Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiškės renkasi čia :)

Sveikutes, pas mus jau buvo atjungtas vanduo pirmiems, bet tik dvi dienas, tai labai pasiseke thumbup.gif
Siandien toks baisus oras, salta kaip rudeni doh.gif Buvom iki megos nuleke, tai vaikams visokie renginiai vyskta ir megoj ir rimi smile.gif Rimi zaislams 50proc nuolaida jeigu perki uz 25lt kitu prekiu smile.gif Ir kitose parduotuvese yra nuolaidu, cia vaiku dienos proga vaikiskoms prekems smile.gif
Atsakyti
Laba,

Na tikrai oras tai siaubingas. Va žiūriu ir Akropolyje visokie renginiai ir nuolaidos vaikų prekėms http://www.akropolis...nu_item_id=9788
Kai toks oras tai tik po stogu kažkur ir pramogauti.
Atsakyti
Labas kaimyneles smile.gif

Tikrai orai nelepina, bacilos vel kelia galvas unsure.gif
Del tu ryskiu, nupiestu antakiu pas vyresnes moteris tai jau tikrai kad taip negrazu ir dirbtina doh.gif As kol kas pesioju pati ir tamsinu su piestuku blush2.gif

Vaiko dienos proga buvom Baltijos cirke, vaikui visai patiko, visi linksmai laika praleidom. Biski nerimo buvo, kai vyko arkliu pasirodymas, nes vienas ju nevisai paklusnus buvo, o mes dar ir arti sedejom cool.gif Patiko papugu sou thumbup.gif
Atsakyti
Kaimynės, kur darotės šukuosenas, kai yra proga? Mano kirpėja, kuria aš aklai pasitikėdavau, pasirodo, išvažiavo į Majamį doh.gif Artėja pusseserės vestuvės, kuriose būsim liudininkais, tai norisi gražiai atrodyt blush2.gif

QUOTE(rence* @ 2012 06 03, 13:39)
Vaiko dienos proga buvom Baltijos cirke, vaikui visai patiko, visi linksmai laika praleidom. Biski nerimo buvo, kai vyko arkliu pasirodymas, nes vienas ju nevisai paklusnus buvo, o mes dar ir arti sedejom cool.gif Patiko papugu sou thumbup.gif

arkliu pasirodymas? g.gif mes irgi buvom Baltijos cirke (pries 3 savaites) bet arkliu ten nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2012 06 03, 13:39)
Labas kaimyneles smile.gif 

Tikrai orai nelepina, bacilos vel kelia galvas unsure.gif 
Del tu ryskiu, nupiestu antakiu pas vyresnes moteris tai jau tikrai kad taip negrazu ir dirbtina doh.gif As kol kas pesioju pati ir tamsinu su piestuku blush2.gif 

Vaiko dienos proga buvom Baltijos cirke, vaikui visai patiko, visi linksmai laika praleidom. Biski nerimo buvo, kai vyko arkliu pasirodymas, nes vienas ju nevisai paklusnus buvo, o mes dar ir arti sedejom cool.gif Patiko papugu sou thumbup.gif

Aš taip pat,ir man to pakanka drinks_cheers.gif
Sveikos 4u.gif orai tai tragedija,šiandien vaiką lauke mačiau su pirštinėm,vadinasi vasara doh.gif doh.gif
Mes vakar buvom lėlių teatre,bet maniškiui prieš galą atsibodo,už tai mamai,labai patiko biggrin.gif thumbup.gif O šiandien leidžiam laiką namuose rolleyes.gif
Atsakyti
ooo mergytės aš jau vėl su jumis 4u.gif 4u.gif 4u.gif vyras atostogavo tai kaime sėdėjom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2012 06 03, 13:39)
Labas kaimyneles smile.gif 

Tikrai orai nelepina, bacilos vel kelia galvas unsure.gif 
Del tu ryskiu, nupiestu antakiu pas vyresnes moteris tai jau tikrai kad taip negrazu ir dirbtina doh.gif As kol kas pesioju pati ir tamsinu su piestuku blush2.gif 

Vaiko dienos proga buvom Baltijos cirke, vaikui visai patiko, visi linksmai laika praleidom. Biski nerimo buvo, kai vyko arkliu pasirodymas, nes vienas ju nevisai paklusnus buvo, o mes dar ir arti sedejom cool.gif Patiko papugu sou thumbup.gif

Mes irgi penktadieni buvom cirke smile.gif Man tai programa prastesne negu buvo praeitais metais, bet vaikui vistiek patiko smile.gif Man tas pasirodymas su tuo arkliu tai siaubingas buvo, man taip gaila to arkliuko buvo verysad.gif
O su papugom cia buvo visai naujas pasirodymas man irgi patiko thumbup.gif Ypac kaip jas ten mete, jos kaip negyvos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Beiker @ 2012 06 03, 13:53)
Kaimynės, kur darotės šukuosenas, kai yra proga? Mano kirpėja, kuria aš aklai pasitikėdavau, pasirodo, išvažiavo į Majamį  doh.gif  Artėja pusseserės vestuvės, kuriose būsim liudininkais, tai norisi gražiai atrodyt  blush2.gif
arkliu pasirodymas?  g.gif  mes irgi buvom Baltijos cirke (pries 3 savaites) bet arkliu ten nebuvo  g.gif

Jeigu tau tinka pinimas tai labai graziai daro silainiuose pas Natali kirpykloj, as pati nesidariau bet maciau kaip kitai merginai pyne, tai labai patiko smile.gif Nors sako, kad ji ir siaip sukuosenas labai grazias daro smile.gif
Atsakyti
Sveikos, seniai cia bebuvau. Visoms po balioneli 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(karolecap @ 2012 06 01, 13:39)
man manikiuriste aiskino,kad tie ryskus antakiai kaip pas vyresnes moteriskes gaunasi kai naudoja kazkokius baisius cheminius dazus kai net oda uzdazo.

paskaitinejau truputi ir galiu pasakyt, kad manikiuriste neteisi, nes pas vyresnes moteriskes del menopauzes oda daznai buna sausa ir tada ryskiai nusidazo ir oda. Taip pat, del naturalaus senejimo antakiu plaukeliai reteja ir jos pacios nori, kad ta oda nusidazytu, nes antakiai kai kuriais atvejais buna labai jau negausus. Arba eina isvis permanenta darytis, pas ka ju beveik nelieka.

QUOTE(Arnytė @ 2012 06 01, 17:17)
Klausykite aš biškį į kitą temą ne apie antakius  biggrin.gif gal kas žino kada bus atjungtas vanduo Šilainiuose? na žinot ten kai būna kad kokiai savaitei atjungia.Kažkaip niekur nerandu internete


as irgi del to cia ipuoliau, pasiteirauti
QUOTE(Agniska @ 2012 06 01, 17:20)

bet cia rimtai tik dvi dienas nebus vandens, taigi atjungdavo po savaite? Gal cia tik koks remontas, o rimciau atjungs veliau?
Atsakyti
Sveikos,

o, skundžiatės dėl karšto vandens nebuvimo? Gal norit mano vietoj pagyventi? Karštas vanduo būna tik vieną vakarą per savaitę doh.gif Netgi jei būna karšta diena, prakaitas žliaugte žliaugia ir vakare norisi palįsti po dušu (na aš čia viena jaučiu tokį poreikį sau ir savo vaikams)- jokių šansų. Mano uošviai tokio poreikio nejaučia. Tai aš kiekvieną vakarą šildau arbatiniu vandenį, kad Vaivą išmaudyčiau. Aišku dar dičkiui reikia nusiprausti ir man. Mano vyras užsigrūdinęs, tai jam ir po šaltu vandeniu gerai. O gal ji čia visi užsigrūdinę g.gif Nes tik aš ir tešildau tą vandenį vakarais. Iš pradžių baisiai nertvina šis reikalas, bet paskui įpranti.
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2012 06 05, 08:11)
Sveikos,

o, skundžiatės dėl karšto vandens nebuvimo? Gal norit mano vietoj pagyventi? Karštas vanduo būna tik vieną vakarą per savaitę  doh.gif Netgi jei būna karšta diena, prakaitas žliaugte žliaugia ir vakare norisi palįsti po dušu (na aš čia viena jaučiu tokį poreikį sau ir savo vaikams)- jokių šansų. Mano uošviai tokio poreikio nejaučia.  Tai aš kiekvieną vakarą šildau arbatiniu vandenį, kad Vaivą išmaudyčiau. Aišku dar dičkiui reikia nusiprausti ir man. Mano vyras užsigrūdinęs, tai jam ir po šaltu vandeniu gerai. O gal ji čia visi užsigrūdinę  g.gif Nes tik aš ir tešildau tą vandenį vakarais. Iš pradžių baisiai nertvina šis reikalas, bet paskui įpranti.

Nesupratau, o kodel to karsto vandens nebuna g.gif
Pas mus dabar vonioj viena slangute prakiuro, tai teko salta vandeni uzsukti, tai va kelios dienos be salto vandens vonioj, tai kai reikia maudytis tenka salta vandeni nestis is virtuves, tai man tikrai nepatogumas ir jau laukiu kada sutvarkys kad butu normaliai, nes neisivaziduoju jeigu reiketu taip visada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2012 06 05, 08:16)
Nesupratau, o kodel to karsto vandens nebuna g.gif
Pas mus dabar vonioj viena slangute prakiuro, tai teko salta vandeni uzsukti, tai va kelios dienos be salto vandens vonioj, tai kai reikia maudytis tenka salta vandeni nestis is virtuves, tai man tikrai nepatogumas ir jau laukiu kada sutvarkys kad butu normaliai, nes neisivaziduoju jeigu reiketu taip visada rolleyes.gif


Todėl, kad gyvenam nuosavame name- uošvių name su uošviais. Taupymas biggrin.gif

Bet, pamenant laikus, kai dar mokinė būdama leisdavau vasaras kaišiadoryse nuosavame name, tampydavausi vandenį iš šulinio į antrą aukštą (nes mums būtent antras aukštas priklausė)- virimui , skalbimui, prausimuisi, o dar plius ir skalbdavau rankomis, tai čia sąlygos kur kas geresnės. Tik tiek, kad tada dar vaikų neturėjau. Ai, tiesa, turėjau brolį mažesnį, jį prižiūrėdavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rylinga: 05 birželio 2012 - 09:13
QUOTE(rence* @ 2012 06 03, 15:39)
Labas kaimyneles smile.gif 



Vaiko dienos proga buvom Baltijos cirke, vaikui visai patiko, visi linksmai laika praleidom. Biski nerimo buvo, kai vyko arkliu pasirodymas, nes vienas ju nevisai paklusnus buvo, o mes dar ir arti sedejom cool.gif Patiko papugu sou thumbup.gif

Laba
aš kai buvau tame cirke nebuvo arklių pasirodymo...bendradarbė važiavo kitą dieną tai buvo tas pasirodymas.Priėjome tokios išvados,kad dieną vykdavo du pasirodymai tai vienu laiku vienoks kitu kitoks rolleyes.gif
o apie tą šalto vandens atungimą tai dvi dienos dzin...bet jau savaitė kai būdavo doh.gif
Atsakyti