Įkraunama...
Įkraunama...

Browsing History

Pradeti - valdymo skydas - interneto pasirinktys - bendra - parametrai - perziureti failus - atsidaro sarasas, lygtais kad tas g.gif Pati nesinaudoju tai nzn, tik pabandziau surasti g.gif
O jei pas mane butu ne lietuviski XP tai nezinau ka reiketu daryti, jauciu kad gun_bandana.gif umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 24 rugpjūčio 2004 - 08:38
QUOTE (SuperBaba @ 2004 08 24, 07:55)
Yra tik interneto pasirinktys, bet ten nemataunieko panasaus sad.gif

Na kaip, ka radai? unsure.gif
Atsakyti
Radau kaip parase Vaidullka, bet ten nelabai suprantu kaip kas blink.gif nesuprasi, kad galima butu paziureti butent tokia ir tokia diena, o ten sumalta viskas sad.gif
Atsakyti
Bandyk paspaudelioti virsutines eilutes, angliskai bent jau verstusi "paskutinikart tikrinta". Tai butu paskutine eilute.
Atsakyti
Nebutinai reikia eiti per Start, gali paziureti atsidarius bet koki interneto puslapi - Tools, Intenet options, ten ir rasi tuos setings. Bet as del idomumo paziurejau, tai nieko ten nesupratau blink.gif .

Beje, kad nori istrinti ziuretus puslapius, tai eini ten pat ir trini cookies, files ir history. tongue.gif

Beje as viena karta netycia atradau winrare...istisi puslapiai atsidare, netgi e-mailai. Nesuprantu kaip as ten radau..... blink.gif
Atsakyti
Aciu Freja. Bet kad nesitrina man kazko tai g.gif
Ek, tamsus as zmogus! doh.gif
Atsakyti
Hm....keista... g.gif turetu issitrinti, jei spaudi ant delete cookies, delete files, clear history, as nuvarau i i settings, ok. paspausti. Bandyk trinti keleta kartu ir po visko ok. Turetu iseiti. wink.gif
Atsakyti
Zmoge, palauk ilgiau, failai labai ilgai trinasi. O jei niekad netrynei - tai isvis wink.gif
Atsakyti
Labai aciu, mergaites! Viskas tvarkoj! Pavyko! clap.gif Tiesiog skirtingai nuo superbabos mano kompas darbe, tai ir aktualu...Neistverusi ziniu trukumo sestadieni nuvariau i knygyna ir nusipirkau sioki toki pradziamoksli...o dar ir jusu patarymais pasinaudosiu- ACIU!!!
Atsakyti
QUOTE (Freja @ 2004 08 26, 04:17)
Nebutinai reikia eiti per Start, gali paziureti atsidarius bet koki interneto puslapi - Tools, Intenet options, ten ir rasi tuos setings. Bet as del idomumo paziurejau, tai nieko ten nesupratau blink.gif .

Beje, kad nori istrinti ziuretus puslapius, tai eini ten pat ir trini cookies, files ir history. tongue.gif

Beje as viena karta netycia atradau winrare...istisi puslapiai atsidare, netgi e-mailai. Nesuprantu kaip as ten radau..... blink.gif

O lietuviskai kaip? g.gif
Atsakyti
Oi, Superbaba! Atsuiprasau kad ne i tema, bet man anas tavo avataras labiau patiko. Linksmesnis biski...
Atsakyti
QUOTE (SuperBaba @ 2004 08 30, 08:03)
QUOTE (Freja @ 2004 08 26, 04:17)
Nebutinai reikia eiti per Start, gali paziureti atsidarius bet koki  interneto puslapi - Tools, Intenet options, ten ir rasi tuos setings. Bet as del idomumo paziurejau, tai nieko ten nesupratau  blink.gif .

Beje, kad nori istrinti ziuretus puslapius, tai eini ten pat ir trini cookies, files ir history.  tongue.gif

Beje as viena karta netycia atradau winrare...istisi puslapiai atsidare, netgi e-mailai. Nesuprantu kaip as ten radau.....  blink.gif

O lietuviskai kaip? g.gif

Pas mane meniu nelietuviskas, tai tikrai nezinau kaip ten viskas verciama. Turbut ne pazodziui. unsure.gif
Atsakyti