Įkraunama...
Įkraunama...

Laptopo (NB) pirkimas, kaip išsirinkti? 4 tema

Sveiki,

Taip pat norėčiau patarimo dėl šių modeliukų ax.gif , niekaip negaliu apsisprest doh.gif

I modelis

II model

III model

IV model

Atsakyti
QUOTE(Zuzzė @ 2012 07 09, 13:51)
Sveiki,

Taip pat norėčiau patarimo dėl šių modeliukų  ax.gif , niekaip negaliu apsisprest  doh.gif



Rinkčiausi trečią. Ketvirto procesorius šiek tiek geresnis, bet ASUS man atrodo patikimesnis gamintojas nei Acer'is.
Atsakyti
QUOTE(Firefox @ 2012 07 09, 14:20)
Rinkčiausi trečią. Ketvirto procesorius šiek tiek geresnis, bet ASUS man atrodo patikimesnis gamintojas nei Acer'is.


O gal dar kokia alternatyva galite pasiulyti minėtam 3 variantui, nebrangesne kaina smile.gif ,
ar neverta dairytis kito? Išanksto dėkoju 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Zuzzė @ 2012 07 09, 14:38)
O gal dar kokia alternatyva galite pasiulyti minėtam 3 variantui, nebrangesne kaina  smile.gif ,
ar neverta dairytis kito? Išanksto dėkoju  4u.gif


Nelabai ką geresnio randu panašia kaina, nebent šitą:
http://www.kilobaita...h...9&ID=441871
Brangesnis, bet proto ribose. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Firefox @ 2012 07 09, 22:21)
Nelabai ką geresnio randu panašia kaina, nebent šitą:
http://www.kilobaita...h...9&ID=441871
Brangesnis, bet proto ribose. smile.gif



Dėkui už patarimus 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(*bena* @ 2012 07 08, 19:13)
Sveiki, labai tikiuosi atsiras suprantanciu ir galinciu patarti.

Noriu pirkti nesiojama kompiuteri, tik neisivaizduoju kokios firmos, prisiskaiciau kad HP labai daznai genda tai kaip ir pabijau pirkti, bet gal tik kokia versija ar dar kas, skaiciau kad Dell geri bet vel gi tik skaiciau, taigi noreciau aiskaus patarimo koks gi vis del to kompiuteris geras. Jis bus naudojamas filmams ziureti nuotraukoms, zaidimams manau nereikes jo. Kiek turejau seniau nesiojamu tai man jie labai kaisdavo batareika, na as ji ir panesioju visur, ir ant keliu palaikau ir pan. Taigi gal yra kas gali ka patarti, busiu tikrai labai dekinga smile.gif

DELL duoda 3 metų garantiją, o visi kiti max 2 metai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate.le @ 2012 07 11, 09:24)
DELL duoda 3 metų garantiją, o visi kiti max 2 metai smile.gif

Naudoju Dell jau 4 metus. Tada tikrai pinigų nepagailėjau kai pirkau (~4000) ir ką, daugiau niekada nebepirksiu. Nes ir man ir visiems pažįstamiems buvo bėdų su dell ais. Gerai ta 3m garantija. 4kartus jos metu taisyti rimti gedimai. O kompas eksplotuojamas tikrai normaliomis sąlygomis, mažai nešiojamas, reguliariai siurbiamas ir etc...
O štai šeima turi porą Acer'ių (netbuką ir noutbuką) iš pigios klasės - jokių bėdų jau kelis metus.
Todėl mano įsitikinimu reikia rinktis pagal parametrus, bet tik ne pagal gamintoją.
Atsakyti
o man toks klausimas iškilo: žiūrinėju man siųlomus laptopus (ne iš parduotuvės), ir matau, kad nėra LT kalbos ant klaviatūros? O LT kalba ant laptopų gi būna ar kaip? blush2.gif Nenoriu rašyti šveplai
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2012 07 22, 20:50)
O LT kalba ant laptopų gi būna ar kaip?  blush2.gif Nenoriu rašyti šveplai

Ne visuose. Galima nusipirkt lipdukų arba tiesiog įsimint:
user posted image
Atsakyti
gal galetumete padeti rolleyes.gif
reikia darbui namuose ir kelionese nedidelio nesiojamo arba planseinio kompiuterio. Man svarbiausia skypas ir internetinio puslapio redagavimas. Zvalgausi plansetinius iki 500 lt, bet tokiuose nera 3G rysio. O ar uztektu man wifi rysio? Nesuprantu kaip su juo unsure.gif viesose wifi veikimo zonose veiktu jis, o kaip namuose ar gamtoje? Turime mezon modema, ar galima ji jungti prie plansetes?
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2012 07 23, 11:56)
gal galetumete padeti  rolleyes.gif
reikia darbui namuose ir kelionese nedidelio nesiojamo arba planseinio kompiuterio. Man svarbiausia skypas ir internetinio puslapio redagavimas. Zvalgausi plansetinius iki 500 lt, bet tokiuose nera 3G rysio. O ar uztektu man wifi rysio? Nesuprantu kaip su juo  unsure.gif  viesose wifi veikimo zonose veiktu jis, o kaip namuose ar gamtoje? Turime mezon modema, ar galima ji jungti prie plansetes?

MB irgi tvarko svetaines (programavimo lygmenyje), tai su plpanšete (iPad) pabandė vieną kartą ir negrižo prie jo tvarkyti svetaines. Nepatogu ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(jurate.le @ <a class="inlineAdmedialink" href="#">2012</a> 07 23, 16:14)
MB irgi tvarko svetaines (programavimo lygmenyje), tai su plpanšete (iPad) pabandė vieną kartą ir negrižo prie jo tvarkyti svetaines. Nepatogu ir viskas.

programuoti man nereikia, paprasciau- tiesiog ikelti naujas prekes, kainas keisti, atsakyti i el.laiskus g.gif
Atsakyti