Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

mano sunui dare viso kuno KT. tai is vakaro vidurius laisvinamuju sugirde, o procedura nebaisi ir neskausminga. nera ko bijoti. bet suprantu, ko mes bijom - atsakymu. tikekis , kad jie bus geri. jei ir bus koks mazmozis, del to gyvent galima smile.gif.
as jau ketvirta diena po 2 chemijos, siaip jau viskas gerai , tik valgyti nesinori, atidarau saldytuva, bet kazko masinancio nematau, neskanu , apetito nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(damke11 @ 2012 07 20, 12:47)
mano sunui dare viso kuno KT. tai  is vakaro  vidurius laisvinamuju sugirde, o procedura nebaisi ir neskausminga. nera ko bijoti. bet suprantu, ko mes bijom - atsakymu. tikekis , kad jie bus geri. jei ir bus koks mazmozis, del to gyvent galima smile.gif.
as jau ketvirta diena po 2 chemijos, siaip jau viskas gerai , tik valgyti nesinori, atidarau saldytuva, bet kazko masinancio nematau, neskanu , apetito nera  schmoll.gif

labukas dar galvojau paskambinsiu,bet bijau trukdyt matau viskas gerai 4u.gif tai saunu.man tai labai norisi rukytos zuvytes ypac karsto rukymo bigsmile.gif nors gal ir nelabai gerai paskui rugstys kyla doh.gif ,bet vistiek valgau.arbuzo valgyk labai gerai tik i saldytuva idek pries tai.atgaiva tokia gera buna,ir vandenuko su citrina,bent man padeda tikrai valgyt tada norisi.pabandyk smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2012 07 20, 10:47)
Dina, tu teisi, būk labai atsargi, mano šeimos gydytoja man sako: sakykit, ko jums reikia, aš padarysiu, nusiųsiu ir t.t., pati nieko nesiima spręsti ir bet kokią problemą iš karto siūlo pirmiausia aptarti su savo onko. Mums viskas yra kitaip, bet kokios srities gydymas turi būti susietas su didžiąja liga, kad nepažadintų, nepaskatintų ir panašiai. Net ir nuėjsui pas LOR, sakiau: du mėnesiai nepraeina sloga, esu tokia ir tokia, gavusi chemo ir visa kita. O chemijos metu išvis jokios saviveiklos.

nida kas. liecia sloga tai tau gal alergija ziedadulkems.mano vaikui taip,sloga laikosi ilgai
Papildyta:
QUOTE(willow @ 2012 07 20, 12:14)
žinai, man jau kartais irgi panašus jausmas apima lotuliukas.gif Paskutinį kartą kažką aptariau su šeimos gydytoja, tai ta man ir sako, žinokit jūs,nors ir su išsilavinimu, ir kažkuo jūsų diplomai siejasi su medicina, bet jūs dažnai traktuojat neteisingai, visgi neįsigilinę į visas med pagrindus, kuriuos mes mokomės pradiniuose kursuose, aptarinekit viską su gydydojais. matyt, kažkokį grybą nupjoviau su ja bešnekėdama doh.gif .
Nida44, kaip Tavo tyrimai?
kaip ten su ta KT, ar be venų dūrimo nera kokios nors specifikos. Na vel sudraskys  doh.gif  veną, bet gal kokie kaukimai, klaustrofobija ar kas nors? Pasidalinkit patirtim, kam dare viso kūno KT. man darys su kontrastu.  Bijau pirmadienio. Sužinosiu, kaip mano kaulai, plaučiai ir operuotos vietele. Brrrrr....neramu.

nepergyvenk taip mes su tavim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(damke11 @ 2012 07 20, 13:47)

as jau ketvirta diena po 2 chemijos, siaip jau viskas gerai , tik valgyti nesinori, atidarau saldytuva, bet kazko masinancio nematau, neskanu , apetito nera  schmoll.gif

Kaip as vyrui sakau,po chemijos esu blogiau uz nestuke,to nenoriu,nuo ano pykina,o jau kai uzsimanau ko,tai turiu butinai gauti cia ir dabar biggrin.gif
Atsakyti
willow, jau žinau atsakymą: jautrus vienai iš dviejų biologinės terapijos vaistų, pirmadienį dar konsiliumas ir turbūt jį man patvirtins. Tada nereikės chemijos.

Į veną durs, jei su kontrastu. Gerk raudoną vyną ar konjaką. KT radiacijos beprotiškai daug.

Dina, man ne alergiška sloga, o chroniška sloga dėl nusilpusio imuniteto.


Kai kurie daktarai grybauja kad oho. Reikia būti kritiškam. Bet juk junti, kai žmogus išmano: iš elgesio, sprendimų, leksikos
Atsakyti
Dėkui visoms už padrąsinimą. Labai norėčiau, kad po tyrimo nerastų kažko klaikaus. Bijau aš tos radiacijos dozės, bet kur dingsi. MR darydama, nežinojau garsinių signalų, vos iš baimės nenudurnejau, sudraske veną... VNŽo, kaip bus taip bus.
Nida44, o biologinė terapija Tavo atveju, geresnė išeitis (del efektyvumo, pašalinių poveikių, reultato prasme)?
Damke11, užeis apetitas po savaitės, o dabar valgyk kas reikia del kraujo: lašinius, maltus su česnaku, jautieną, uogas, mėlynes, j. serbentus, skaičiau kad baltieji serbentai labai gerai veikia kraujodarą. kaip plaukeliai?
Dina1 gal tu taip į rūkytą žuvytę neįsijausk, nelabai mums tas rūkymas, oi, nelabai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 20 liepos 2012 - 18:26
QUOTE(willow @ 2012 07 20, 13:14)
žinai, man jau kartais irgi panašus jausmas apima lotuliukas.gif Paskutinį kartą kažką aptariau su šeimos gydytoja, tai ta man ir sako, žinokit jūs,nors ir su išsilavinimu, ir kažkuo jūsų diplomai siejasi su medicina, bet jūs dažnai traktuojat neteisingai, visgi neįsigilinę į visas med pagrindus, kuriuos mes mokomės pradiniuose kursuose, aptarinekit viską su gydydojais. matyt, kažkokį grybą nupjoviau su ja bešnekėdama doh.gif .
Nida44, kaip Tavo tyrimai?
kaip ten su ta KT, ar be venų dūrimo nera kokios nors specifikos. Na vel sudraskys  doh.gif  veną, bet gal kokie kaukimai, klaustrofobija ar kas nors? Pasidalinkit patirtim, kam dare viso kūno KT. man darys su kontrastu.  Bijau pirmadienio. Sužinosiu, kaip mano kaulai, plaučiai ir operuotos vietele. Brrrrr....neramu.

KT tyrimo nereikia bijoti, apart to, kad ji darant suleidziamas i vena kontrastas, nieko nemalonaus nera. Guli, ikvepi, iskvepi ir viskas:) Man po chemiju kurso buvo labai sudegine venas, tai tuomet kateterio statymas ypatingai skausmingas buvo. Bet po 3 men venos susitvarke ir dabar be jokio didelio skausmo si procedura praeina.
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2012 07 20, 19:08)
KT tyrimo nereikia bijoti, apart to, kad ji darant suleidziamas i vena kontrastas, nieko nemalonaus nera. Guli, ikvepi, iskvepi ir viskas:) Man po chemiju kurso buvo labai sudegine venas, tai tuomet kateterio statymas ypatingai skausmingas buvo. Bet po 3 men venos susitvarke ir dabar be jokio didelio skausmo si procedura praeina.

Na MR,ui irgi leidžiamas, bet ant ko pataikai, man leido tokia višta, kad perdūrė... nemalni patirtis gąsdina. O KT radiacijos dozė arkliška, o priešaky dar pusantro men švitinimas laukia...
VyteVytule, o papildomai ką nors venoms pataisyti per tus tris men naudojai?
Atsakyti
Kaip sakė mano chemikė, stebuklingų vaistų nėra. Vieniems pasiseka, kitiems - ne.

Biologinė taikinių terapija yra moderniausias gydymo būdas. Herceptinas - yra toks vaistas, išgelbėjęs milijonus moterų gyvybių. Bet yra daugybė niuansų - tinka netinka. Iš anksto džiūgauti irgi nėra ko (stebuklingų vaistų nėra). Žiūrėsim.
Atsakyti
Na taip, jei JIS jautrus tam augimo faktoriui. mano atveju, ne....
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 07 20, 16:52)
willow, jau žinau atsakymą: jautrus vienai iš dviejų biologinės terapijos vaistų, pirmadienį dar konsiliumas ir turbūt jį man patvirtins. Tada nereikės chemijos.

Į veną durs, jei su kontrastu. Gerk raudoną vyną ar konjaką. KT radiacijos beprotiškai daug. 

Dina, man ne alergiška sloga, o chroniška sloga dėl nusilpusio imuniteto.
Kai kurie daktarai grybauja kad oho. Reikia būti kritiškam. Bet juk junti, kai žmogus išmano: iš elgesio, sprendimų, leksikos

o tai sloga nors kiek praeina ar cia jau visam gyvenimui
Papildyta:
QUOTE(willow @ 2012 07 20, 18:23)
Dėkui visoms už padrąsinimą. Labai norėčiau, kad po tyrimo nerastų kažko klaikaus. Bijau aš tos radiacijos dozės, bet kur dingsi. MR darydama, nežinojau garsinių signalų, vos iš baimės nenudurnejau, sudraske veną... VNŽo, kaip bus taip bus.
Nida44, o biologinė terapija Tavo atveju, geresnė išeitis (del efektyvumo, pašalinių poveikių, reultato prasme)?
Damke11, užeis apetitas po savaitės, o dabar valgyk kas reikia del kraujo: lašinius, maltus su česnaku, jautieną, uogas, mėlynes, j. serbentus, skaičiau kad baltieji serbentai labai gerai veikia kraujodarą. kaip plaukeliai?
Dina1 gal tu taip į rūkytą žuvytę neįsijausk, nelabai mums tas rūkymas, oi, nelabai...

nu as taip labai nepiknaudziauju,bet daktarai per chemija kaip nieko pries.sako valgyt ka sirdele geidzia.vistiek juk trucina mirksiukas.gif va paskui kai jau baigsiu gydyma tai zole tik valgysiu thumbup.gif juokauju pridesiu ir mesytes
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2012 07 20, 19:48)
Kaip sakė mano chemikė, stebuklingų vaistų nėra. Vieniems pasiseka, kitiems - ne. 

Biologinė taikinių terapija yra moderniausias gydymo būdas. Herceptinas - yra toks vaistas, išgelbėjęs milijonus moterų gyvybių. Bet yra daugybė niuansų - tinka netinka. Iš anksto džiūgauti irgi nėra ko (stebuklingų vaistų nėra). Žiūrėsim.

buk optimiste,reik tyket aisku kad pades.man jau liepos 26 prades lasinti chemija ir herceptina kartu.aisku jeigu kraujas bus geras,nes man visada truksta vienos dienos ,kad atsistatytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 07 20, 18:23)
Bijau aš tos radiacijos dozės, bet kur dingsi. MR darydama, nežinojau garsinių signalų, vos iš baimės nenudurnejau

O kodėl dabar ne BMR daro?
Nereikia taip jau bijoti tos KT radiacijos. Na nemaža ji taip, bet... Bandžiau aš čia kada suskaičiuoti, kiek aš dubens tyrimų per šiuos pastaruosius 4 m turėjau - minimum 7 KT ir minimum 7 BMR, pavienių rentgenų net neskaičiuoju, smulkmė ten palyginus. Ooo, o kur dar angiografija, kai rentgenas live view daromas, procedūra apie valandos trukmės. Žodžiu, per pirmą pusmetį gavau tiek radiacijos ir kontrastinių medžiagų, kad net nebepamenu visko. Na ir nieko lygtai, tfu tfu tfu.
Reiks vieną dieną susirankioti visus tyrimus iš visų tirjų ligoninių dviejuose miestuose doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 20 liepos 2012 - 21:25
QUOTE(tati @ 2012 07 20, 21:24)
O kodėl dabar ne BMR daro?
Nereikia taip jau bijoti tos KT radiacijos. Na nemaža ji taip, bet... Bandžiau aš čia kada suskaičiuoti, kiek aš dubens tyrimų per šiuos pastaruosius 4 m turėjau - minimum 7 KT ir minimum 7 BMR, pavienių rentgenų net neskaičiuoju, smulkmė ten palyginus. Ooo, o kur dar angiografija, kai rentgenas live view daromas, procedūra apie valandos trukmės. Žodžiu, per pirmą pusmetį gavau tiek radiacijos ir kontrastinių medžiagų, kad net nebepamenu visko. Na ir nieko lygtai, tfu tfu tfu.
Reiks vieną dieną susirankioti visus tyrimus iš visų tirjų ligoninių dviejuose miestuose  doh.gif

as kai merginos paskaitau kiek cia daug pastoviai tyrimu daro man jau plaukai siausias kuriu dabar neturiu blink.gif
Atsakyti