Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

QUOTE(illuminated @ 2012 06 19, 19:25)
Gal kokia naujesnė "Meet me at coral island" versija yra (panašiai kaip su spalva sold out for ever)? Nes aš ~prieš metus tokią pačią spalvą pirkau, bet bent jau man nepasirodė labiau oranžinė, nei koralinė, o pasidengimas irgi neblogas smile.gif Aišku, viena problema, be top coat'o trumpai laikosi. Bet taip jau su beveik visais Catrice lakais.

taip ir yra, aš pirkau prieš beveik metus "meet me at coral island" ir nusipirkau vakar, tokiu pat pavadinimu, bet spalvos grynai skiriasi. Ir ne tik spalva, bet net gi šepetėlis. Senesnio leidimo buvo paprastas, o najesnio tai toks užapvalintas. Patogiau lakuoti. Bet pats lako pasidengimas senesnio buvo geresnis, šis naujas kažkaip labai greit užtirštėja vos tik pradedu tepti ant nago. Bet užtenka vieno sluoksnio, nepersišviečia, tiek senesnis tiek nauujesnis schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 20 birželio 2012 - 22:13
QUOTE(Balalaika. @ 2012 06 20, 23:07)
taip ir yra, aš pirkau prieš beveik metus "meet me at coral island" ir nusipirkau vakar, tokiu pat pavadinimu, bet spalvos grynai skiriasi. Ir ne tik spalva, bet net gi šepetėlis. Senesnio leidimo buvo paprastas, o najesnio tai toks užapvalintas. Patogiau lakuoti. Bet pats lako pasidengimas senesnio buvo geresnis, šis naujas kažkaip labai greit užtirštėja vos tik pradedu tepti ant nago. Bet užtenka vieno sluoksnio, nepersišviečia, tiek senesnis tiek nauujesnis  schmoll.gif

Tai aš išvis kažkokį hibridą nusipirkau doh.gif kaip vanduo skystas, sakau, dėjau 3 sluoksnius ir matosi nago ta augimo linija doh.gif nusivaliau šiandien jau, nes po namų ruošos galiukai jau apsilaupė smile.gif ir ta spalva man jo ne koralinė, o daugiau orandžinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2012 06 17, 19:33)
kur pirkai? ir kiek mokejai ne paslaptis? blush2.gif  ax.gif
gerai laikosi? ar po pirmo indu plovimo nusilupa galiukai?  lotuliukas.gif

pirko drauge UK, lauktuviu parveze, tai net neisivaizduoju kainos ax.gif
Laikesi tikrai neblogai smile.gif Lakavau ant ilgalaikio, dirbau (manikiurai-pedikiurai) tai sakyciau kokias 2-3 dienas padoriai atrode, paskui jau valiau bigsmile.gif bet per atostogas sakiau pabandysiu, ziuresiu kaip laikys rolleyes.gif
Atsakyti
Manhatan Rocktopia smile.gif

user posted image
Atsakyti
Manhattan kokios visos spalvos gražios bigsmile.gif
Atsakyti
oho, tikrai labai gražios spalvos, o nagai dar gražesni. Noriu to pirmojo. wub.gif nu ir dar antrojo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 21 birželio 2012 - 12:14
Nieks neatsakė, tai mėginu klaust dar karčiuką :/

Tai kiek gi kainuoja parsisiuntimas iš manikiuras.eu (Nagavita, ten kaip suprantu, taip?). Šiuo atveju į Klaipėdą, nes kiek žinau, savo parduotuvės ji čia neturi, o baisiai norėčiau tų China Glaze Safari lakų..
Atsakyti
Oh, manhattan bigsmile.gif liuks... wub.gif

illuminated, aš irgi bandžiau ieškoti siuntimo kainos, jeigu mažiau nei 150lt, bet neradau...
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 06 21, 14:29)
Tai kiek gi kainuoja parsisiuntimas iš manikiuras.eu (Nagavita, ten kaip suprantu, taip?). Šiuo atveju į Klaipėdą, nes kiek žinau, savo parduotuvės ji čia neturi, o baisiai norėčiau tų China Glaze Safari lakų..



QUOTE(Gisana @ 2012 06 21, 15:10)
illuminated, aš irgi bandžiau ieškoti siuntimo kainos, jeigu mažiau nei 150lt, bet neradau...


Jei neklystu, atsiuntimas kainuoja 12 Lt. Nes Žiemą pirkau Nail Tek už 36 Lt, bet su atsiuntimu gavosi 48 Lt.
4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 06 21, 10:30)
Manhatan Rocktopia smile.gif

[img]

g.gif O pas mus ju jau yra pirkt? rolleyes.gif norec pirmo , zalsvo i paskutiniojo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 06 21, 15:27)
g.gif O pas mus ju jau yra pirkt? rolleyes.gif  norec pirmo , zalsvo i paskutiniojo  bigsmile.gif


Man irgi šie gražiausi atrodo, bet vis tiek jaučiu žydro nenaudočiau, nors ir gražu ant kitų smile.gif Ne, man rodos nera dar jų, aš čia užsienietiškame bloge radau kažkur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*.Simona.* @ 2012 06 21, 14:13)
Jei neklystu, atsiuntimas kainuoja 12 Lt. Nes Žiemą pirkau Nail Tek už 36 Lt, bet su atsiuntimu gavosi 48 Lt.
4u.gif  ax.gif

kaip brangu, gerai jei perki 10lakų, nelabai ir pasijaučia tas siuntimas, bet jei vieną schmoll.gif
Atsakyti