Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

QUOTE(vikma @ 2012 09 15, 15:10)

Papildyta:

Saunu kad yra geru sanatoriju thumbup.gif  tik aiskus visur visokiu nesusipratimu pasitaiko....


Na taip, girdėjau ir ten visokių mažų skundukų, bet bent man ten sekas. Užkrėtus savo energija ir šypsenom daug ką ir po blatu gaunu. blush2.gif Galiu sporto salėj kiek noriu sportuot, kai kitiems griežtai normuojamos valalandos, baseine kiek laiko turiu pliuškentis. Tik pirmais metais slaugės infarktą varydavo su savo pagalbom, kol įtikinau kad aš viską pati susitvarkau, sulakstau kur man reik, tai.... karsta.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dekui visoms uz palaikyma. Rugsejo 19d,vaziuoju pas Klima gydytoja. Paziuresim ka jis pasakys.
Dar per gydytojus einu,kazkotai tirpsta rankos ir kojos. Laiptais lipt sunku net...

O miglutei labai gerai sekasi mokykloj. Patinka jai ten,veiklos labai daug,aukletojos geros. Ramia sirdim palieku ja mokykloj.
Labai esu patenkinta,pirmus batukus pasiuvo mums. Grazus raudoni smile.gif Ir laukeme tik menesiuka.
Dabar po pusmecio basutes dar uzsakinesim.
Atsakyti
MEDUTE SU PRAEJUSIU GIMTADIENIU,IR VELPRALEIDOM[SIZE=14] 4u.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2012 09 15, 20:28)
Labai esu patenkinta,pirmus batukus pasiuvo mums. Grazus raudoni  smile.gif  Ir laukeme tik menesiuka.
Dabar po pusmecio basutes dar uzsakinesim.

O kur jus uzsakinejat ortopedine avalyne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 16 rugsėjo 2012 - 15:55
sveikos,
o as va tike dziaugiaus ateinanciom atostogom,o dabar va sergam verysad.gif vaikai jau lyg ir puse velnio-temperaturu neber,siokia tokia slogele liko ir kosuliukas.na bet jau as tai isvis tragiskai jauciuos-temperatura,sloga dideliausia,kosulys,galva kaip varpas skamba.treciadieni reik pas tevukus jau vykt,o sveikats ner,nezinau kaip nuvaziuosiu.ot radau laika kada sirgt doh.gif
Atsakyti
Sveikinimai svenciantiems gimtadienius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as paskendusi darbuose. Ryt einu i pokalbi del dar vieno darbo, tai ziuresim kaip ten seksis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fonema_79: 16 rugsėjo 2012 - 21:59
QUOTE(vikma @ 2012 09 14, 20:04)
as cia tik trumpai,isrekti kokia pikta esu ant santorijos

Nu jooo, briedas kažkoks g.gif
tai kur dabar tave apgyvendino, negi ikišo i ta 4-tą korpusą?
Eik pas direktoriu jopvt..... siutas ima, negaliu, kas cia per savivalė kazkokia mad.gif

QUOTE(vikma @ 2012 09 15, 15:10)
as sausio 3 teprisiskambinau ir gavau tik rugsejo 12 doh.gif na ant rudens atlaisveja nes mase jaunimo issivazyneja.

as irgi skamninau sausio 3 ir man siule rugsejo, gale, blyn, nesikiekiant, tai kaip paprasiau, kad mane sujungtu su direktoriu, kas per nesamones, neigalus vaikai vietu sauio 3 diena negauna, karoc, apsiputojau, tai vieta myyyygom atsirado, net paklause "ar liepos menuo jums tiks" doh.gif doh.gif doh.gif kaip mane siutina tokie dalykai, Vikma, turi ismokti datimis sau kelia prasikasti, kitaip vat kaip gaunasi, stumbo kas tik nori dura sijunge doh.gif doh.gif mad.gif

QUOTE(fonema_79 @ 2012 09 16, 21:59)
Ryt einu i pokalbi del dar vieno darbo, tai ziuresim kaip ten seksis.

o faina, sekmes 4u.gif


Miargos, as sestadieni iveikiau Regitra yahoo.gif yahoo.gif bis.gif bis.gif pagaliau esu oficiali vairuotoja, tik dar be teisiu ir be masinos biggrin.gif
Teises bus apie treciadieni, o masinioko ieskau vis dar, bet dabar jau tai darysiu intensyviau smile.gif
jepapaaaa, sestadieni tropniai aplaisciau as jas, sekmadieni miriau zemen, o dabar jau darbe sėdžiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Batukus gaminau,kaune ,,Pirmas Zingsnis''.
As taip pat sergu,nieko gero verysad.gif
Domicele,saunuole. O is kelinto karto regitra iveikiai?

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif . Medute su praejusiu doh.gif blush2.gif !!!
dinana,joolita greiciua sveikit jums po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2012 09 17, 06:49)

Miargos, as sestadieni iveikiau Regitra  yahoo.gif  yahoo.gif  bis.gif  bis.gif

OOOOOOOOOO, super, sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif !!! Ar sunku buvo?
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 09 17, 07:49)
Nu jooo, briedas kažkoks  g.gif
tai kur dabar tave apgyvendino, negi ikišo i ta 4-tą korpusą?
Eik pas direktoriu jopvt..... siutas ima, negaliu, kas cia per savivalė kazkokia  mad.gif
as irgi skamninau sausio 3 ir man siule rugsejo, gale, blyn, nesikiekiant, tai kaip paprasiau, kad mane sujungtu su direktoriu, kas per nesamones, neigalus vaikai vietu sauio 3 diena negauna, karoc, apsiputojau, tai vieta myyyygom atsirado, net paklause "ar liepos menuo jums tiks"  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kaip mane siutina tokie dalykai, Vikma, turi ismokti datimis sau kelia prasikasti, kitaip vat kaip gaunasi, stumbo kas tik nori dura sijunge  doh.gif  doh.gif  mad.gif
o faina, sekmes  4u.gif
Miargos, as sestadieni iveikiau Regitra  yahoo.gif  yahoo.gif  bis.gif  bis.gif pagaliau esu oficiali vairuotoja, tik dar be teisiu ir be masinos  biggrin.gif
Teises bus apie treciadieni, o masinioko ieskau vis dar, bet dabar jau tai darysiu intensyviau  smile.gif
jepapaaaa, sestadieni tropniai aplaisciau as jas, sekmadieni miriau zemen, o dabar jau darbe sėdžiu  biggrin.gif

dideliausi sveikinimai patapus tikra vairuotoja thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba ryta,
QUOTE(Domicele @ 2012 09 17, 07:49)
Miargos, as sestadieni iveikiau Regitra  yahoo.gif  yahoo.gif  bis.gif  bis.gif pagaliau esu oficiali vairuotoja, tik dar be teisiu ir be masinos  biggrin.gif
Teises bus apie treciadieni, o masinioko ieskau vis dar, bet dabar jau tai darysiu intensyviau  smile.gif
jepapaaaa, sestadieni tropniai aplaisciau as jas, sekmadieni miriau zemen, o dabar jau darbe sėdžiu  biggrin.gif

dideliausi sveikinimai naujai iskeptai vairuotojai smile.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ačiū dar kartą už sveikinimus 4u.gif

Domicele,sveikinu thumbup.gif: tik būk atidi gatvėse !

Jolita, gal pas tave druskos spaudžia stubure nervus kokius ir dėl to tirpsta rankos ir kojos. Tu tik nepergyvenk. Nerimas ir panika irgi gali sukelti panašius simptomus smile.gif kai mano šuo susirgo, po vizito pas veterinarą taip susinervinus buvau, taip verkiau apsikabinus šunį, kad širdies ėmiau nejausti, ėmė tirpti rankos, silpna darytis ir iš viso ėmė labai silpna darytis..įsivariau sau ligą, prigėriau vaistų ir atsigavau. Dabar ir sabakinas mano jau laksto visai neblogai smile.gif
Andrėja jau kelios savaitės truputį užgulta nosim ir pakosti, bet daržan leidžiu, nes jaučiasi gerai ir nėra tempės. Jai ir vasarą panašiai buvo mėnesį, nei sloga, nei liga, nesuprasi. Vaistus duodu, bet nei gerėja nei blogėja. Sakau gal jai kokia alergija. o va Leonardui liulys iki kelių. vakar baisiai piktas buvo, šiandien jau ramesnis. Matyt krūminiai kalasi paskutiniai du.
Fonema, sėkmės pokalbyje. Kai grįši-papasakok !
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2012 09 17, 11:15)
Sveikos, ačiū dar kartą už sveikinimus 4u.gif

Domicele,sveikinu thumbup.gif: tik būk atidi gatvėse !

Jolita, gal pas tave druskos spaudžia stubure nervus kokius ir dėl to tirpsta rankos ir kojos. Tu tik nepergyvenk. Nerimas ir panika irgi gali  sukelti panašius simptomus smile.gif kai mano šuo susirgo, po vizito pas veterinarą taip susinervinus buvau, taip verkiau apsikabinus šunį, kad širdies ėmiau nejausti, ėmė tirpti rankos, silpna darytis ir iš viso ėmė labai silpna darytis..įsivariau sau ligą, prigėriau vaistų ir atsigavau. Dabar ir sabakinas mano jau laksto visai neblogai smile.gif
Andrėja jau kelios savaitės truputį užgulta nosim ir pakosti, bet daržan leidžiu, nes jaučiasi gerai ir nėra tempės. Jai ir vasarą panašiai buvo mėnesį, nei sloga, nei liga, nesuprasi. Vaistus duodu, bet nei gerėja nei blogėja. Sakau gal jai kokia alergija. o va Leonardui liulys iki kelių. vakar baisiai piktas buvo, šiandien jau ramesnis. Matyt krūminiai kalasi paskutiniai du.
Fonema, sėkmės pokalbyje. Kai grįši-papasakok !

Pas mane ataugos spaudzia nervus,jau net ir su tualetu bedos atsirado. Spali papulsiu pas neurologa,jei duos siuntima,reiks tomografija darytis galvos ir stuburo.
Buves vyras,dar nervus gadina,alimentu nemoka,jau 43000lt skoloj,padaviau i policija,kad baudziamaja byla keltu. Jau antra kart nutraukia,nes nemato jokiu piktybiniu nemokejimu,skusiu dabar sakiau,tik nezinau kaip ir kur ...sad.gif

Migle su paraudusia gerkle eina i mokykla,jai namie nesisedi. na bet nieko daugiau neislindo,tai ir leidziu...
O kas suniukui buvo?
Kaip Leonardukas su sese elgiasi? As vis pagalvoju,jei bus antras,ar nemus Migles...?
Atsakyti