Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 29 tema

Ir aš prisidedu prie sveikinimų Janiku ir Tigruolei. Lai pildosi visi jūsų troškimai, būkit laimingos.

Ačiū visoms už idėjas rugsėjo šventei.
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2012 08 22, 13:12)
Šiandien pirmą dieną buvau darbe doh.gif . Vajetau kaip sunku pradėti.Pas mus šventė šeštadienį,o taip tikėjausi, kad bus pirmadienį verysad.gif

Mes ko gero mokslo metus pradėsim taip pat šeštadienį doh.gif ,

laba visoms 4u.gif ,
Man šiandien taip pat pirma diena darbelyje smile.gif nusipirkau grindinių dažų, rytoj dažysiuos klasės grindis doh.gif lotuliukas.gif na o po to ir apie visokias grožybes pradėsiu galvoti. Ačiū už gražias įdėjas, kuriomis draugiškai dalinatės.

p.s. as taip pat žadu 30d. Vilniuje konferencijoje dalyvauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 08 22, 15:11)
Taip, tai mano darbas  ax.gif . čia ir čia  4u.gif



taip, šita programa. thumbup.gif drinks_cheers.gif Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alaizy @ 2012 08 22, 16:16)
taip, šita programa.  thumbup.gif  drinks_cheers.gif Ačiū labai 4u.gif

Džiaugiuosi, kad pataikiau ir buvau naudinga 4u.gif
Atsakyti
Aš jau dirbu nuo praeito ketvirtadienio. Persidažiau sienas, nusiploviau langus, nusivaliau suolus, bet grindų tikrai neplausiu, nors valytojos ir nėra visai schmoll.gif Dabar perėjau prie kūrybiškesnių, įdomesnių dalykų biggrin.gif - kūrybos, klasės puošimo. Bet nėra tikslios informacijos kada bus šventė. Bet to, pasakė, kad užsakė popierinius dienynus. Tamo dar neturėsim doh.gif - nuotaika sugedo galutinai. blink.gif

biggrin.gif

Man labai patiko mintis apie ženkliukus pirmokams. Ačiū labai. Dabar man prieš akis "stovi: pirmokiukas su tuo ženkliuku biggrin.gif Gal kas jau užsisakė? Radau viena firmą, kuri taiko 20 proc nuolaidą šią savaitę. Užsakant 100 vnt. be nuolaidos kaina 1,24 Lt. Be to, pačiam galima susikurti visą šabloną. Yra norinčių? bigsmile.gif

Atsakyti
Janiku, Tigruole,

pačios nuostabiausios nuotaikos, kūrybingų metų. Su gimtadieniu!
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2012 08 22, 17:13)
Aš jau dirbu nuo praeito ketvirtadienio. Persidažiau sienas, nusiploviau langus, nusivaliau suolus, bet grindų tikrai neplausiu, nors valytojos ir nėra visai  schmoll.gif Dabar perėjau prie kūrybiškesnių, įdomesnių dalykų  biggrin.gif  - kūrybos, klasės puošimo. Bet nėra tikslios informacijos kada bus šventė. Bet to, pasakė, kad užsakė popierinius dienynus. Tamo dar neturėsim  doh.gif  - nuotaika sugedo galutinai. blink.gif

biggrin.gif

Man labai patiko mintis apie ženkliukus pirmokams. Ačiū labai. Dabar man prieš akis "stovi: pirmokiukas su tuo ženkliuku biggrin.gif  Gal kas jau užsisakė? Radau viena firmą, kuri taiko 20 proc nuolaidą šią savaitę. Užsakant 100 vnt. be nuolaidos kaina 1,24 Lt. Be to, pačiam galima susikurti visą šabloną. Yra norinčių?  bigsmile.gif

Oho, kokia darbštuolė blink.gif . O kodėl nėra valytojos blink.gif ? Pas mus tai visos tik pluša, langus valo ax.gif .
Ženkliukus parodžiau direktoriui su pavaduotoja, tai mokykla nupirks thumbup.gif .
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus bigsmile.gif[COLOR=red]
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2012 08 22, 09:07)

Janiku ir Tigruole,

user posted image


Prisidedu prie sveikinimų clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Labukas, prisidedu prie sveikinimų gimtuvininkėms, linkiu kantrybės, dar daugiau gerų idėjų (nuo to ir man bus geriau), meilės, sveikatos, pinigų ir.......... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gal susitiksim Vilniuje, kokį skyriamą ženklą reikėtų laikyti rankoj?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti