Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos :)

QUOTE(eliss @ 2012 06 17, 16:14)
[Patricia Highsmith „Talentingasis misteris Riplis“ - lengva knyga,per dieną ir suskaičiau,vietomis įdomi,vietomis nelabai,toks lengvas detektyvas.

O tau ši knyga nebuvo bjauri? Tiek beprasmių žmogžudysčių. g.gif

Jeffrey Archer "To cut a long story short"- nors lietuviškai yra išleistos mažiausiai keturios šio rašytojo knygos, kažkaip nė viena į mano rankas dar nebuvo papuolusi. O ir pats autorius man nežinomas. Ir visai be reikalo. Mano perskaityta knyga- apsakymų rinkinys. Gana paprasti, lengvi, su šiokia tokia ironija. Ne šedevras, bet tikrai patiko.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Oj, kaip aš pramušiau savo neskaitadienius thumbup.gif Per tris dienas perskaičiau dvi knygas ir vieną užbaigiau.

Beje, galiu pranešti, kad šiemet mūsų laukia daug naujienų knygų pasaulyje. AL leidykla rengia didelį projektą rudeniui, dauguma leidyklų pradės daugiau dėmesio kreipti į e-knygas, rudenį vyks ir knygų fiesta. Kažkas panašaus į knygų mugę. Žodžiu, sužinojau per patikimus šaltinius daug naujienų, kurios dar viešai neskelbiamos, bet nuostabų tikrai bus wub.gif

O aš šiandien išėjau iš darbo, po savaitės išvykstu į Norvegiją ir pradedu dirbti su nauju knygų projektu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 06 18, 17:53)
O aš šiandien išėjau iš darbo, po savaitės išvykstu į Norvegiją ir pradedu dirbti su nauju knygų projektu  thumbup.gif

nagi nagi bigsmile.gif išsamiau bigsmile.gif kaip įdomu thumbup.gif

beje, o kaip su tuo skaitymo klubu? nieko neišėjo g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 06 18, 16:53)
Sveikos  4u.gif

Beje, galiu pranešti, kad šiemet mūsų laukia daug naujienų knygų pasaulyje. AL leidykla rengia didelį projektą rudeniui, dauguma leidyklų pradės daugiau dėmesio kreipti į e-knygas, rudenį vyks ir knygų fiesta. Kažkas panašaus į knygų mugę. Žodžiu, sužinojau per patikimus šaltinius daug naujienų, kurios dar viešai neskelbiamos, bet nuostabų tikrai bus  wub.gif

O aš šiandien išėjau iš darbo, po savaitės išvykstu į Norvegiją ir pradedu dirbti su nauju knygų projektu  thumbup.gif


bigsmile.gif
Su nauju knygų projektu Norvegijoje? bigsmile.gif

Na el. knygos nedomina, bet vistiek išgirsti, kad laukia daug naujienų, tai tikrai smagu.
Dar galėtų laukti daug naujienų lietuvių literatūroje.

Ta proga pasidalinsiu, dar net apie ją nepabloginau: perskaičiau nuostabią Alvydo Šlepiko knygą „Mano vardas - Marytė“. Nuostabi gal ne tas žodis, nes knyga - baisi, baisesnė už mano visus kada nors skaitytus trilerius kartu paėmus!
Žinokit, žinojau, kad buvo tokie „vilko vaikai“ - vokietukai, atklydę iš bado į Lietuvą, bet kad buvo taip baisu, tai net neįsivaizdavau. Perskaičiau knygą vienu atsikvėpimų, čia tiesiogine prasme, nes knyga visiškai užimanti kvapą. Kita vertus, galvoji, ar gali taip būti... gali, kodėl gi ne, tada apsižvalgai aplinkui, kokiame Facebookiniame pasaulyje dabar gyvename, ir juokinga pasidaro... Banalybė... Tada ir visos garliavinės istorijos atrodo labai realios ir tikros....

Ir tik keista, kad tokią knyga parašė lietuvis, kažkokio kvailo serialo moterims autorius. Viršūnė.
Tikrai siūlau paskaityti. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

pasigirsiu mėgstanąnčioms autografus - vakar vyras parvežė du Sabonio autografus thumbup.gif ant knygų Žalgirio vyrai ir Auksiniai ŽAlgirio vyra ar pan. pavadinimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2012 06 17, 21:17)
O tau ši knyga nebuvo bjauri? Tiek beprasmių žmogžudysčių.  g.gif

kad ne rolleyes.gif ne tiek jau daug ir nugalabyjo biggrin.gif bet šiaip mintis gera,gyvenime ne to dar pasitaiko.

Man skaitadieniai ,tai knygas tiesiog valgau smile.gif

Belva Plain "Po gaisro" - kadangi pirkau nukainuotą,tai labai ypatingo ir nesitikėjau,o be reikalo,man labai patiko. Knyga apie santykius,meilę ,išdavystę,tokia moteriška,bet tikrai ne lėkšta.Skaitant gaila buvo herojės,kuri buvo naivi,patikli,bet kai myli,žmogus juk nemato daugelio dalykų rolleyes.gif

Gal jau kas skaitėt http://www.vaga.lt/i...tegory_id=55875 ?
Atsakyti
Vilnietes, susitinkame šį šeštadienį birželio 23 dieną 13.00 val Akropolyje prie Pegaso knygyno.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2012 06 19, 21:31)
Vilnietes, susitinkame šį šeštadienį birželio 23 dieną 13.00 val Akropolyje prie Pegaso knygyno.

ooooo? man galima, jei galesiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2012 06 19, 21:27)
ooooo? man galima, jei galesiu? smile.gif


tau? jokiais būdais
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2012 06 19, 22:48)
tau? jokiais būdais

gerai, tada ne
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2012 06 19, 19:31)
Vilnietes, susitinkame šį šeštadienį birželio 23 dieną 13.00 val Akropolyje prie Pegaso knygyno.


Manau, kad būsiu.
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2012 06 19, 21:27)
ooooo? man galima, jei galesiu? smile.gif



QUOTE(marakeš @ 2012 06 19, 21:48)
tau? jokiais būdais



QUOTE(LEEja @ 2012 06 19, 22:00)
gerai, tada ne

lotuliukas.gif
Atsakyti