Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto lopšeliai - darželiai

Pas maniškę darželyje labai normaliai tas patobulintas meniu įsigyvena. Nebėra dešrelių ir pan. šlamšto, o šiaip maitina tai oho, kaip gerai biggrin.gif Reiks pažiūrėti, kas šiandien meniu buvo.
Atsakyti
parasykit to sveikesnio meniu pavyzdziu, idomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucccike @ 2012 12 10, 16:25)
Sveikos 4u.gif  kažkaip dar niekas neužvedė temos, dėl naujojo darželiu sveiko meniu  ax.gif  tai manau aš būsiu pirmoji...
Kaip mums aiškino darželyje, tai atseit ministro įsakymu nuo 2013 metu visuose darželiuose bus keičiamas meniu. Musu darželis jau bando tuos naujus, rekomeduojamus patiekalus, tai tėveliai toli grazu nesužavėti  doh.gif pvz pusryčiams duoda šaukstą daržovių troškinio ir stiklinę sulčių iš tetrapako  doh.gif  veliau vaikai gauna po stiklinę pieno ir apelsiną (šitas derinys tai visai nuostabus) doh.gif
Labai keista, kad visi šie eksperimentai daromi labai tyliai... tėvams buvo pranešta tik dabar  doh.gif pasirodo naujuosius kulinarinius šedevrus valgo gal du vaikai iš grupėje esančių 20 doh.gif kiti ant tusčio skrandžio užpila tetrapakiniu sulčių doh.gif


o tai ka sesele daro ar neziuri ar vaikai valgo ar ne, pas mus sesele duodama nauja patiekala ziuri kaip vaikai valgo (pastebejau, nes tuo metu, kai vaikai valge buvau atejusi pasiimti mazosios) jei nevalgo tai ir neduoda, o piena ir vaisius duoda visai atskirai, ne kartu
Atsakyti
oai kokius patiekalus duoda, kad tokie 'nevalgomi'?
Atsakyti
Manau, valgymas priklauso labai nuo vaiko. Va manasis valgo viska ir dar papraso, kai labai nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 12 10, 23:08)
Manau, valgymas priklauso labai nuo vaiko. Va manasis valgo viska ir dar papraso, kai labai nori biggrin.gif

mano ir biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapolas @ 2012 12 10, 20:38)
o tai ka sesele daro ar neziuri ar vaikai valgo ar ne, pas mus sesele duodama nauja patiekala ziuri kaip vaikai valgo (pastebejau, nes tuo metu, kai vaikai valge buvau atejusi pasiimti mazosios) jei nevalgo tai ir neduoda, o piena ir vaisius duoda visai atskirai, ne kartu

Pas mus irgi sake atsizvelgia sudarydama meniu sesele ka vaikai valgo ir ko ne.. t.y. jei kazko nevalgo is to produkto gamina kazka kitka is jo, kad tik valgytu smile.gif Labai idomu koks tas naujasis meniu bus. Pas mus nepastebejau kad kas pasikeite butu, dar matyt nebando naujojo.. nors retai ir tepaskaitau ka duoda, nes valgom mano abu viska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 12 10, 20:56)
oai kokius patiekalus duoda, kad tokie 'nevalgomi'?


Pvz košė iš bulvių, morkų ir konservuotų žirnelių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolo @ 2012 12 11, 06:32)
Pvz košė iš bulvių, morkų ir konservuotų žirnelių  rolleyes.gif


Ne konservuotų, o žalių žirnelių blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti