Įkraunama...
Įkraunama...

Browsing History

QUOTE(*valdonė* @ 2010 12 24, 13:56)
o gal visgi yra g.gif  naudojam mozila 4u.gif

gal apverčiam klausima
ar reik kažka susekti? ar pasislėpti?
Atsakyti
QUOTE(qqTis @ 2010 12 24, 16:03)
gal apverčiam klausima
ar reik kažka susekti? ar pasislėpti?


Nei susekti nei paziureti biggrin.gif tiesiog karts nuo karto zvilgtelti 4u.gif Klausiu dar del to, kad pati buvau istrinusi history, bet buvau susekta blush2.gif Idomu kaip?, zinau tikrai kad seklio tu programu pc tikrai nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 12 27, 12:35)
Nei susekti nei paziureti  biggrin.gif tiesiog karts nuo karto zvilgtelti 4u.gif Klausiu dar del to, kad pati buvau istrinusi history, bet buvau susekta blush2.gif Idomu kaip?, zinau tikrai kad seklio tu programu pc tikrai nera ax.gif

gal paliktas ijungtas nuotolinis stebėjimas
gal kažkokia sekimo įranga kaip kad darbastalio filmavimas
šnipinėjimo žaisliukų yra tikrai daug
pramoninis špionažas plati sritis wink.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif iškilo toks klausimas, kaip būtų galima pažiūrėti interneto naršymo istoriją iš savo kompo kito kompiuterio, kurio tas pats ip (sudubliuota interneto linija)? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrytia @ 2012 03 06, 17:37)
Sveiki smile.gif iškilo toks klausimas, kaip būtų galima pažiūrėti interneto naršymo istoriją iš savo kompo kito kompiuterio, kurio tas pats ip (sudubliuota interneto linija)? Ačiū smile.gif

prisijungi nuotoliniu butu prie to kompiuterio ir paziuri
kitaip tai niekaip(bent jau as nzn)
Atsakyti
Klausimas toks, kaip galeciau patikrinti ar mano pc nera suinstaliuotu sekimo programeliu? Aciu
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2012 05 14, 11:04)
Klausimas toks, kaip galeciau patikrinti ar mano pc nera suinstaliuotu sekimo programeliu? Aciu


JAU SURADAU, NEBEREIKIA drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2012 05 14, 10:10)
JAU SURADAU, NEBEREIKIA drinks_cheers.gif


kaip reikia ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(save* @ 2012 05 15, 13:31)
kaip reikia ieskoti?


Isivedinejau prigramu pavadinimus i search ir ismeta ar yra kompe ar ne 4u.gif
Atsakyti
Deja, deja, bet tik absoliučiai vaikiškas sekimo programas tgokiu būdu rasite. Nes kiek rimtesnės, yra visiškai paslėptos ir tokiu būdu neaptinkamos.
Atsakyti
SOS smile.gif
Gal kas yra nusimanantis? Problemos esmė: sekliškais sumetimais reikia atstatyti ištrintą history ir Chrome naršyklės. Gal kas padės? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos padekit prasau, kaip google chrome paziureti kokiuose puslapiuose yra lankytasi, nelabai gaudausi situose reikaluose..
Atsakyti