Įkraunama...
Įkraunama...

Karma

padiskutuokim
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 10:36)
padiskutuokim



O kas pacia domina ar neramina?
Tai veiksmas lygus atoveiksmiui.Dar kitaip -
ka pasejai - ta ir pjausi.
Kaip ir su daug kuo , taip ir su karma - snekama daug, bet ismanoma mazai... bet tik snekant apie dalykus, galima issiaiskinti kas, kur ir kaip...tad bandykim... 4u.gif
Atsakyti
taip neramina ar galima pakeist vaiko karma?ar ,kap cia pasakyt,itakoti,padeti... nezinau
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 11:45)
taip neramina ar galima pakeist vaiko karma?ar ,kap cia pasakyt,itakoti,padeti... nezinau


GALIMA !
Mano atveju vyksta galingi pokyciai - tik reikia daug pastangu, kuriu as negailiu ideti, nes matau pokycius savo mergaiciu kasdieniame gyvenime.Siuo metu jau ismokom susikaupti dvigubiem, trigubiem poslinkiam, nes kai dukra istekejo, tai net zenta paliecia - energetinis rysys labai didelis.Todel kai valausi as, valosi dukte, o per ja ir zentas.Be to net jo sunaus elgesys kinta, nes viskas susieta drauge.
Dar tikiu - jog tai labai individualu.Priklauso nuo Kurejo valios.Bet issiaiskinus priezastis ir savo suvokimo trukumus, keiciam ne tik savo, bet ir visu mus supanciu busenas, kas taip pat siejasi su karma.
Ar noretum konkreciau apie ka nors padiskutuoti?Jei ne per daug asmeniska... g.gif
Atsakyti
taip tai asmeniska,bet nematau reikalo tai slept.Mano vaikui igimta liga(tik itariama) nezinau ar tai dievo valia ar as cia ka nors prisidirbau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 23:02)
taip tai asmeniska,bet nematau reikalo tai slept.Mano vaikui igimta liga(tik itariama) nezinau ar tai dievo valia ar as cia ka nors prisidirbau g.gif

Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 12:02)
taip tai asmeniska,bet nematau reikalo tai slept.Mano vaikui igimta liga(tik itariama) nezinau ar tai dievo valia ar as cia ka nors prisidirbau g.gif


Prasyk Kurejo, kad apsviestu tave siuo klausimu - jei klausi, jis duos atsaka.Tik neabejok - dar atmink, jog vaikai atsinesa savo "kraiti" ir renkasi tevus patys.Tad jei ir prisidirbai, pabandyk isvengti kaltes jausmo, nes del jo mes dazniausiai ir nukenciame.
Atsakyti
ar tiesa kad genetines ligos yra karmines?kazkodel saves nekaltinu,nes jauciu,kad Vaiviukas atkeliavo pas mus su savo tikslu,bet tai pradedu surasti tik dabar
Atsakyti
kad ir laukia musu tokia istaiga kaip ligonine,bet jauciuosi gerai,negaliu patiketi,net labai gerai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kad ir kaip bebutu esu rami thumbup.gif
Atsakyti
su tuo ir sveikinu, bet per daug neapsiramink, nes būna ir vel ta ramybe staigiai išsisklaido, savęs tobulinimas - ilgas kelias.
Atsakyti
sita tai tikrai zinau,karta jau buvau apsnudusi,bet aciu
Atsakyti
Sakoma, kad žmonės dažnai ateina "atidirbinėti" savo karmos pas tuos, kurie kažkada vienaip ar kitaip pastūmėjo juos blogio keliu. Tai galėjo būti menkniekis - neatsakyta meilė, ar kas panašaus. Man regis, tai lyg ir logiška. Svarbiausia, kad tu nesijauti kalta ir nesigrauži thumbup.gif Jei taip iš tikrųjų yra, tai geriausia, ką gali duoti tokiems vaikams, yra besąlygiška meilė ir postūmis eiti gėrio keliu 4u.gif
Atsakyti