Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(rarity @ 2013 08 27, 23:26)
Itariu pasimalsiu, pasvarstysiu ir vel ten pat nutupsiu.

Kaip ir mes laugh.gif Pakalbam, kad reiktų kitur, pasimalam, bet kažkodėl grįžtam į "Eglę". Normaliai viskas ten, MB procedūros tinkamiausios (jis bandęs ir kitur), tik man maistas į savaitės pabaigą nebelenda... Žrat to chočietsia, nepagalvokit, sulieknėt negresia, bet per daug švelnu viskas, maltiniai, kotletai, šlaunelės, virta/ garinta žuvis ir pan., o man norisi aštriau ir įvairiau blush2.gif Tada išmaunam į miestą. Nors daržovių, salotų įvairove skųstis tikrai negalima.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 27, 19:17)
Gurmans, jaučiuosi išdurta... Visą parą sėdžiu prie kompo nevalgius, negėrus, laukiu nuotykių iš procedūrų ir maitinimo, o tamsta... Suvedžiojai ir palikai kaip seną mergą  cool.gif


Nepykit,neskriauskit ,dovanokit..... :4u:Tortadienis del visko kaltas... blush2.gif
Atsakyti
Taigi,gavom kambario korteles ir tetulyte pasake,kad galim eiti i savo PALATA.Apie kambarius jau rasiau,tad einu prie proceduru.
Pirmoji,grozio centre Afrodite- kuno sveitimas,masazas,dziakuzi baseinas su kaskadomis,pirteles.
Po ilgo klaidziojimo pagaliau nusileidom i rusi ir radom mineta centra.Niekas nepasitiko,tad teko patiems susirasti,kas viska parodytu.Pasikeiciam avalyne ir keliaujam i dusa,tiksliau duseli.Patalpa laabai maza,nevintiliuojama,dusai 2, kelios perrudijusios spinteles,tarp dusu yra uzuolaida uz jos kazkoks mini suoliukas,plyteles tikrai dar nuo tarybiniu laiku likusios ,vienu zodziu norisi kuo greiciau is ten iseiti.Kadangi eileje stovejo 4 nuogos tetulytes ir ju anuke,tai as nusprendziau pasinaudoti pirties dusu esanciu koridoriuje.
Einam i baseino (tiksliau baseinelio zona).Dziakuzi ramus kaip vonia,na ieskom kur tas mygtukas,kad pagaliau paspausti ir pradetu vanduo burbuliuoti,apspaudinejau viska kas imanoma,vanduo - neburbuliuoja.Is baseino islipes pora dieduku ,ateju prie musu i dziakusi,sakom ,kad tikriausiai sugedo,pasirodo,ne,tiesiog reikia nueiti pas darbuotojus ir paprasyti,kad jie kazkur pas save ijungtu dziakuzi,aisku nejau ir nieko neprasiau.Toliau baseinas su povandeninemis srovemis ir kaskadomis.Per du apsilankymus,kaskadu ar kazko bent panasaus i jas matyti neteko,bet antraja diena,tokia mociute parode,kad yra slaptas mygtukas,kuri paspaudus isijungia povandenine srove (aciu jai wub.gif ).
Beplaukiojant baseine,prie baseino priena darbuotoja ir pamoja man ranka,parodydama i duso puse blink.gif .Paklausiau ar ji cia man moja,atsake: einam sveistis....Susitaikau su "kulturingu" bendravimu ir einu darytis kuno sveitimo (maniau,kad i kazkoki hamamo kambariuka),bet....Nuveda mane i tuos siuabingus,bendro naudojimo dusus,ir sako gulkis ant to miniatiurinio suolelio.Siaubas kazkoks,pora motereliu rengiasi,dvi maudosi viena dar laukia duso.Tas suolelis niekaip neatskirtas nuo duso,tad laukiu kol viena mociute baigs maudytis,nes visas vanduo nuo jos maudyniu tykstu ant manes. doh.gif Zinokit,net filmuose neteko matyti,kad asmenine procedura butu atliekama bendrame duse,tarp kitu lankytoju,aciu dievui ji tetruko kokias 3 minutes.Toliau einu i pirtele (garine)cia kaip ir viskas liuks,pasikaitinau tikrai sauniai,poto vel i baseina ir laukiam masazo.
Pagaliau,gavom nurodyma,kad vienas i kaire ,kitas i desine einat masazuotis.Ieinu i masazo kambari,aplinka kelia itampa,bet masaziste nuteikia gan maloniai,pasitiko nuosirdzia sypsena ir padave sulankstyta paklode.Nesupratau,kam man ta paklode,padejau ja ant masazinio stalo ir paprasiau ranksluoscio,paaiskino,kad ta paklode ir yra ranksluostis.Na ,gerai,sluostausi,ji stovi uz nugaros ,gal per zingsni...Nenusirengineju,laukiu kol bent nusisuks,bet ana stovi kaip ikalta doh.gif .Sakau,ar duosit vienkartines kelnaites,sako neturim gulkit nuoga,ir toliau spokso.Nebeturiu kur detis,parasau privatumo.Nusisluostau,guluosi ant stalo prasideda masazas aisku,jau net nesitikiu,kad paklaus ar gali naudoti turima alieju,ar pasiulys rinktis pagal odos tipa,na bet tiekto.
Po kokiu poros minuciu ,atsidaro durys,kazkas ieina,bet neiseina ir nieko nekalba.Dar po keliu minuciu vel atsidaro durys kazkas ieina ir taip gal kokius 5 kartus,veliau susirinkusi kompanija kuri isikure uz pertvareles pradejo dalintis dienos ispudziais, pasidziauge,kad laabai geras kazkoks sviestas doh.gif Neapsikenciau paklausiau masazistes,ar negaletu tos ponios eiti kitusr pasikalbeti apie sviesta.Atsakymas mane tiesiog "paralyzavo",sako :"TSSSSS,ATSIPALAIDUOKIT..." Koks atsipalaidavimas gali buti,kai as guliu nuoga ant masazo stalo,o salia tiuntas moteru sviesta aptarineja. doh.gif doh.gif Po kurio laiko sviestininkes isejo,velgi pro mane gulincia ,trankydamos duris ,zinoma ne specialiai.Apsidziaugiau,kad nors kazkiek relakso apturesiu.Dziaugsmas truko laaaabai trumpai ,vel kazkas atejo ir,prasidejo tualeto valymo darbai : pasveicia nuleidzia vandeni,pasveicia nuleidzia vandeni ,na gal ten buvo sveiciamas ne tualetas,as,tik is garsu taip speju.Zinokit,taip susinervinau,kad pradejau balsu juoktis,aisku ji suprato,kad jau man nebereikia to "MASAZO" ir baige darba.Atsistojau,ji paeme paklode ir bande mane suvynioti,na atseit cia jos pareiga,bet nieko man jau nebereikejo griebiau paklode ir begau lauk,tiksliau i poilsio zona.Turiu pastebeti,kad ji atsiprase uz nepatogumus,ir tikrai atrode,kad jai buvo nesmagu delto kas vyko.Poilsio zonos netgi nekomentuosiu,sovietine alude,tik be alaus ir keptos duonos su cesnaku kvapo.
Beje,MB sake,kad pas ji niekas nevaiksciojo,bet visa masaza praciaudejo,nes beproto perlenkta lazda su smilkalais buvo,na tiesiog nejo kvepuoti,o masazu liko patenkintas.
Taigi tokie ispudziai apie pirmaja procedura .
Atsiprasau uz klaidas,labai paskubomis rasiau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 08 28, 08:52)
Tortadienis del visko kaltas... blush2.gif

Sveikinam tadu 4u.gif , ania?
QUOTE(gurmans @ 2013 08 28, 10:23)
Pirmoji,grozio centre Afrodite

lotuliukas.gif thumbup.gif
Mes ėjom už grynus, tiesiai į kišenę, tai viskas buvo labai gerai ir fainai. Suorganizavo pažįstamas, dar pabajeriavo, kad jaunavedžiai laugh.gif, tai buvom patys vieni visą laiką, net į baseiną nieko neleido tuo metu, masažavo abu vienoje patalpoje tyloje ir ramybėje, po to vaišino arbata. Ir apskritai bendravo labai maloniai. Tik pagal pasakojimą apie aplinką, supratau, kad mums viską darė kitoj vietoj unsure.gif
QUOTE(gurmans @ 2013 08 28, 10:23)
Taigi tokie ispudziai apie pirmaja procedura .

Dabar varyk apie antrą, trečią... laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 28, 12:38)
Sveikinam tadu  4u.gif , ania?

lotuliukas.gif  thumbup.gif
Mes ėjom už grynus, tiesiai į kišenę, tai viskas buvo labai gerai ir fainai. Suorganizavo pažįstamas, dar pabajeriavo, kad jaunavedžiai laugh.gif, tai buvom patys vieni visą laiką, net į baseiną nieko neleido tuo metu, masažavo abu vienoje patalpoje tyloje ir ramybėje, po to vaišino arbata. Ir apskritai bendravo labai maloniai. Tik pagal pasakojimą apie aplinką, supratau, kad mums viską darė kitoj vietoj unsure.gif

Dabar varyk apie antrą, trečią... laugh.gif


Aciuks uz sveikinimus. wub.gif
Nezinau,gal ten ir kitu patalpu yra unsure.gif ,mane masazavo salia registraturos , pirmas kabinetas desineje,MB masazavo visai kitoje baseino puseje ,berods baltos durys,priesais baseina,uz dezinfekcijos voneles durys i kaire . ax.gif
Dabar begu pavaidinti virsininke (susirinkimas),veliau parasysiu apie kitas proceduras. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 08 28, 13:51)
Nezinau,gal ten ir kitu patalpu yra unsure.gif

Mums niekur iš baseino erdvės išeit nereikėjo, vienoje pusėje buvo patalpa su akmens lova, kur darė viso kūno pylingą, kitoje masažo kambarys, dar už kelių žingsnių pirtis, tokia ale pavėsinė su pagalvėlėm, kur gėrėm arbatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 28 rugpjūčio 2013 - 13:05
QUOTE(gurmans @ 2013 08 28, 10:23)

Taigi tokie ispudziai apie pirmaja procedura .




Jūsų įspūdžius galėčiau skaityti ir skaityti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 08 28, 09:23)
Pirmoji, grozio centre Afrodite- kuno sveitimas,masazas,dziakuzi baseinas su kaskadomis,pirteles.


lotuliukas.gif pazaliuociau is pykcio tokioje puikioje proceduroje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 28, 07:34)
Kaip ir mes laugh.gif Pakalbam, kad reiktų kitur, pasimalam, bet kažkodėl grįžtam į "Eglę". Normaliai viskas ten, MB procedūros tinkamiausios (jis bandęs ir kitur), tik man maistas į savaitės pabaigą nebelenda... Žrat to chočietsia, nepagalvokit, sulieknėt negresia, bet per daug švelnu viskas, maltiniai, kotletai, šlaunelės, virta/ garinta žuvis ir pan., o man norisi aštriau ir įvairiau blush2.gif Tada išmaunam į miestą. Nors daržovių, salotų įvairove skųstis tikrai negalima.

Jei darzoviu ir salotu netruksta, tai man daugiau neiko ir nereikia smile.gif
Dar sakiau Taves klausi apie tas slaptas masaziste wink.gif
Na ir gurmans tolesniu ispudziu labai laukiu - bais cekava. Taigi pinigai tikrai nemazi ten, net sunku patiketi, kad toks servisas.
Oi, cia ne i tema, bet prisiminaiu kaip mus su dukra hamame Jordanijoje arabai maude ir masazavo thumbup.gif
Atsakyti
Gurmans, o kaip maistas ten?
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 28, 21:35)
Jei darzoviu ir salotu netruksta, tai man daugiau neiko ir nereikia smile.gif

MB irgi nieko netrūksta. Daržovių + jogurto ir dribsnių yra, gali gyvent ilgai ir laimingai laugh.gif O man be grynos TIKROS kaimiškos mėsos po poros dienų lomkės prasideda.
QUOTE(rarity @ 2013 08 28, 21:35)
Dar sakiau Taves klausi apie tas slaptas masaziste wink.gif

Parašysiu AŽ. Tuėjau jos vizitinę, bet nukišau kažkur doh.gif
Atsakyti
Tesiu ispudzius apie proceduras,maitinimo ipatumus aprasysiu veliau.
Sekanti procedura,povandeninis masazas,gerai,kad pasiemem savo ranksluoscius del viso pikto,nes ten ju pasirodo neduoda.
Laukiu prie voniu kabineto,iseina moteriske,sako : "cia kelintai ?" ir istiesia ranka .Supratau,kad cia buvo pasisveikinimas,padaviau proceduru kortele,paziurejo,pasake : "gerai eikit" ir parode duris.Einu,ji ateina is kitos puses duoda komanda nusirengti ir ranksluosti atsinesti prie vonios,as aisku komandas paklusniai vykdau.Einu iki vonios,pasitikrinu vandeni-perkarstas,stoviu laukiu....Ateina ta moteriske sako:"tai ka pirma karta,kad nemokat atsigult?",sakau vanduo perkarstas,gaunu atsakyma :"Ooooooo,tai problema rado" ir atsuka krana.Masazas suprantama buvo klaikus,moteriske su ta slanga ten darkesi kaip kokia statybininke,ne karto nepaklause ar man neperstipri srove ,ar gali masazuoti pilva,ar neatsalo vanduo.Vienu zodziu,isvanojo su slanga ir paleido.
Sekanti procedura -elektropurvas,ten,bent jau buvo buvo linksma:
Si karta pasitiko labai komunikabili darbuotoja,netgi pasisveikino,ir nusivede i procedurini kabineta.Velgi labai nustebau,kad kabinetas bendras,jokio privatumo,gal kokios 6-7 lovos.Pasakau kur deti purvo pagalves ir mane paguldo salia apkunoko vyriskio skaitancio knyga,uz jo guli pora tetulyciu ir kazka intensyviai pasnibzdomis aptarineja.Kadangi tokio tipo procedura darau ne pirma karta zinau,ka turiu jausti proceduros metu.Kadangi nejauciu to kas iprastai jauciama turetu buti ,paprasau,kad padidintu srove
,moteriske pasake,kad jai tikrai negaila,suregulevo sroves stipruma pagal mano prasyma ir isejo.Guliu,ir klausausi kaip tetulytes kazka aptarineja,ir staiga kaip koks griaustinis,kad pradejo knrkt vyriskis salia manes (tas kuris knyga skaite),jetuleliau,net mano purvo maiseliai pasoko i virsu.Kenciu dantis sukandusi ta knarkaliu ir ziuriu i ji kaip i Tevynes priesa,bet negi zadinsi zmogu.Ir negaliu patiketi savo akim ,bet viena is tu kazka pletkinusiu tetulyciu pasieme ranksluosti ir trenke tam knarkaliui su juo is visos jegos,paskui ranksluosti numete ir vaidina ,kad ji nieko nezino ir nemate.Knarkalius atsibudo,apsidaire, liko nieko nesuprates pasieme knyga ir eme skaityti,bet po kokiu 5 minuciu vel uzknarke,na tetulyte vel jam tvojo su ranksluosciu....Vienu nzodziu-procedura buvo linksma.
Toliau einam i fitobara,randam 3 aukste.Ieinam i vidu,nu tikrai ne fito baras,alkoholio pilnos lentynos,prie staludiedukai geria alu....Klausiu kur fito baras,barmenas sako:"Cia",nu gerai,cia tai cia.Paduodam korteles ,mums paduoda stiklines,klausiam kas stiklinese.Paaiskina:"CIA KAIP NUOVIRAS TOKS" kuri paskyre gydytojas (jokio gydytojo mes akyse nemateme),pasiimam savo NUOVIRUS ir einam prie staliuko balkone.Staliukai ir kedes plastikiniai dazyti neaisku kiek kartu , ivairiu spalvu atsokusiais dazais mano balti bridzai pasidenge tiesiog tobulai,gerai,kad bent nukrapstyti tuos dazus nesunku buvo.
Toliau aprasysiu nugaros masaza doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 29 rugpjūčio 2013 - 13:55