Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika, reibalų nusiurbimas

Gal galite parodyti kaip vizualiai atrodo 'ausys' ant rando, nes nemaza tikimybe, kad pagal mano oda man gresia tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumse @ 2012 08 14, 19:57)
O sakyk, ar ilgai laukei kol randas savas paliko ?
As po krutiniu op greit "priemiau" randus, bet gal jie mazesni nei pilvo g.gif
Na, laukiu gal gausiu "rakta"  biggrin.gif  Labai laukiu bigsmile.gif

kai viskas po rubais, labai man viskas tinka ir patinka, labai labai, ir siaip jis man netrukdo, bet kai reiks kita vasara apie maudimuka mastyt, tada ir bus aisku ar jis man turkdo gyvent labai ar nelabai smile.gif
Atsakyti
ant tiek apsileisti,ir tiek esti,kad riebalus siurbti nuo pilvo!Tiek neturejimas valios,kad negalite sustoti kisti kas papuola?Mokinkines gyvenime kantrybes,apsisvieskite kas sveikiausia valgyti,nebukite kiaules ir neskite kombikormu.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2012 08 15, 15:36)
ant tiek apsileisti,ir tiek esti,kad riebalus siurbti nuo pilvo!Tiek neturejimas valios,kad negalite sustoti kisti kas papuola?Mokinkines gyvenime kantrybes,apsisvieskite kas sveikiausia valgyti,nebukite kiaules ir neskite kombikormu.

Vai vai, kokia išmintimi spinduliuojate doh.gif Prie ko čia ėdimas ir siurbimas nuo pilvo? Kalba eina apie plyšusių raumenų ir nėštumų pertemptos tabaluojančios skūros nupjovimą po dviejų ar daugiau vaikų. Šiaip dauguma čia esančių mamyčių 50-58 kg tesveria, užsiima sportu ir sveika mityba mirksiukas.gif Iš tamstos asmeninio žinučių archyvo matosi, kas per vienas tamsta esate. Nepažįstu nei vieno normalaus vyro, SM forume sėdinčio biggrin.gif O šiaip drįstu abejoti, kad daugumą pamatęs taikliai nuspėtumėt ne tik amžių, bet ir tai, jog esam kelių vaikų mamos.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2012 08 15, 11:36)
ant tiek apsileisti,ir tiek esti,kad riebalus siurbti nuo pilvo!Tiek neturejimas valios,kad negalite sustoti kisti kas papuola?Mokinkines gyvenime kantrybes,apsisvieskite kas sveikiausia valgyti,nebukite kiaules ir neskite kombikormu.


as dietos laikausi ...DUMBLA VALGAU bigsmile.gif raarrrr argi ne auksine zuvele esu bigsmile.gif ? miauuuuuu

Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2012 08 15, 14:36)
ant tiek apsileisti,ir tiek esti,kad riebalus siurbti nuo pilvo!Tiek neturejimas valios,kad negalite sustoti kisti kas papuola?Mokinkines gyvenime kantrybes,apsisvieskite kas sveikiausia valgyti,nebukite kiaules ir neskite kombikormu.


Eik tu,garseli skleidziantis balseli,ne i ta palata papuoliai,tau smegenu operacija reik pasidaryt,o paskui kniaukt apie sveika mityba.



Atsakyti
Oj, panos, žmogus trina rankomis, kad sureagavome bigsmile.gif
O šiaip tai gaila iš tikro... pagalbos jam reikia... Bet čia ne tas skyrelis, deja, deja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2012 08 15, 14:36)
ant tiek apsileisti,ir tiek esti,kad riebalus siurbti nuo pilvo!Tiek neturejimas valios,kad negalite sustoti kisti kas papuola?Mokinkines gyvenime kantrybes,apsisvieskite kas sveikiausia valgyti,nebukite kiaules ir neskite kombikormu.


Jei viskas taip būtų paprasta, šios temos nebūtų, o chirurgai neturėtų darbo. Jei šiomis priemonėmis galima būtų atrodyti kaip prieš gimdymus, nė viena nesigultų ant operacinio stalo!!! Tik kailys gali galvoti, kad MAMOS iš tingėjimo pjaustosi. Siaubas, kokių tamsuolių būna...
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Pagaliau ir aš nebesuplyšusi, važiuoju šiandien namo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 08 20, 08:50)
Sveikos gyvos 4u.gif
Pagaliau ir aš nebesuplyšusi, važiuoju šiandien namo thumbup.gif

kokios nuotaikos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 08 20, 09:58)
kokios nuotaikos?  bigsmile.gif

Nugi puikios biggrin.gif Kuriai nepatiktų žvelgiant į save žemyn matyti ne išsipūtusį susiraukšlėjusios odos maišą, o kojas biggrin.gif
Atsakyti
Paziurejau fotke ritavi sena smile.gif
primink ka tau dare, pas ka ir kokia kaina? smile.gif nebeatseku galu. gaudau kiekviena gera emocija smile.gif
Atsakyti