Įkraunama...
Įkraunama...

Ventspilis

QUOTE(Forgete @ 2012 08 01, 19:09)
man atrodo pigiausia zaki, tiek kad iki ventspilio 60lt. Aisku grizinet 200km gal ir apsimoka, tik laikas irgi kainuoja. Na ir vaikai kempinguose nemokamai, jeigu atsimenu.

Ikimokyklinukai tai nemokamai, bet už mokinukus mokėti jau reikia... O 50km nuo Ventspilio tai ir mes ne vieną nebrangią vietą nakvynei palapinėse žinome, bet kažkaip noris arčiau, nes to laiko ir Ventspilyje nakvojant vaikams vis maža.

QUOTE(Karusia @ 2012 08 01, 20:31)
o būna ir kitaip?  blink.gif kažkaip tikėjausi palapinę, miegmaišius palikinėti kempinge, kitus daiktus ir į mašiną galima sumesti ax.gif

Na, kempinguose saugu (su retomis išimtimis), o va šiaip kokiose stovyklavietėse ne visada...

QUOTE(Fedes @ 2012 08 02, 19:53)
akvaparke pramogų nedaug, bet ir kaina juokinga, palygint su Vilnium. o juk kartais nedaug ir reik. kai saulė šviečia bet jūra šalta, tai visai smagu.

Akvaparke nemažiau smagu lietui lijant, svarbu, oras nebūtų labai šaltas. Pirmąsyk atsitiktinai liūties užklupti dabar jau kartais ir specialiai ten einam lietui užlijus, nes kitų pramogų per lietų išties nelabai yra.

O dėl amžiaus, tai šiemet jau ir mūsų mažosios nėjo iš vaikų baseino iškrapštyti, o ir kelias didesnes čiuožyklas ant tėvelio kelių išbandė. Apie berniukus net nešneku, nors jų amžius dar irgi ne paaugliškas. Būtent kaip šeimyninė pramoga, tai akvaparkas mums pats smagiausias Ventspilyje. Nes jūrą tai ir prie namų turime. O kitos pramogos įdomios tik pirmąkart arba daugiau vaikams.

O tęsiant temą apie tai, ką veikti lietui lijant, tai labai rekomenduoju pakeliauti aplink Ventspilį. Man šiemet didelį įspūdį paliko išgražėjusi Kuldygą (nors praktiškai kasmet pro ja pravažiuodavome), šalia Riežupės smiltainio urvai, kuriems analogo Lietuvoje neturime (kaina nemaža, nes privatizuoti, bet kartą pamatyti pačius urvus verta). Į šiaurę nuo Ventspilio seniausias Latvijoje Oviši švyturys, piečiau labai gražus Užavos. Į abu galima užlipti, Oviši dar ir muziejus įdomus yra, gidė labai faina. Kokie 10km nuo Oviši didžiausias Europoje radioteleskopas, kurį sovietai naudojo šnipinėjimui - iš anksto pasiskambinus, o jei pasiseks, tai ir be skambučio galima ir po jį ekskursiją susiorganizuoti.

QUOTE(Auruma @ 2012 08 03, 08:11)
Galit patarti ką geriausia pamatyti Tervetės parke per pusdienį? Kiek supratau viskam reikėtų vos ne dienos, bet maniškiai vaikai maži - 4 ir 2m, tai jie pietų miego užsimanys. Mažasis tai vežimėlyje galės pamiegoti, o va 4-metei neišeis, tai norisi per pusdienį apeiti. Ir nežinot ar dirba parkas sekmadieniais (jų e-puslapyje neradau)?

Parkas tikrai dirba sekmadieniais, tik savaitgaliais ten daugiau žmonių būna. O tokio amžiaus vaikams, mano akimis, įdomiausia būtų Nykštukų miške. Pasakų miške ir vaikščiojimo daugiau, ir pas kokią raganą dėmesį ilgiau išlaikyti reikia. O ir pasakos apie Sprindžiuką neskaičius pusės įdomumo netenkama. Tačiau, kaip kažkas minėjo, važinėjant traukinuku per pusdienį ir viską apžiūrėti galima spėti.

QUOTE(loncelotas @ 2012 08 03, 09:16)
Sakykite, kaip užimate vaikus ilgos kelionės metu? Mano šešiametei tai filmukai labai tinka, dar koks žurnaliukas su princesėm, bet mąstau kuo užimti truputį virš metukų vaiką. Jam tik bėgti ir lipti reikia. Pietų miegelio neužteks kelionei. Pernai kai važiavome, tai buvo kelių mėnesiukų, tai daug miegojo, o dabar?

Su judriais 1-2 metukų vaikais gelbėdavomės tik dažnais sustojimais. Jei judruolis nemiegodavo, tai 200km apie 4valandas važiuodavome doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2012 08 03, 12:22)
Į šiaurę nuo Ventspilio seniausias Latvijoje Oviši švyturys, piečiau labai gražus Užavos. Į abu galima užlipti, Oviši dar ir muziejus įdomus yra, gidė labai faina. Kokie 10km nuo Oviši didžiausias Europoje radioteleskopas, kurį sovietai naudojo šnipinėjimui - iš anksto pasiskambinus, o jei pasiseks, tai ir be skambučio galima ir po jį ekskursiją susiorganizuoti.
Parkas tikrai dirba sekmadieniais, tik savaitgaliais ten daugiau žmonių būna. O

thumbup.gif Tai, ko man ir reikėjo. Užavos švyturys turi kokį darbo laiką ir kainą? g.gif Bandėme skambinti nete nurodytu tel nr, niekas nekelia. LAbai norėčiau užlipti į jį, tik įdomu nuo kada įleidžia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oddity @ 2012 08 03, 12:33)
thumbup.gif Tai, ko man ir reikėjo. Užavos švyturys turi kokį darbo laiką ir kainą? g.gif Bandėme skambinti nete nurodytu tel nr, niekas nekelia. LAbai norėčiau užlipti į jį, tik įdomu nuo kada įleidžia unsure.gif

Jei gerai pamenu, dirba 10-18val. Mes šiemet į jį nespėjome (užsibuvome Ventspilyje biggrin.gif ) , tai kainų nepasakysiu. Bet kituose LV švyturiuose mokėjome apie 2,5 lato už du suaugsius ir du mokinius. Manau, ir Užavoje būtų panašiai. Šiaip tokią informaciją mes paprastai turizmo informacijos centruose "susimedžiojam".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 03 rugpjūčio 2012 - 11:39
QUOTE(Baltike @ 2012 08 03, 12:37)
Jei gerai pamenu, dirba 10-18val. Mes šiemet į jį nespėjome (užsibuvome Ventspilyje biggrin.gif ) , tai kainų nepasakysiu. Bet kituose LV švyturiuose mokėjome apie 2,5 lato už du suaugsius ir du mokinius. Manau, ir Užavoje būtų panašiai.

Baltike, jūs labai labai laiku man pagelbėjote 4u.gif . Ryt anksti išvykstame ir labai tikiuosi pavyks man papulti į tą švyturį (baisiai noriu) blush2.gif

O gal buvote Jurkalnės paplūdimiuosi? Kaip ten vaizdai - verti dėmesio ir sustojimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oddity: 03 rugpjūčio 2012 - 11:50
QUOTE(oddity @ 2012 08 03, 12:40)
O gal buvote Jurkalnės paplūdimiuosi? Kaip ten vaizdai - verti dėmesio ir sustojimo?

Ar ant Olandų kepurės prie Girulių esate buvę? Įspūdis labai panašus. O jei nebuvę, tai sustot pasižvalgyt verta (važiuojant nuo Klaipėdos verčiausia pasukti prieš pat Jurkalnes bažnyčios tvorą, bet aikštelė ten bus mokama, arba reikia stoti ant keliuko kur palei bažnyčią). Maudytis nebent labai ramiu oru - esant visai nedideliam bangavimui ten mūsų vaikai stipriai kojas į akmenis apsibrozdinę yra. Arba dairykitės, kur vietiniai maudosi - mes gi specialiai nuošalesnę vietą rinkomės doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2012 08 03, 13:08)

Maudytis neplanuojame, tik kojeles pamankštinti ir pasižvalgyti blush2.gif
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 08 03, 08:11)
Galit patarti ką geriausia pamatyti Tervetės parke per pusdienį? Kiek supratau viskam reikėtų vos ne dienos, bet maniškiai vaikai maži - 4 ir 2m, tai jie pietų miego užsimanys. Mažasis tai vežimėlyje galės pamiegoti, o va 4-metei neišeis, tai norisi per pusdienį apeiti. Ir nežinot ar dirba parkas sekmadieniais (jų e-puslapyje neradau)?

mes per du pusdienius apejom ir tai ne viska rolleyes.gif ejom visur pestute, atgal tik pasigavom traukinuka... vaikai 9 ir 2.5 m, mazoji jau pakeliui atgal, nesama ant ranku uzmigo, iki nykstuku jau vos vos "istempe" neuzmigus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2012 08 03, 06:16)
Užlaikykite šiltą orą - atvažiuojame  4u.gif Jau pernai buvome, bet grįžtame vėl. Važiuosim per Tervetę, nes pernai tik raganą matėme, o nykštukų neapžiūrėjome. O pačiame Ventplilyje traukinuku dar nevažinėjome ir Renkio parke nebuvome. Nors mano vaikams tai smagiausia vaikų parkuose thumbup.gif

Sakykite, kaip užimate vaikus ilgos kelionės metu? Mano šešiametei tai filmukai labai tinka, dar koks žurnaliukas su princesėm, bet mąstau kuo užimti truputį virš metukų vaiką. Jam tik bėgti ir lipti reikia. Pietų miegelio neužteks kelionei. Pernai kai važiavome, tai buvo kelių mėnesiukų, tai daug miegojo, o dabar?


Mes labai daug keliavom, kai mūsų sūnelis buvo toks mažiukas vabaliukas - tik eiti ir eiti! Mums labai pravertė žaislas. Jis kubo formos, kraštinės gero vyriško sprindžio. Ant kiekvienos pusės visokios skirtingos muzikėlės, spalvos, skirtingi dalykėliai paspaudimui ir pačiupinėjimui. Esmė ta, kad tai iš tiesų daugybė žaislų viename. Superiškai tas žaislas mums atitarnavo, dabar net penkiametis būdamas vis dar jį pakrapšto smile.gif


Gal kas gali paaiškinti apie akvaparkus? Kaip supratau, jų Ventspilyje yra du ir kažkuris rugpjūtį neveikia. O kur, kokioje gatvėje, yra tas, kur veikia? Ir ar yra Ventspilyje kokia turistų info, kad išsiklausinėti apie viską?
Išsinuomavom čia http://www.ss.lv/msg...ils/bbxikc.html ir esu patenkinta, kad tai namas su savo kiemeliu, o ne daugiabutis.
O įspūdžiais pasidalinsiu, kai grįšim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2012 08 03, 14:39)
Gal kas gali paaiškinti apie akvaparkus? Kaip supratau, jų Ventspilyje yra du ir kažkuris rugpjūtį neveikia. O kur, kokioje gatvėje, yra tas, kur veikia? Ir ar yra Ventspilyje kokia turistų info, kad išsiklausinėti apie viską?
Išsinuomavom čia http://www.ss.lv/msg...ils/bbxikc.html ir esu patenkinta, kad tai namas su savo kiemeliu, o ne daugiabutis.
O įspūdžiais pasidalinsiu, kai grįšim smile.gif

Turistų info yra Keltų terminale, Ventos krantinėje. Labai draugiška. O eilinių bukletukų apie Ventspilį ir jo naujausias karves mūsų vaikai net Rimi sugebėjo prisirinkti. Vasarą veikia akvaparkas po atviru dangumi, kuris yra salia Piejuras parko, gatvės, jei navigacijai, tikrai nežinau. Uždaras veiks nuo rugpjūčio 15d., tad rugpjūčio gale poilsiausiantieji jau galės pasimėgauti abiem.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 08 03, 07:11)
Galit patarti ką geriausia pamatyti Tervetės parke per pusdienį? Kiek supratau viskam reikėtų vos ne dienos, bet maniškiai vaikai maži - 4 ir 2m, tai jie pietų miego užsimanys. Mažasis tai vežimėlyje galės pamiegoti, o va 4-metei neišeis, tai norisi per pusdienį apeiti. Ir nežinot ar dirba parkas sekmadieniais (jų e-puslapyje neradau)?

maniškiams tokio amžiaus laaabiausiai patiko nykštukų kaimas. KOl išlandžiojo visus namukus, iššliaužiojo lotuliukas.gif Vyresnėlei ragana aišku, įspūdį didelį padarė thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif sveikos smile.gif
nezinau, ka daryti del pinigu... Keistis litus i latus Lietuvoje, ar nuvaziavus i Ventspili su kortele galesiu pasiimti latu ?
Atsakyti
QUOTE(Milanka @ 2012 08 04, 14:35)
ax.gif sveikos smile.gif
nezinau, ka daryti del pinigu... Keistis litus i latus Lietuvoje, ar nuvaziavus i Ventspili su kortele galesiu pasiimti latu ?

as vakar buvau banke keistis, tai man tiesiai sviesiai ir pasake, kad jei turi sweed banko kortele, neapsimoka keistis banke, o ivaziavus i Latvija - bet kuriam prekybos centre stovi bankomatai (sweed) - is kuriu galima pasiimt kiek reik ir zenkliai palankesniu kursu, o ir parduotuvese pilnai galima atsiskaityt kortele - tai as taip ir darysiu 4u.gif
Atsakyti