Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

Na va, jau susileidau vieną filigrastimo, nes leukocitai ir neutrofilai dar smuktelėjo. Ryt tikrinu kraują, ir leidžiuos antrą. Šeštadienį - sekmadienį pagal kraujo kilimo/nekilimo rezultatus bus trečia-ketvirta, teks pačiai leistis, jei ką doh.gif
Ar labai laužo kaulus, ar nušliaužt iki parduotuves įmanoma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 26 liepos 2012 - 14:18
QUOTE(Iruce30 @ 2012 07 26, 13:32)
Man chemija nukele savaitei ir jau ne pirma karta. Dar gydytoja pasake, kad matyt didins tarpus tarp chemiju, nes mano kraujas per tris savaites neatsistato, tai bus kas keturias savaites. Kazkaip del to nesuku sau galvos. O tu nenuliusk, nes gydytoja pasake, kad siems rodikliams didele itaka turi musu paciu nuotaika mirksiukas.gif nezinau kiek tame yra tiesos 4u.gif

keista kas liecia del nuotaikos,nes man pastoviai truksta 1 dienos,jau rytoj butu gerai,bet man dabar lasins 2 dienas.viena chemija kita biologine delto rytoj negaliu nes penktadienis.na o pirmadieni tai jau bus superinis krauja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 07 26, 14:12)
Na va, jau susileidau vieną filigrastimo, nes leukocitai ir neutrofilai dar smuktelėjo. Ryt tikrinu kraują, ir leidžiuos antrą. Šeštadienį - sekmadienį pagal kraujo kilimo/nekilimo rezultatus bus trečia-ketvirta, teks pačiai leistis, jei ką  doh.gif
Ar labai laužo kaulus, ar nušliaužt iki parduotuves įmanoma?

gal nereikes tiek tiek daug ,gal dvieju uzteks.ryt bus viskas aisku.del kaulu lauzimo tai Iruce30 zino jai leido,gal pakomentuos.laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 07 26, 15:12)
Na va, jau susileidau vieną filigrastimo, nes leukocitai ir neutrofilai dar smuktelėjo. Ryt tikrinu kraują, ir leidžiuos antrą. Šeštadienį - sekmadienį pagal kraujo kilimo/nekilimo rezultatus bus trečia-ketvirta, teks pačiai leistis, jei ką  doh.gif
Ar labai laužo kaulus, ar nušliaužt iki parduotuves įmanoma?

Man irgi nuolat krisdavo leukocitai ir neutrofilai. Nuolat leisdavo po 1-2 ampules Neupogen'o. Staigiai kraujo rodiklius atstatydavo. Jokiu salutiniu poveikiu nebudavo. Taip lyg nieko nebutu suleide:) Labai individualus reikalas. Sekmes Jums!
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2012 07 26, 22:57)
Man irgi nuolat krisdavo leukocitai ir neutrofilai. Nuolat leisdavo po 1-2 ampules Neupogen'o. Staigiai kraujo rodiklius atstatydavo. Jokiu salutiniu poveikiu nebudavo. Taip lyg nieko nebutu suleide:) Labai individualus reikalas. Sekmes Jums!

Uj.... tiesiogine transliacija.... pabudau nuo smūginių skausmų i stuburą. kala kaip kuju. Gulet negaliu jokia poza, sedet susirietus i klaustuka minute - kita, o geriausia vaikščiot. Vaikštau po buta it vaiduoklis. O miego noooooriu, bet vos tik atsiguliu, gaunu smūgį..... JPRST nesikeikus. Ir kažkaip širdžiai nuo tų smūgių ne kas. O vakare kardiologas sake, kad širdis - super, no problem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 27 liepos 2012 - 01:02
QUOTE(willow @ 2012 07 26, 14:12)
Na va, jau susileidau vieną filigrastimo, nes leukocitai ir neutrofilai dar smuktelėjo. Ryt tikrinu kraują, ir leidžiuos antrą. Šeštadienį - sekmadienį pagal kraujo kilimo/nekilimo rezultatus bus trečia-ketvirta, teks pačiai leistis, jei ką  doh.gif
Ar labai laužo kaulus, ar nušliaužt iki parduotuves įmanoma?


Jei jau susileidot ir nelaužo,tai ir nelaužys..
Būna kaip gripo požymiai,kad skauda kiekvienas kauliukas.sąnariukas.. Bet jei nebuvo po vieno leidimo,nebus ir po kito..


SAMTA,KAIP JŪS..?
Atsakyti
pora lexotanilio leido užmigti kažkokia poza, kurią prisitaikiau per maždaug valandą, kai atsibudau - vel visi skausmai tokie patys. Visi sanariu skausmai niekis palyginus su stuburo. Labiausiai neramu del širdies, kuri jaučiu labai kencia nuo tu skausmu. Po poros val vaziuoju daryt kraujo tyrimo ir leisiuos antrą. O karščius žada..... net nakti 24.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 27 liepos 2012 - 06:30
Sveikos,

Wilow , laikykis 4u.gif
O mano vyra vakar pagulde jau , lasina chemija, bet si karta sake nepykina kolkas, nes anuos kartus is pat pradziu pradedavo tampyti ir i vena sesute sita lengvai pataike, sake nu jau kas cia i tokias slangines venas nepataiko doh.gif , o kitos ne tik nepataiko, o ir praduria dar doh.gif , tai kol kas viskas labai gerai 3k tfu, o kraujo rodikliai jo visada geri, kazkaip dar neteko kelti leukocitu, ir gelezis 141 thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2012 07 27, 08:20)
Sveikos,

Wilow , laikykis 4u.gif
O mano vyra vakar pagulde jau , lasina chemija, bet si karta sake nepykina kolkas, nes anuos kartus is pat pradziu pradedavo tampyti ir i vena sesute sita lengvai pataike, sake nu jau kas cia i tokias slangines venas nepataiko doh.gif , o kitos ne tik nepataiko, o ir praduria dar doh.gif , tai kol kas viskas labai gerai 3k tfu, o kraujo rodikliai jo visada geri, kazkaip dar neteko kelti leukocitu, ir gelezis 141 thumbup.gif .

kita kart kai vaziuosit tai tos pacios sesutes ieskokit.as tai visada pas ta pacia leidziuos.na viena kart pas kita nes atostogavo.suzinokit varda ir prasykit jos
Atsakyti
QUOTE(Wėtra @ 2012 07 23, 00:37)
Mano vyrui per portą ir kontrastą leidžia (kai darosi KT)  rolleyes.gif


O uz porta reikia moketi ar ne?
QUOTE(damke11 @ 2012 07 23, 08:13)
braske01  mano manymu, visos tos pastiles ir purskaliukai savyje turi ''dezinfekciniu'' medziagu. tai va. O del venu . jei nepadeda heparininiai tepalai - pameginkit Karaliunaites  ''ziles tepala''. Ji rekomendavo sesute, kuri chemijas lasina. taip ir sake: viena chemija - viena vena.

aciu visom uz patarimus, butinai pasinaudosim 4u.gif

QUOTE(willow @ 2012 07 25, 12:20)
Na va, prisišnekejau, kraujas llaaaabai blogas. Šiandien geriu alkymer, ryt vel tikrinu , jei blogas, ko gero leisimes vaistukus, su ligonine ar be, dar neaišku. kažkaip paskaičiau, kad po radiologinių tyrimų nerekomenduojama darytis kraujo tyrimo, o aš gi pirmadienį dariau kompiuterinę tomografiją. O KT rezultatai geri: plaučiai ir visa kita švaru, net rupkė cista sumažėjus vos ne trečdaliu .

Saunu kad KT geras thumbup.gif

QUOTE(dina1 @ 2012 07 25, 20:28)
DAMKE 11 buvau siandien komisijoj po savo ilgo biuletenio kur isbuvau120 d ,tai va gavau dar 60 d.dabar gerai sako tesia biuleteni kol gydaisi.anksciau tai varydavo invalidumus tvarkytis thumbup.gif

Mano vyrui irgi buvo ta komisija, irgi prateses nedarbinguma, bet mums tai labai negerai, nes biliotenio jis nieko negauna, nes buvo tik 2,5men isidarbines naujam darbe kai susirgo sia liga, tad dabar vyras negauna jokiu pajamu verysad.gif , o vat grupe butu mums zymiai geriau, vis butu pinigiuku, bet sake kol nebaigtas gydymas, grupes netvarko.

QUOTE(ramda @ 2012 07 25, 20:30)
Labutis,

Man labai neramu, dabar kraujo tyrimas geras, kažin, ar tikrai negalima chemijos vartot, gaunasi kažkoks auglio auginimas iki rugsėjo nieko nevartojant...Esam naujokės tokiose situacijose, kaip su ta chemija būna? Po kiek laiko kraujui atsistačius ji vėl tęsiama?  g.gif

Nemanau kad taip greitai kasnors ten auga, tiems augliams irgi reikia laiko , cia gal mums psichologiskai taip atrodo kad kiekviena diena ten kazkas auga. Laikykites 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dina1 @ 2012 07 27, 09:30)
kita kart kai vaziuosit tai tos pacios sesutes ieskokit.as tai visada pas ta pacia leidziuos.na viena kart pas kita nes atostogavo.suzinokit varda ir prasykit jos

aciu uz patarima 4u.gif , taip ir darysim
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2012 07 27, 08:47)
O uz porta reikia moketi ar ne?

aciu visom uz patarimus, butinai pasinaudosim 4u.gif
Saunu kad KT geras thumbup.gif
Mano vyrui irgi buvo ta komisija, irgi prateses nedarbinguma, bet mums tai labai negerai, nes biliotenio jis nieko negauna, nes buvo tik 2,5men isidarbines naujam darbe kai susirgo sia liga, tad dabar vyras negauna jokiu pajamu verysad.gif , o vat grupe butu mums zymiai geriau, vis butu pinigiuku, bet sake kol nebaigtas gydymas, grupes netvarko.
Nemanau kad taip greitai kasnors ten auga, tiems augliams irgi reikia laiko , cia gal mums psichologiskai taip atrodo kad kiekviena diena ten kazkas auga. Laikykites 4u.gif
Papildyta:

aciu uz patarima 4u.gif , taip ir darysim

kas liecia del grupes .ziurint kelinta ten stadija ir kieno vezys?nes kai mano atveju tai jie duotu tik 3grupe kiek esu bendravusi su merginomis,o tai tik 300lt verysad.gif tai man biuletenis geriau

Papildyta:
QUOTE(dina1 @ 2012 07 27, 09:01)
kas liecia del grupes .ziurint kelinta ten stadija ir kieno vezys?nes kai mano atveju tai jie duotu tik 3grupe kiek esu bendravusi su merginomis,o tai tik 300lt verysad.gif tai man biuletenis geriau

braske jeigu visai pinigeliu vyras negauna nueikit i socialini ir turetumet gauti vienkartine parama ligos atveju.ir dar galit susitvarkyt socialine ismoka jei pajamu neturit
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(braske01 @ 2012 07 27, 09:47)
O uz porta reikia moketi ar ne?
Mano vyrui irgi buvo ta komisija, irgi prateses nedarbinguma, bet mums tai labai negerai, nes biliotenio jis nieko negauna, nes buvo tik 2,5men isidarbines naujam darbe kai susirgo sia liga, tad dabar vyras negauna jokiu pajamu verysad.gif , o vat grupe butu mums zymiai geriau, vis butu pinigiuku, bet sake kol nebaigtas gydymas, grupes netvarko.Nemanau kad taip greitai kasnors ten auga, tiems augliams irgi reikia laiko , cia gal mums psichologiskai taip atrodo kad kiekviena diena ten kazkas auga. Laikykites 4u.gif
Papildyta:

Aga, reikia mokėti, virš 600 verysad.gif
Tikrai tvarko: mano vyro brolis irgi serga -skrandžio 3st., niekur nedirbo, stovėjo Darbo biržoj, tai po operacijos ir po 1 chemijos kurso šeimos gydytojas nusiuntė NDNT, nustatė 40% darbingumą; o pinigėlių kiekis tai jau nuo darbo stažo priklauso.
Atsakyti