Įkraunama...
Įkraunama...

Namai, kur širdis - lietuviškas serialas per LNK

QUOTE(uoga 3 @ 2013 06 14, 11:56)
Ar yra kur pažiureti internetu serijas praleistas? g.gif

Aš LNK puslapy žiūriu smile.gif
Atsakyti
Man tai juokinga žiūrėti į Valerijos ir Tado bendravimą lotuliukas.gif Poniutė iš miesto... Bet kaip ligoninės personalas nesaugo Aušros, taigi mato, kad nepilno proto, o dabar dar pabėgo iš ligoninės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 06 14, 15:49)
Aš LNK puslapy žiūriu smile.gif

Jau radau. . lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga 3: 17 birželio 2013 - 11:25
Man visai patinka šis serialas 4u.gif
Atsakyti
Man irgi patinka, kadangi gyvenimiškas smile.gif Tik gaila šią ir praeitą savaitę nemačiau schmoll.gif Gal papasakotų kas? 4u.gif
Atsakyti
O kodėl internete nepasižiūrit įrašų?biggrin.gif
Atsakyti
Neblogas serialas, ziuriu.
Bet mane kazko labai jau nervina ta Agne, visa laika jai visokios bedos, depresijos ir dar visokios nesamones...
Atsakyti
Ziurint nauja sezona iskilo vienas klausimas - kodel Samuolyne visai kitas namas dabar? g.gif
Atsakyti
Na va, nutraukė serialą verysad.gif Tikėkimės, kad dar kada parodys tęsinį...
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 08 04, 19:11)
Na va, nutraukė serialą verysad.gif Tikėkimės, kad dar kada parodys tęsinį...

Idomu kodel? Jei cia sezono pabaiga, nu tai labai trumpas sezonas si karta... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurore: 04 rugpjūčio 2013 - 23:21
QUOTE(aurore @ 2013 08 05, 00:14)
Idomu kodel? Jei cia sezono pabaiga, nu tai labai trumpas sezonas si karta... g.gif


Tai kad va, pradangino serijas, ir visą filmuotą medžiagą, nebežino, ar filmuoti iš naujo, ar jau apsieis. Straipsnis. Tik man keista, čia savas nuotraukas ar dar kokius dalykus, laikai ir kompe, ir CD ar išoriniam harde kokiam, kad jei ką nedingtų, o va profesionalai buvo ir laikė VISAS serijas ir VISĄ medžiagą vienam kompiutery.
Atsakyti
Nu bet ir neatsakingi kūrėjai, ir taip jau tarp sezonų vos ne metų pertrauka buvo doh.gif Negi nutrauks...
Atsakyti