Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiškės renkasi čia :)

Vat vat kai 2-3 vaikai tai ir minimalios rinkliavos labai jaučiasi .Man Mašioto dėl tų pinigų pastovaus minėjimo irgi nesimpatiška. Sakė,kad direktorė pastoviai pabrėžia ir primena,kad čia mokinasi turtingų tėvelių vaikai .Pernai kaimynai ėjo pasikalbėt dėl būsimo pirmokėlio,tai tiesiai šviesiai užsiprašė pianiną nupirkt doh.gif Nu,man tai žiauru.Bet pamenat kaip tik mūsų vaikų ,kurie bus pirmokėliai ,gimimo metais labai jau daug leliukų gimė. Atsimenu kaip klinikose ir pan.palatos ir gimdyklos perpildytos būdavo. Tai pirmokėlių bus apstu ,o dar sesių-brolių pirmenybė ,jaučiu sunku bus patekt bet kur iš darželio,juk daug mokyklų paruošiamukų po pora klasių turi.

O,klausykit,paaiškinkit man žioplai -kaip čia tas parašytų žinučių kiekis keičiasi?Dabar parašiau pora postų ir skaičius kaip buvo 38 taip ir liko. Nuo ko priklauso? Norėjau užsivest temą rankdarbiuose,tai paaiškino ,kad negaliu kol neparašysiu 100 žinučių g.gif Aišku,atmečiau šitą mintį,nes nesiruošiu rašyt vien tam,kad rašyt. Bet dabar užkalbinot tai prisiminiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolecap: 26 vasario 2014 - 22:45
QUOTE(karolecap @ 2014 02 26, 22:42)


O,klausykit,paaiškinkit man žioplai -kaip čia tas parašytų žinučių kiekis keičiasi?Dabar parašiau pora postų ir skaičius kaip buvo 38 taip ir liko. Nuo ko priklauso? Norėjau užsivest temą rankdarbiuose,tai paaiškino ,kad negaliu kol neparašysiu 100 žinučių g.gif Aišku,atmečiau šitą mintį,nes nesiruošiu rašyt vien tam,kad rašyt. Bet dabar užkalbinot tai prisiminiau.

Nesiskaičiuoja žinutės kaimynuose, bendraamžiuose, paplepėjimuose, bendraminčiuose. Rašyk kur nors rimtesnėse temose, kurios pakui neištrinamos. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Ale,kad aš lygtais daugiau niekur nerašius išskyrus mūsų paplepėjimus ir skelbimus ,kažin kaip čia tos 38 gavosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(karolecap @ 2014 02 27, 11:21)
Ačiū 4u.gif  Ale,kad aš lygtais daugiau niekur nerašius išskyrus mūsų paplepėjimus ir skelbimus ,kažin kaip čia tos 38 gavosi tongue.gif


Kai man reikėjo surinkti reikiamą skaičių žinučių, tai irgi ėjau reikštis į rimtas temas smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, o ziuriu truputi tema atgijo thumbup.gif As irgi labai daug domiuosi mokyklomis, nes ir mane sitas klausimas greitai lies smile.gif Del masioto, tai ten lanko mano buvusio sefo sunus, tai jau i ta mokykla tikrai nevesiu, nes ten rinkliavos tikrai dideles, direktore pirmiausia ziuri kur tevai dirba ir kiek uzdirba doh.gif Jie ten per bet kokia svente vien aukletojai dovanai rinkdavo po 100lt nuo vaiko tai man kazkos kosmaras, ten budavo dovanos keliones, televizoriai ir t.t. doh.gif O mokymo lygis tai baisus, nes va teta dirba gruso mokykloj tai sake kai ateina vaikai is masioto tai baisu ir mokymo lygis ir siaip vaiku elgesys, nes jiems tipo viskas galima blink.gif Mano direktorius buves irgi savo sunui leisdavo kelias dienas neiti i tris paskutines pamokas, nes tada budavo krepsinio treniruotes, o mokytojai cia irgi nieko baisaus buvo,kad vaika i treniruote veda geriau negu i pamokas doh.gif
As tai saviski greiciausiai vesiu i ryto pradine, nes ten dirbo daug metu mano mama, tai ji ta mokykla tikrai giria visais atzvilgiais ir dar azuolo pradine visi labai giria 4u.gif
Atsakyti
tikriausiai vietiek itakoja kuriam kraste gyveni, man artimiausia yra azuolo, ir tai reikia siek tiek paeiti iki naujakuriu g. kazkur kazkaip tada veziot reiketu g.gif aisku cia kol pirmokas, veliau ir patys ismoks grysti visuomeniniu transportu biggrin.gif
Atsakyti
Šilainių mamytės, kur dantukus taisotės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 03 01, 23:12)
Šilainių mamytės,  kur dantukus taisotės? smile.gif

Mes tai dabar radom labai faina dantiste vilijampolej prie veterinarijos universiteto, ten vedziau vaika, bet ir paciai labai patiko tai ir pati jau dabar lankausi 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Apie mokyklas - mums irgi aktualus klausimas, kaip tik renkamės dabar; bandysim ko gero į Ryto pradinę papulti, pagal gyvenamą vietą mums priklauso, mano dičkė ją baigus (dabar Grušo mokosi), patenkinti buvom;
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 03 01, 23:12)
Šilainių mamytės,  kur dantukus taisotės? smile.gif

Šilainių šeimos sveikatos centre,patenkinta esu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 03 03, 08:25)
Šilainių šeimos sveikatos centre,patenkinta esu thumbup.gif

O man ten nepatiko ir jeigu nesi prisirase tai basiai brangu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 03 03, 09:25)
Šilainių šeimos sveikatos centre,patenkinta esu thumbup.gif

as irgi esu ten prisirasius, kaip kainos?
lanakausi pas viena dantiste prie pc "Savas" moku uz pliomba dar vis po 50 lt, bet lankausi jau ten koki desimtmety smile.gif
Atsakyti