Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika, reibalų nusiurbimas

lauksim, idomu ar grazeja pilvukas
Atsakyti
Tai taip ir yra su tuo albumu: jei nori į jį įeiti, turi parodyti savo foto ir čia pabendrauti. Jei nusprendi, kad to nori, tada iš karto turi susitaikyti, kad gali sulaukti bet kokių komentarų. Tokia va kaina. Tai jei abejoji, ar galėsi priimti komentarus (ne tik "Kaip viskas gražu", bet ir "Nelabai kaip atrodo"), tada nereikia norėti matyti kitų nuotraukas. Kas būtų, jei visos po nepatinkančių komentarų pultų trinti savo nuotraukas? Juk tam ir yra albumas, kad galima būtų pamatyti įvairių gydytojų rezultatus, išsirinkti, kas patinka, ko norėtum...
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2012 06 16, 10:58)
Tai taip ir yra su tuo albumu: jei nori į jį įeiti, turi parodyti savo foto ir čia pabendrauti. Jei nusprendi, kad to nori, tada iš karto turi susitaikyti, kad gali sulaukti bet kokių komentarų. Tokia va kaina. Tai jei abejoji, ar galėsi priimti komentarus (ne tik "Kaip viskas gražu", bet ir "Nelabai kaip atrodo"), tada nereikia norėti matyti kitų nuotraukas. Kas būtų, jei visos po nepatinkančių komentarų pultų trinti savo nuotraukas? Juk tam ir yra albumas, kad galima būtų pamatyti įvairių gydytojų rezultatus, išsirinkti, kas patinka, ko norėtum...

doh.gif Bet tai ką aš žinau doh.gif doh.gif .Nei prašiau to prisijungimo,nei ką,nei man tiesa pasakius jo reikejo.Pilnas internetas tu nuotraukų,ir aš rinkausi ne pagal tai,juk ir pasijungima juk gavau po operacijos.
Tiesiog buvo merginom įdomu pamatyti nepopsinio daktaro darba tai ir nusileidau,ir davau savo nuotraukas,nors tikrai nelabai norėjau.Panos nubalsavo kad man tą pasijungima duoti ir gavau.
Bet yra kaip yra,ir kai prasideda komentarai apie padavima į teisma,nežinant nei situacijos nei padėties,nu sorry.
Kam reiks susiras ir susižinos.Aš asmeniškai patenkinta ir darbu ir padėtim.
Geros dienos ir skelbiu šią diskusija baigta. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2012 06 16, 13:17)
Geros dienos ir skelbiu šią diskusija baigta. 4u.gif  4u.gif


Ok 4u.gif Bet tai vis tiek įkelk nuotraukų, įdomu, kaip dabar atrodo. Aišku, būtų gerai pamatyti ir kaip prieš tai atrodė mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jautruma kokia. blink.gif va man tik klausimas kuo skiriasi popsiniai dsktarai nuo ne ppsiniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2012 06 16, 14:50)
Nu jautruma kokia. blink.gif va man tik klausimas kuo skiriasi popsiniai dsktarai nuo ne ppsiniu g.gif


Nepamačius darbų nesuprasi smile.gif Dar klausimas, kas tie "popsiniai" daktarai, nes kiekvienas daktaras be viso to, kad yra apskritai plastikos chirurgas, turi savo "arkliuką". Ir būna, kad jei gerai daro pilvo plastiką, nebūtinai gerai daro ir papulius. Pvz., mane operavęs gydytojas iš viso neatlieka plastinių nosies op. Tai geriausiai einant į konsultaciją be viso kito paprašyti ir darbų pavyzdžių mirksiukas.gif
Atsakyti
nu as manau jei as rezultatais buciau patenkinta tikrai nereaguociau taip baisiai ie negatyvius pasisakymus apie mano foto.o jei buciau pati nusiminus ir nepatenkinta tai ir foto nedeciau.cia tik mano nuomuone tongue.gif
Atsakyti
kazkaip vis neprisiruosiu kilkos pakamantineti apie ta daktariuka, nu visai mazia laiko turiu. dabar visiskai nesupratau del ko i teisma? jei kas teiktusi man kanors paaiskint, buciau dekinga smile.gif smalsu begalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 06 17, 12:25)
kazkaip vis neprisiruosiu kilkos pakamantineti apie ta daktariuka, nu visai mazia laiko turiu. dabar visiskai nesupratau del ko i teisma? jei kas teiktusi man kanors paaiskint, buciau dekinga smile.gif smalsu begalo smile.gif

Ikeltoje nuotraukoje nelabai graziai pilvukas atrode- oda pasiraukslejusi buvo. Bet ten buvo savu niuansu- mazai laiko po op buvo, virsvoris, didelis striju kiekis... Tikiu, kad po kiek laiko tikrai graziau atrode. Man irgi raukle isryskejo iskart po op, po to susitvarke. Juk ir. Moneles pilvuka iskritikavo, o po to zavejosi visos 4u.gif Nereikia skubeti su isvadom, labai keiciasi vaizdas...
Atsakyti


Sveikuti.idejau savo pilvuko 2.5 men nuotraukytes
bendrai numesta 22 kg
4u.gif

Atsakyti
super, šaunuolė rolleyes.gif
o balius jau buvo? kokia draugų reakcija? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinavija Nuostabioji: 17 birželio 2012 - 13:25
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 06 17, 13:25)
super, šaunuolė  rolleyes.gif
o balius jau buvo? kokia draugų reakcija?  bigsmile.gif


jo mano jubilejus praejo labai faina,drauges buvo soke,daug kas neatpazino is nugaros,labai faina buvo viskas surezesuota,buvo toks havajetiskas vakarelis,vyras laimingas,o as tai kaip maloletka,net nesijauciu kad jau sorokovnikas.
Atsakyti