Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos :)

gal jau kas perskaite J.Picoult Neprarask vilties? Kazi kaip sita, vis vaikstau ratais apie ja knygyne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 08 20, 20:10)
perskaičiau Krosą. na, šiaip sau man jo pasakojimo stilius, pabaigiau prisiversdama ir prabėgom... schmoll.gif

as to paties autoriaus Gelbetoja skaiciau.. labai nepatiko man tokia rasymo maniera.. lyg koks megejas rasytu... labai paprastai ir labai buitiskai parasyta.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 08 20, 22:09)
gal jau kas perskaite J.Picoult Neprarask vilties? Kazi kaip sita, vis vaikstau ratais apie ja knygyne  biggrin.gif


Aš skaičiau. Atsiliepimas čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brangiakaile @ 2012 08 20, 22:08)
as to paties autoriaus Gelbetoja skaiciau.. labai nepatiko man tokia rasymo maniera.. lyg koks megejas rasytu... labai paprastai ir labai buitiskai parasyta.. schmoll.gif


irgi vienas kažkuris veikėjas kalbėjo pirmu asmeniu, o kiti su autorium? žodžiu, kitų autoriaus knygų kol kas nebeieškosiu, nors pradžia buvo visai nieko.

dabar Geritssen Gravitacija smile.gif
Atsakyti
Marakeš, kaip rasti Tavo blog`ą? Minėjai, kad kažkur mėtosi atsiliepimas apie "Ilją". Įdomu 4u.gif
O aš šiuo metu susidomėjau Sally Beauman. Įtraukė mane jos "Rebekos istorija". Nes "Rebeka" viena mano visų laikų wub.gif favoričių
Atsakyti
Sveikos.

Perskaičiau Victor Hugo ,,Vargdienius''. Puiki ir tikrai įdomi knyga, daug minčių ir emocijų ji man sukėlė. Patiko stebėti, kaip laikui bėgant keičiasi veikėjų gyvenimai, iš tikrųjų, skaičiau tiek laiko, kad jau ir susigyvenau su veikėjais, tai net ir grauduliukas paėmė, kad baigiau.. Nors visgi buvo ir kas nepatiko: tai ilgiausi aprašymai, istorijos įvykių nagrinėjimai.. Man tai niekada nebuvo įdomu, nors rašymo stilius, tai, kaip buvo visa tai pasakojama, man patiko.
Dabar labai laukiu naujausios ekranizacijos bigsmile.gif Nors visgi skaitydama sunkiai įsivaizdavau kai kuriuos veikėjus aktorių, kurie juos vaidins, veidais. Kol kas panašiausiai man atrodo parinkta Amanda Seyfried Kozetės vaidmeniui. Na, bet pažiūrėjus gali viskas ir pasikeisti.

O kalbant apie ekranizacijas, tai 2013 m. pradžioje turėtų pradėti rodyti serialą Hanibalas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2012 08 21, 17:38)
Perskaičiau Victor Hugo ,,Vargdienius''. Puiki ir tikrai įdomi knyga, daug minčių ir emocijų ji man sukėlė. Patiko stebėti, kaip laikui bėgant keičiasi veikėjų gyvenimai, iš tikrųjų, skaičiau tiek laiko, kad jau ir susigyvenau su veikėjais, tai net ir grauduliukas paėmė, kad baigiau.. Nors visgi buvo ir kas nepatiko: tai ilgiausi aprašymai, istorijos įvykių nagrinėjimai.. Man tai niekada nebuvo įdomu, nors rašymo stilius, tai, kaip buvo visa tai pasakojama, man patiko.
Dabar labai laukiu naujausios ekranizacijos  bigsmile.gif Nors visgi skaitydama sunkiai įsivaizdavau kai kuriuos veikėjus aktorių, kurie juos vaidins, veidais. Kol kas panašiausiai man atrodo parinkta Amanda Seyfried Kozetės vaidmeniui. Na, bet pažiūrėjus gali viskas ir pasikeisti.

Nagi puiku, kad tokį kūrinį perskaitei. smile.gif
Mane, prisimenu, tie ilgi aprašymai buvo šiek tiek užknisę, bet šiaip irgi patiko.
Tas naujas filmas tai lyg ir miuziklas bus.
Aš esu mačiusi dvi ankstesnes "Vargdienių" ekranizacijas, amerikiečių (1998) ir prancūzų (2000), abi man patiko (gal pirmoji labiau, ypač kad kino teatre žiūrėta).


Prieš porą dienų baigiau Irvingo "Paskutinė naktis Tvisted riveryje". Tikrai patiko, nors ir nebuvo iš tų, nuo kurių neįmanoma atsitraukti. Ir išvis tokia ne visai tradicinė "irvingiška" ji man pasirodė (bet nuo to nei geresnė, nei blogesnė). Mažiau visokių keistenybių ir iškrypimų, ir seksui ne per daugiausia vietos skirta. smile.gif Sakyčiau, gal paprastesnė už mano kitas skaitytas, nors kai kas, aišku, išliko. Kaip jau anksčiau rašiau, patiko, kad daug vietos buvo skirta maistui. Kai kurių vietų alkanam geriau neskaityti. Ir dar pasidžiaugiau, kad skaitymo malonumo negadino prastas vertimas, kas dažnai būdinga Alma littera knygoms.
Atsakyti
QUOTE(giliute @ 2012 08 21, 11:22)
O aš šiuo metu susidomėjau Sally Beauman. Įtraukė mane jos "Rebekos istorija". Nes "Rebeka" viena mano visų laikų  wub.gif favoričių

nu va kaip skirtingai, o man ir keletui pazystamu rato zmonems tai buvo tooooookia neidomi knyga smile.gif
Atsakyti
Visai atsitiktinai į rankas pakliuvo TESS GERITTSEN "Chirurgas". Labai užsikabinau. Patiko.
Dabr jau kaip manija:
Pameistrys
Nusidėjėlė
Laikoma kalta
Melo kaina
Donoras


Knygos gan šiurpios. Bet autorė sugeba smulkiai sukurti detales ir meistriškai veda iki pabaigos. O baisius nusikaltimus pašviesina romantiškos meilės istorijos wub.gif

Leidykla Jotema
Papildyta:
QUOTE(brangiakaile @ 2012 08 20, 23:08)
as to paties autoriaus Gelbetoja skaiciau.. labai nepatiko man tokia rasymo maniera.. lyg koks megejas rasytu... labai paprastai ir labai buitiskai parasyta.. schmoll.gif

drinks_cheers.gif Man "Gelbėtojas" pasitaikė tarp Tess Gerittsen. Tai kankinausi skaitydama..Kaip kokio dešimtoko rašinys cool.gif Skurdi kalba, per daug viskas paprasta, ištempta, neįsijungia vaizduotė.
Atsakyti
sveikos 4u.gif pasiilgau geru skaitiniu todel noreciau jusu paprasyti kad patartumete ka paskaityti, kad griebtu uz sirdeles, kad nebutu paprastas, banalus romanas, norisi kazko rimto, priverciancio pamastyti, apie gyvenimas, santykius, saviverte ir t.t. na kazka tokio kabinancio, kad perskaicius galeciau sakyti "va sita knyga tikrai uzkabino" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2012 08 22, 16:55)
sveikos 4u.gif  pasiilgau geru skaitiniu todel noreciau jusu paprasyti kad patartumete ka paskaityti, kad griebtu uz sirdeles, kad nebutu paprastas, banalus romanas, norisi kazko rimto, priverciancio pamastyti, apie gyvenimas, santykius, saviverte ir t.t. na kazka tokio kabinancio, kad perskaicius galeciau sakyti "va sita knyga tikrai uzkabino" smile.gif

O kokią paskutinę knygą atitinkančią tokius reikalavimus skaitėte (padėtų susidaryti nuomonę apie knyginius pomėgius).
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 08 22, 18:44)
O kokią paskutinę knygą atitinkančią tokius reikalavimus skaitėte (padėtų susidaryti nuomonę apie knyginius pomėgius).

turbut tai buvo "veronika ryztasi mirti", tokia kurioje daug apmastymu ir pamastymu, bet tuo paciu ir lengvai idomiai skaitoma
Atsakyti