Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(Blacbery @ 2012 09 18, 18:08)
jei laiku seina kaip priklauso tai ir gauna kaip priklauo, jei veliau tai tik uz 56....(bet kiek dienu veliau jei iseini kad ta pati gaut nelabai zinau)


gauni uz 56 dienas, jei eini veliau nei 30-ta savaite i dekreta ir pagimdai budama ne dekrete.
Atsakyti
QUOTE(solnisko... @ 2012 09 18, 14:45)
Nu ka pasiskambinau i sodra gal dar kam bus idomu tai pasake perveda nuo 20-25 dienos cia vilniuje tai dar reikes palaukti


Aš kiek žinau, tai čia tik "naujoms" mamytėms, kurioj išėję į VPA jau su ta nauja tvarka nuo 2011 07 01.

QUOTE(Blacbery @ 2012 09 18, 18:08)
jei laiku seina kaip priklauso tai ir gauna kaip priklauo, jei veliau tai tik uz 56....(bet kiek dienu veliau jei iseini kad ta pati gaut nelabai zinau)


Na čia gal kažkokia nauja tvarka g.gif ? Visada būdavo, kad nesvarbu kada išeini į dekretą - gauni pilnai visą išmoką už 126 d., kad ir tas dekretas prasidėtų 39 nėštumo sav. smile.gif, nebent yra pagimdoma dar neišėjus į dekretą - tada jau kitas reikalas ir Sodra sumoka tik už tas 56 d. po gimdymo.
Tikiuosi nieko nesuklaidinau, nes kažkaip negirdėjau apie tokias tvarkas, kas vėliau išeina į NGA g.gif
Atsakyti
Tikrai nieko nesikeite, taip ir liko, nesvarbu kada eini i NGA gauni uz 126 dienas, bet jei pagimdysi dar neisejus, tai tik uz 56 duos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 09 19, 07:19)
Tikrai nieko nesikeite, taip ir liko, nesvarbu kada eini i NGA gauni uz 126 dienas, bet jei pagimdysi dar neisejus, tai tik uz 56 duos  4u.gif

o kaip gine turi forminti dekreta?
ir kelinta savaite jinai ji turi forminti, jei as noriu iseiti i dekreta 32-33 sav?
Atsakyti
Kiek as pamenu, tai gine turi duoti lapuka, kad jus atsisakote eiti 30 savaite ir t.t. ir kaip ir viskas, dirbat sau toliau, lankote gine ir kai norit jau iseiti, jums viska sutvarko tada.
Atsakyti
Gine pasake kad i dekreta mane isleis pati,nusius dokus,ir kad as tam nereikalinga,tai ka jie kompuose mato duomenis kur bileteni siust? g.gif Idomiai man cia pasirode nes net imones adreso nepaklause...
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 19, 13:23)
Gine pasake kad i dekreta mane isleis pati,nusius dokus,ir kad as tam nereikalinga,tai ka jie kompuose mato duomenis kur bileteni siust?  g.gif Idomiai man cia pasirode nes net imones adreso nepaklause...

matyta mato,nes man irgi nieko nereikejo nest,ir jokiu duomenu nesakiau, kiek pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmuke @ 2012 09 18, 17:11)
jus man kvailai paaiskinkit, turiu vaikiuka - nera metu. Kada veliausia galiu pastoti/pagimdyti, kad galeciau gauti tuos pacius pinigelius kaip uz pirma..
Ukiskai noreciau paaiskinimo.
ir kaip dekreto pinigai-cia jau tokiu nebebutu kaip suprantu , aciuuuuuuuu :-*


I dekreta turit iseiti, iki kol pirmajam vaikui sueis 3-eji metai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 19 rugsėjo 2012 - 11:41
QUOTE(solnisko... @ 2012 09 18, 15:45)
Nu ka pasiskambinau i sodra gal dar kam bus idomu tai pasake perveda nuo 20-25 dienos cia vilniuje tai dar reikes palaukti

As pirmadieni sunerimusi kad dar negavau irgi skambinau i sodra (Vilniuje) man sake kad moka 15-20d tai rytoj jau tikiuosi gauti, jei ne vel skambinsiu. 1m ir 3men uz vaika visada gaudavau ne veliau 15d
Atsakyti
Gal kas zino, as siuo metu esu trecius metus vaiko VPA, dabar vaikui 2 su puse metu, po puses metu , kai vaikui sueis 3 metai, norejau iseiti i darba, bet taip isejo, kad laukiuosi antro vaikelio. Tai jei as noriu gauti visas ismokas uz antra vaika man reikia dabar eiti i darba? nes puse metu jau jokiu pajamu neturiu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti