Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(robobebras @ 2012 06 05, 08:46)
kad labai tamsi nespalvota.

that was the point. bet ko gero persistengiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 06 05, 01:35)


I vieną nuotrauką pasižiūrėjus nepadorios mintys pradėjo lįsti unsure.gif Bet čia tikriausiai mano sugedimo toks laipsnis lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū už komentarus flickr drinks_cheers.gif Tik vat tėkšt ir kas nors priverčia visai kitaip į foto pažiūrėti, super drinks_cheers.gif

Fotografavau savaitgalį krikštynas...buvo anliškoj bažnyčioj, pagal jų tradicijas, labai patiko, nes patyriau naujų dalykų, bet į foto net dabar bijau žiūrėti... unsure.gif nes bažnyčios jų tamsios, ff čia labai reikėjo...pakėliau ISO iki 800 ir triukšmai lindo belen kaip... doh.gif aj žodžiu, toje bažnyčioje buvo didžiausias mano košmaras blink.gif doh.gif
Labai patiko pamatyt jų mažas gražias tradicijas...pvz kad krikštatėviai rengia vaiką krikštynoms, kad beria druską į batukus (dėl laimės), kirkšto tėtis pakeliui į bažnyčią turi atiduoti maišelį pirmam sutiktam berniukui (čia jeigu krikštijama mergytė), o tame maišelyje yra pinigas, sumuštinis...ir daugiau nepamenu kas biggrin.gif doh.gif blush2.gif prie bažnyčios ant akmens (ant akmeninės tvorelės) reikia vaiką pastatyti...
Buvo tarp svečių labai faina viena moteriškė...mokėjo rusiškai, bet ne rusė, nes su akcentu...kažkaip nepaklausiau iš kur...bet jau stiliukas koks fainumo bigsmile.gif toks pin up ale...ryškiai apsirengusi, pafotkinau ir ją...parodysiu vėliau truputį.
Atsakyti
Labas rytas visoms, ateinu su darbu senai nesirodžius. Viliuosi per tą laiką bent truputį judu pirmyn. smile.gif
Žinau ir tikiuosi sulaukti kritikos. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve...: 05 birželio 2012 - 10:21
QUOTE(gotte @ 2012 06 05, 11:15)

pafotkinau ir ją...parodysiu vėliau truputį.

Labai lauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2012 06 05, 10:18)
Labas rytas visoms, ateinu su darbu senai nesirodžius. Viliuosi per tą laiką bent truputį judu pirmyn.

na šį kartą su spalvom viskas okei ir nepersistengei ax.gif aš dar čiut šviesinčiau foto, norisi vos daugiau erdvės aplink modeliuką ir mane nervina atkibusios blakstienos po dešine blush2.gif nes jei jau daromas kažkoks ryškesnis makiažas, norisi, kad išbaigtas būtų.
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2012 06 05, 11:18)
Labas rytas visoms, ateinu su darbu senai nesirodžius. Viliuosi per tą laiką bent truputį judu pirmyn. smile.gif
Žinau ir tikiuosi sulaukti kritikos.  4u.gif
http://farm8.staticf..._f863a31258.jpg[/img]

man veidukas per daug suspaustas. Nežinau, ar geras kirpimas per kaklą. Imčiau žemiau kaklo ir erdvės palikčiau virš galvos ir šone.

Magie, man nilabai tokios patinka. Modelis griūva. Virš galvos palikčiau erdvės, nekirsčiau per pakaušį. Paveikslai ką aš žinau... imčiau juos lauk. Jie nieko nesako.

Gotte, man patiko emocija, žaismas.
Atsakyti
yvette, kam fotografo ieškai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 06 05, 12:10)
yvette, kam fotografo ieškai? bigsmile.gif

vedyboms biggrin.gif
o rimčiau šeimos fotosesijai.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 06 05, 11:16)
vedyboms  biggrin.gif
o rimčiau šeimos fotosesijai.

tai jau gi senai čia rašei apie tai, prieš kelis mėn... biggrin.gif kur fotografuositės? LT?

aš bijočiau tave fotkinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 06 05, 12:23)
tai jau gi senai čia rašei apie tai, prieš kelis mėn...  biggrin.gif kur fotografuositės? LT?

aš bijočiau tave fotkinti  blush2.gif

na ne, pernai prašiau ir buvo fotosesija. Kiti metai kitos progos, kitos foto. Pernai buvo be progos.

Nežinau kodėl dažniausiai gaunu būtent tokį atsakymą, kad bijotų mane fotografuoti. Nei aš kandžiojuos nei ką smile.gif Tiesiog nesu gražutė, kaip nemažai čia esančių, formos su gelbėjimosi ratais, todėl galbūt sunku nufotografuoti taip, kad patiktų, nors, reiktų tiesiog gelbėjimosi ratus su ps aptrinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 05 birželio 2012 - 11:35
QUOTE(Yvette @ 2012 06 05, 11:31)
na ne, pernai prašiau ir buvo fotosesija. Kiti metai kitos progos, kitos foto. Pernai buvo be progos.

Nežinau kodėl dažniausiai gaunu būtent tokį atsakymą, kad bijotų mane fotografuoti. Nei aš kandžiojuos nei ką  smile.gif Tiesiog nesu gražutė, kaip nemažai čia esančių, formos su gelbėjimosi ratais, todėl galbūt sunku nufotografuoti taip, kad patiktų, nors, reiktų tiesiog gelbėjimosi ratus su ps aptrinti


aš tai nebijočiau, ko čia bijot? na gal atsakomybė didesnė, negu prieš nefotografuojantį žmogų. net norėčiau pabandyti fotografų šeimą fotkint, galiu pasakyt bigsmile.gif

gaila, kad laikas toks probleminis.. bet *****.. gal man prasičekint galimybes? kartu su T. atlėktumėm biggrin.gif
Atsakyti