Tai turbut daugumai taip. Dabar, sakyciau, mano santykie jokie. Butini atvykimai ir susitikimai.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 21, 22:54)
Tai turbut daugumai taip. Dabar, sakyciau, mano santykie jokie. Butini atvykimai ir susitikimai.

Aš tai nenoriu net ta tema kalbėt. Nes tas žmogus man į jokius rėmus netelpa.
Na aš savęs labai jauna nelaikau, bet sena irgi. Tik, kad daug metų vadovaujančius darbus dirbu - tai teko anksčiau pasenti. Bet aš dar turiu svajonę nestuke.gif O tada jau būčiau labai jauna biggrin.gif
Atsakyti
Paklausiu durno klausimo, o kaip buvo kai tas tėtis grįžo? Na kažkam taip jau buvo? Koks buvo jausmas? Kaip sekėsi bendraut po virtualaus bendravimo?
Atsakyti
Ale jei nebūtų vyras paskambinęs ir paprašęs pažiūrėti internete informacjos, turbūt būtumėt baigusios temą be manęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Naujokei 4u.gif ir kad išsipildytų svajonė, reikia tik labai norėti... wub.gif
Spindulėle, senučiuke tu mūsų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gyvenu aš kaime ne mieste, jau kažkada rašiau, gyvenu netoli Pagėgių, šalia Rambyno kalno ax.gif
Sutinku kad duotumėm mergaitėms prisijungimą, tegul pasirodo visu gražumu mirksiukas.gif
Ariana tavo namučiai superiniai 4u.gif Pas mane irgi viskas šviesu tik durys ir baldai tamsūs, kada kai netingėsiu imesiu kokia nuotraukikę ax.gif
O aš neturiu uošvių nors labai norėčiau turėti, mano vyras neteko savo mamos kai jam buvo trys metukai verysad.gif pati irgi tik mamą beturiu bet ji gera uošvienė, dievina savo žentus wub.gif
Žiuriu filmą kurį buvau įsikėlus vežtis vaikams į stovyklą apie paauglių gyvenimą, bet galvoju gal gerai kad kompas neatidarė to mano kieto disko nes truputį tų erotinių scenų per daug, aišku paaugliams tai čia ne naujiena bet aš pati ten būčiau visa nuraudonavus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 06 21, 23:25)
Ale jei nebūtų vyras paskambinęs ir paprašęs pažiūrėti internete informacjos, turbūt būtumėt baigusios temą be manęs lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Naujokei  4u.gif ir kad išsipildytų svajonė, reikia tik labai norėti... wub.gif
Spindulėle, senučiuke tu mūsų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gyvenu aš kaime ne mieste, jau kažkada rašiau, gyvenu netoli Pagėgių,  šalia Rambyno kalno ax.gif
Sutinku kad duotumėm mergaitėms prisijungimą, tegul pasirodo visu gražumu mirksiukas.gif
Ariana tavo namučiai superiniai 4u.gif Pas mane irgi viskas šviesu tik durys ir baldai tamsūs, kada kai netingėsiu imesiu kokia nuotraukikę ax.gif
O aš neturiu uošvių nors labai norėčiau turėti, mano vyras neteko savo mamos kai jam buvo trys metukai verysad.gif pati irgi tik mamą beturiu bet ji gera uošvienė, dievina savo žentus wub.gif
Žiuriu filmą kurį buvau įsikėlus vežtis vaikams į stovyklą apie paauglių gyvenimą, bet galvoju gal gerai kad kompas neatidarė to mano kieto disko nes truputį tų erotinių scenų per daug, aišku paaugliams tai čia ne naujiena bet aš pati ten būčiau visa nuraudonavus doh.gif  doh.gif  doh.gif

smile.gif
Atsakyti
As sutinku mergaitem duot prisijungima,jei jos man paaiskins,kaip i fotki nuotraukas ikelt lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juokauju,cia as zinoma blush2.gif Aisku,kad duodam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 06 21, 23:33)
As sutinku mergaitem duot prisijungima,jei jos man paaiskins,kaip i fotki nuotraukas ikelt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Juokauju,cia as zinoma blush2.gif Aisku,kad duodam 4u.gif

rinan aš jau kažkada aiškinau šioje temukėje, jei ko nesupranti klausk padėsim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedre.vs @ 2012 06 21, 23:15)
Paklausiu durno klausimo, o kaip buvo kai tas tėtis grįžo? Na kažkam taip jau buvo? Koks buvo jausmas? Kaip sekėsi bendraut po virtualaus bendravimo?

Mano vyrukas dirba norvegijoje, grįžta galima sakyti dažnai, kas mėnesį, ir tai tas jausmas neapsakomas sutikus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janneta: 21 birželio 2012 - 22:38
QUOTE(Giedre.vs @ 2012 06 22, 00:15)
Paklausiu durno klausimo, o kaip buvo kai tas tėtis grįžo? Na kažkam taip jau buvo? Koks buvo jausmas? Kaip sekėsi bendraut po virtualaus bendravimo?

Man tai pavyzdziui reikia kokiu poros dieneliu,kad viskas isivaziuotu i ritma.Nes kai gyveni viena su vaikais,susikuri savo taisykles,savo tvarka ir cia grysta vyras,kuris jau irgi atprates gyvent seimoje. O siaip bendravimas manau nesikeicia,tiesiog cia nuo kiekvieno zmogaus priklauso.Nes cia buvo kelios mamytes,kurios issiskyre,santykiai neislaike isbandymo atstumu.
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 06 21, 23:38)
Man tai pavyzdziui reikia kokiu poros dieneliu,kad viskas isivaziuotu  i ritma.Nes kai gyveni viena su vaikais,susikuri savo taisykles,savo tvarka ir cia grysta vyras,kuris jau irgi atprates gyvent seimoje. O siaip bendravimas manau nesikeicia,tiesiog cia nuo kiekvieno zmogaus priklauso.Nes cia buvo kelios mamytes,kurios issiskyre,santykiai neislaike isbandymo atstumu.

Na yra tik 2 variantai: arba bus labai gerai, arba prastai. Bet aš už pirmą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2012 06 21, 23:45)
Na yra tik 2 variantai: arba bus labai gerai, arba prastai. Bet aš už pirmą wub.gif

Viskas priklausys tik nuo jūsų abiejų, ir noro būti kartu wub.gif
Papildyta:
Girdžiu lyja pas mus, kada ta vasara ateis verysad.gif
Ryt į darbą o aš dar čia, kiekvieną rytą keldamasi sau prisiekiu kad jau šiandien tai tikrai eisiu anksti miegot, bet tik vakaras ir mano pažadai išgaruoja doh.gif
Atsakyti