Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Ačiū, jau nereikia smile.gif
Atsakyti


galima receptuką ananasinio-karamelinio? bigsmile.gif
[/quote]
Čia kriašinis -karamelinis, tik aš vietoj kriaušių įdėjau ananasus ax.gif
Atsakyti
SOS!

Vakar vargais negalais susiminkiau sokoldine marshmalow mase doh.gif jau maniau vyras nasliu taps, kaip ji man sunkiai minkes, kibo prie ranku ir visokiu kitokiu blogybiu buvo doh.gif Tai va dabar galvoju kaip man ja reikes iskociot g.gif Dabar stovi saldytuve, kieta kaip akmenukas beveik... itariu gausiai pudros padauginau noredama atkabint nuo ranku doh.gif blush2.gif Galiausiai vakar nusiploviau rankas ir gerai issitepiau aliejum, va tada minkesi geriau. Gal siandien irgi bandyt ir stala ir kocela istept gausiai aliejum g.gif Darysiu pinigu maisa.. bijau nesekmes labai..pirmas bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 06 22, 09:57)
SOS!

Vakar vargais negalais susiminkiau sokoldine marshmalow mase  doh.gif  jau maniau vyras nasliu taps, kaip ji man sunkiai minkes, kibo prie ranku ir visokiu kitokiu blogybiu buvo  doh.gif Tai va dabar galvoju kaip man ja reikes iskociot  g.gif Dabar stovi saldytuve, kieta kaip akmenukas beveik... itariu gausiai pudros padauginau noredama atkabint nuo ranku  doh.gif  blush2.gif Galiausiai vakar nusiploviau rankas ir gerai issitepiau aliejum, va tada minkesi geriau. Gal siandien irgi bandyt ir stala ir kocela istept gausiai aliejum  g.gif  Darysiu pinigu maisa.. bijau nesekmes labai..pirmas bus  unsure.gif

kažkada skaičiau kad kočioja ant kepimo popieriaus, ir man pasiteisino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 06 22, 10:09)
kažkada skaičiau kad kočioja ant kepimo popieriaus, ir man pasiteisino smile.gif

as bandziau vakar ant jo minkyti doh.gif lakste kaip pasiutes biggrin.gif
Atsakyti
nevute[b], Tavo tortas su boružėlėm ir kiškučiais toooooks nuostabus. Ilgam išliks atminty. wub.gif

QUOTE(zmogelis @ 2012 06 22, 08:47)
As su klausimu ,nori zmones torto vestuvems apie 100 zmoniu vieno skonio tik,as sakau 10 kg per akis ,jie sako gal daugiau ,gal kas daret tokiam kiekiui ,gal tikrai daugiau reikia ? g.gif


QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 06 22, 09:32)
jei nebus kitu tortu,tai as 50zmoniu apie 10kg siulyciau  ax.gif

pritariu. 200 gramų žmogui maždaug turėtų būti.
Neseniai turėjau pokalbį su pažįstama, apie jos vaiko krikštynas biggrin.gif Paklausiau, kaip kokį ir kur tortą užsakė. Tai papasakojo taip: "užsakiau gerą tortą. Buvo 10 žmonių. Tai kol aš vaiką paguldžiau, tai visą ir surijo.. kaip kokie nedaėdę buvo.. "
ir tokia pikta ji buvo, kai man pasakojo biggrin.gif O kai paklausiau, tai koks torto svoris buvo, gal mažas tortas, tai sako: "nu kur jau mažas. 1,5 kg!!!"
Tai va... 150 gramų žmogui krikštynose yra per mažai biggrin.gif

o vestuvėse gi reikia ir ko nors įdėti svečiams, kai išvažiuoja. Tai bent jau torto svorio nereiktų gailėt. Mano tokia nuomonė būtų.

QUOTE(Bijuna @ 2012 06 22, 10:21)
Merginos, gal žinote maisto institute, 6 aukšte esančios parduotuvės (kur dėžutės ir dažai ) telefono Nr.  g.gif Labai reikia  4u.gif

8-37-312576

neva skaipa rodo doh.gif kaip nervina toks brukimas cool.gif

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 06 22, 10:27)
Nu ir aš pasirodau
Pagal klientės pageidavimą žiedai ir statulėlė Rafaelo 2 kg

kokios gražios rožytės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 22 birželio 2012 - 09:57
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti