Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

Sveikos, moksliukės mirksiukas.gif

QUOTE(Paja @ 2012 06 04, 18:26)
Diskutuojam, dalinamės patarimais bei sukauptu gėriu toliau. 4u.gif

ačiū, Paja, už namučius 4u.gif

QUOTE(Besishypsanti @ 2012 06 04, 19:11)
Dabar tai jau lyg ir gaila viską mesti visam laikui

ale ir kaip tau čia taip gavosi.... unsure.gif laikykis 4u.gif

QUOTE(Magde100 @ 2012 06 12, 15:00)
sveikos smile.gif ar bus tesianciu studijas mru teises magistraturoje?smile.gif kokia krypti zadate rinktis?

sveika, žadu tęsti ir aš ax.gif bandau į civilinę, juolab, kad ir baigiamąjį laikiau CT ir CPT, o už tai lyg dar vieną balą prideda prie konkursinio.... bet parašiau ir daugiau pageidavimų, jei kartais nepavyktų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Izidė_: 19 birželio 2012 - 06:31
gal kas placiau apie teises krypties papildomasias studijas galetu papasakoti?
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 06 15, 16:23)
Visockaite man keista, nieko negaliu pasakyt objektyviai.
Spokas tai idomus pilietis, pirmiausiai puse jo egzu neislaiko o per perlaikymus visiems 5 suraso, nes visi vistiek nesimoke pas ji eina lotuliukas.gif  nezinau, jis toks idomus blush2.gif
Sotirovic cia teisininkas? laikiau pas ji ES teise jei neklystu, ar taip negali but? jei tas pats tai toks rimtas siaip, as ji rinkciaus mirksiukas.gif

bet spokas tox fainas atrodo smile.gif bent per telika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magde100 @ 2012 06 19, 21:52)
bet spokas tox fainas atrodo smile.gif bent per telika smile.gif

per paskaitas man jis neatrode idomus lotuliukas.gif siaip jis toks issigandes koridoriais vaikscioja lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal galite paaiškinti, kaip į moodle sistemą įkelti darbą, kad jį galėtų peržiūrėti vadovė? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
sveikutės,

iki kada galima stoti i magistrą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sefiene* @ 2012 06 20, 23:12)
sveikutės,

iki kada galima stoti i magistrą?  g.gif

labuka.man atrodo ik liepos 5 smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atėjau i Jūsų skyreli pasibėdavot ir paieškoti informacijos.. blush2.gif
Taigi neperseniausiai baigiau bakalaura, kadangi visą laiką dirbau, teko mokytis naktimis, tai pažymiai labai nekokie.. (Aišku geriau neteisint savęs pati kalta biggrin.gif ) Taigi pažiūrėjau kad šiais metais iki liepos 5 dienos vyksta priėmimas į magistro studijas ir nušvito protas, kad labai noriu bigsmile.gif lotuliukas.gif
Taigi klausimas būtų ar įmanoma įstoti į MRU magistrą su žemesniu nei 7 vidurkiu, skaičiavau konskursinis balas virš 11 truputi tebūtų.. doh.gif Aišku galvoju tik apie mokamą vietą, kas be ko, labiau norėčiau dieninį, bet įdomu ar išvis man įmanoma ten įstot. Stočiau į finansų valdymą, finansų rinkas arba veiklos auditą blush2.gif
Taigi ar verta man ta 100 pinigėlių mokėt ir bandyt stot, ar be reikalingai čia būtų.. blush2.gif
P.S. jei be šansų, tai kad įgyvensint svajonę reiktų eiti vėl bakalaurą arba egzus persilaikinėt? ar jau čia visam gyvenimui keliai užkirsti g.gif 4u.gif
ATSIPRAŠAUKAD IŠSILĖČIAU IR DĖKOJU UŽ ATSAKYMUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=jotule17,2012 06 18, 15:21]
visose specialybese tas pats kiek zinau mirksiukas.gif daug magistrantu pazistu neakivaizdziai studijuojanciu MRU-jiems taip pat kaip man paskaitos vyksta 4u.gif



kazin, kad pas mus saziningai sestadieniais paskaitos vyksta fakultete rolleyes.gif domejausi neakivaizdinemis studijomis rolleyes.gif bet kazkodel destytojai pirmenybe sake teikti dieninems studijoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2012 06 19, 08:30)
ale ir kaip tau čia taip gavosi....  unsure.gif laikykis  4u.gif

Na va, gavosi tiesiog... bet jau parašiau prašymą, priims atgal, kainuos truputį man tai, bet jau labai gaila viską mesti... Bandysiu rudenį laikyt baigiamuosius, reik ta MRU vieną ir paskutinį kartą įveikt smile.gif
Atsakyti
Na nejau niekas negali pagelbėti, nežinau merginos ka daryti verysad.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal atsakysit kas man smile.gif
planuoju stoti į mokamą vietą MRU, ir nelabai suprantu iš kur tą mokėjimo kvitą reikia atsispausdint, ypatingai jei neturiu su kuo? ir dar klausimas, ar galima po kažkiek laiko į nemokamą vietą pereit, pasikėlus vidurkį?
Atsakyti