Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

QUOTE(vovera @ 2012 08 10, 16:10)
Sveikos mergaites,

Gal kazkam bus idomu. Is Cancer care centro gavau keleta receptuku, kaip namuose pasigaminti maistinga kokteili, nes dauguma galbut suvartoja per maza kieki maisto, ar nelabai maistingo ar jis blogai isisavinamas ir pan.
Pagaminta kokteili galima laikyti saldytume iki 2 paru. Nukopijuoju is e-mailo ir kad butu aiskiau pakeisiu angliskus pav i lietuviskus:
High-Energy Strawberry and Banana Build-up Drink
Ingredients:
Ankaradziu riesutai Cashew pieces 25g 146.0 kcal
Silkinis Tofu (manau tiktu ir kita rusis) Silken Tofu 25g 15.5 kcal
Vienas bananas Banana (one) 110g 110.0 kcal
Braskes Strawberries (about 20) 200g 55.0 kcal
Vaniles ekstraktas Vanilla Extract ½ tsp n/a
Guobos milteliai (manau tiks guobos ekstraktas) Slippery Elm Powder 2 tsp (10g) 33.3 kcal
Medus Set Honey 1 tbsp (about 20g) 62.4 kcal
Kokosu aliejus Coconut Oil 75ml 652.0 kcal
Ryziu pienas Rice Milk 125ml 61.0 kcal

Pagrindiniai produktai manau butu guobu ekstraktas, tofu bei kokosu aliejus. Ryziu piena galima pakeisti sojos pienu ar riesutu pienu, tik jokiai budais ne karves ar ozkos pienu. vaisiai gali buti ir kiti, kas siuo metu sezone.

Jeigu turite galinga blenderi, visus produktus tiesiog suplakti kartu, kitu atveju sumalti pvz su kavamale ir paskui sumaisyti su kitais produktais ir suplakti su paprasta kokteiline ar pan.

Yra dar keletas panasiu receptuku, jeigu domins - rasykit  4u.gif


Mitybos teorijų yra ne viena, o štai pagal David Servan- Shreiber Anticancer , A new way of the life, kuris bent jau man kažkaip moksliškiausiai pagrįstas (nepykit Coy's mitybos gerbejos, bet man jo rekomendacijos į žiauriąją Atkinso dietą panašios), taigi pagal aukščiau minetąją didžioji dalis šio kokteilio ingredientų onkologiniams ligoniams nenaudotini:

Ankaradziu riesutai Cashew pieces 25g 146.0 kcal - [I]iš riešutų tinkami migdolai ir graikiniai, iš bėdos lazdynų, visi kiti tik cukraus ir riebalu mišinys

Silkinis Tofu (manau tiktu ir kita rusis) Silken Tofu 25g 15.5 kcal - be info
Vienas bananas Banana (one) 110g 110.0 kcal - krakomolingi produktai netinkami
Braskes Strawberries (about 20) 200g 55.0 kcal - tinka
Vaniles ekstraktas Vanilla Extract ½ tsp n/a - gryna chemija
Guobos milteliai (manau tiks guobos ekstraktas) Slippery Elm Powder 2 tsp (10g) 33.3 kcal - neturiu info
Medus Set Honey 1 tbsp (about 20g) 62.4 kcal - kaip ir cukrus, netinkamas
Kokosu aliejus Coconut Oil 75ml 652.0 kcal - iš aliejų tinka tik rapsų, alyvų ir sėmenų
Ryziu pienas Rice Milk 125ml 61.0 kcal - ryžiai -krakmolingas produktas netinkamas. Jų pienas????

valgykim braškes smile.gif)))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 10 rugpjūčio 2012 - 16:39
willow, solidarizuojuosi su tavimi dėl maisto ir dėl D.Servano - Schreiberio. Vis dėlto jis buvo dar ir gydytojas, o jo teorijos ne tik moksliškai pagrįstos, bet ir toliau patvirtinamos.

O aš šiandien pašiurpau. Alfa portale sveikatos rubrikoje radau tekstą

Chemoterapija stiprina vėžį

Susiradau angliškai, dar daugiau paskaitinėjau

Study: Chemotherapy could strengthen cancer growth
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nida44: 10 rugpjūčio 2012 - 16:49
QUOTE(willow @ 2012 08 10, 17:27)
[i]

Mitybos teorijų yra ne viena, o štai pagal David Servan- Shreiber Anticancer , A new way of the life, kuris bent jau man kažkaip moksliškiausiai pagrįstas (nepykit Coy's mitybos gerbejos, bet man jo rekomendacijos į žiauriąją Atkinso dietą panašios), taigi pagal aukščiau minetąją didžioji dalis šio kokteilio ingredientų onkologiniams ligoniams nenaudotini:



valgykim braškes smile.gif)))))

O geras! Gerai kad cia parasiau smile.gif Butume zmogu visiskai netinkamais produktais maitine doh.gif nu nors imk ir parasyk tiems is Cancer centro! O as jau taip apsidziaugiau, kad pasiule produkta be pieno, nes viskas ka pas mus kisa, tai Nutritional drinks is pieno doh.gif
Labai aciu uz info!

QUOTE(nida44 @ 2012 08 10, 17:45)
willow, solidarizuojuosi su tavimi dėl maisto ir dėl D.Servano - Schreiberio. Vis dėlto jis buvo dar ir gydytojas, o jo teorijos ne tik moksliškai pagrįstos, bet ir toliau patvirtinamos.

O aš šiandien pašiurpau. Alfa portale sveikatos rubrikoje radau tekstą

Chemoterapija stiprina vėžį

Susiradau angliškai, dar daugiau paskaitinėjau

Study: Chemotherapy could strengthen cancer growth

Man labai Patrick Holford knygos patinka, gal teko susidurti? Na ten irgi sakoma kad chemoterapija nelabai kas...
Aciu uz nuoroda, bus idomu paskaityti.

Mergaites, gal kas turite daugiau info apie skrandzio vezi? Domina viskas kas apie naturalu gydymasi, maista, vitaminus ir pan. Apie sveika mityba zinau nemazai, bet nelabai zinau apie atskirus produktus, kas tinka/netinka serganciam, kuom gerai buti primaitinti (jeigu gerai issireiskiau). Radau viena toki kokteili pirkti, gal galetumete savo nuomone pasakyti? Kokteilis Na ten velgi ryziu miltai ieina, bet gal tai nera blogiausias dalykas nes daugiau nerandu nieko, kas butu be pieno ir kitokiu nesamoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovera: 10 rugpjūčio 2012 - 17:21
Dar klausimas apie abrikosu kauliukus, teko skaityti apie juos, kad jie veikia kaip chemo, tik kitur sakoma ju suvalgyti ne daugiau kaip 6 per diena, o sitame straipsnyje kalbama apie daug didesni kieki mastau.gif Laetrile - Abrikosu kauliukai ir panasiai Gal kas domejotes tuo?
Atsakyti
QUOTE(aniuciukas @ 2012 08 10, 12:56)
Sveika, Daivuxas  4u.gif mano mamai irgi buvo paskirtas herceptinas tik po 8 chemiju ir dar plius spinduliavimas. Kaip man tuo metu paaiskino gydytoja cia yra standartine gydymo schema. Veliau mamai po 5 chemiju buvo prijungtas herceptinas, tai gal tavo mamai irgi chemijos metu, reikes kazka koreguoti. Dabar svarbiausia palaikyti mama ir paciai nepaluzti, nors as zinau, kaip tai yra sunku padaryti. Bet reikia labai labai tiketi, kad viskas bus gerai  4u.gif
Papildyta:
dina1 sveika,
norejau paklausti, o kodel reikia blokuoti kiausides? Kazkaip mano mama apie tai nieko neuzsimine ir man gydytoja apie tai nieko nesake  g.gif kazka as turbut praleidau  blush2.gif

matai as turiu geno brca1 mutacija,o tai yra kruties ,kiausiciu vezio ir man delto blokuos kiausides kad jis ten neislistu.as buvau pries operacija genetikos centre cia yra paveldejimas.mano mama mire nuo kiausidziu vezio ,o mociute nuo kruties vezio
Papildyta:
[quote=Iruce30,2012 08 10, 14:31]
[quote=dina1,2012 08 08, 10:15]
tai ant kiek pas tave tas kraujas blogas?kiek neutrofilai?o tai chemike bent paklause taves kokie kraujo rodikliai.o del antibiotiku ar chemikei sakei?parasyk kai grisi ,kaip tau sekesi
Papildyta:

LOR gydytojas nustate, kad visgi cia mano refliuksas kaltas. Paskyre gydyma ir antibiotiko liepe negerti, nes netikslinga. Kraujas leukocitai buvo 2,2, o neotrofilai 1. Apie antibiotikus chemoterapeutei sakiau, tai ji irgi suabejojo, ar verta man juos gerti ir nusiunte pas lor.
Dabar vis dar kosciu, bet jau ne taip basiai. Tikiuosi, kad greitai baigs mane varginti tas kosulys ax.gif
[/quote]
na tai sveik ir daugiau nesirk,einu vyno gert drinks_cheers.gif vaiko gimtadienis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 08 10, 16:45)
willow, solidarizuojuosi su tavimi dėl maisto ir dėl D.Servano - Schreiberio. Vis dėlto jis buvo dar ir gydytojas, o jo teorijos ne tik moksliškai pagrįstos, bet ir toliau patvirtinamos.

O aš šiandien pašiurpau. Alfa portale sveikatos rubrikoje radau tekstą

Chemoterapija stiprina vėžį

Susiradau angliškai, dar daugiau paskaitinėjau

Study: Chemotherapy could strengthen cancer growth

Nida44, aš tą straipsnį skaičiau.... Net nežinau, ką ir pasakyt. jei navvikas agresyvus, gal jį ir grūdina. Atkryčio metu, matyt, reiktų ta pačia chemija negydyti. Bet, čia gal daugiau tyrimų objektas, atradus tam tikrus dėsningumus. Norėčiau paskaityt anglišką var., kad susidaryt nuomonę, alfoje straipsnio net nemečiau čia, žinant mūsų žurnalistikos vertimų lygį ir nežinia iš kelinto šaltinio perperperrašymus.
Atsakyti
QUOTE(emilly @ 2012 08 09, 09:43)
Sveikutes  4u.gif

Oi kaip smagu girdeti  smile.gif Nezinau ar tas mano ligos neigimas yra gerai,bet taip yra,na nesugebu as jos priimti,nekreipiu demesio i jokias stadijas ir statistikas (man tai tik uzrasyti skaiciai).Aisku buna ir man silpnumo akimirku ir mintys visokios lenda,bet as jas labai greitai veju salin.Pati nezinau,ar tai naivumas,ar tai realybes neigimas,bet man taip gerai,kitaip negaliu,o ir kazin ar noriu  smile.gif
Nuosirdus aciu  friends.gif

mano vyras lygiai taip pat kaip tu reguoja, bet matau kad jam taip geriau ir lengviau, o viskas kas palengvina tai manau kelias link sveikimo 4u.gif

QUOTE(dina1 @ 2012 08 09, 09:44)
tai vat as ir galvoju kaip cia bus kai man reiks eit i darba schmoll.gif manau kad pasiliksiu tik prie invalidumo verysad.gif


mano vyras vakar gavo invaliduma 2gr , skyre 2m, is darbo atleido, nes pagal avo profesija dirbti nieko negali, nes darbas fizinis.

QUOTE(SVETA K. @ 2012 08 09, 15:04)
Dar karta rasau apie psichologine pagalba sergantiems ir ju artimiesiems,vilneciai,nepraleiskite progos pasinaudoti tokia galimybe!!! as pati rytoj eisiu i dailes terapijos uzsiemima pirma karta pas mus Klaipedoje,labai idomu wub.gif
Norime su jumis pasidalinti šiltomis akimirkomis iš parodomojo Meno Terapijos užsiėmimo, vykusio praėjusią savaitę. Užsukite žvilgtelėti į mūsų albumą, kad pajaustumėte vyraujančią nuotaiką, pamatytumėte kaip kuria, atsipalaiduoja ir keliauja savęs pažinimo keliu, Gyvenimą Mylintys, Žmonės,KVIEČIAME visus norinčius, sergančius onkologine liga ir pasveikusius, dalyvauti Meno Terapijos “KELIONĖ SVEIKIMO LINK” užsiėmimuose. - Meno Terapijos grupę sudaro 10 užsiėmimų. - Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė 2 val. - Užsiėmimas vyksta pagal iš anksto parengtą planą, kuomet pateikiamos užduotys, relaksacijos pratimai, tačiau paliekama laiko ir laisvam jausmų, minčių, įspūdžių bei patirčių aptarimui. Vilniuje nuo 2012 m. birželio mėn. iki 2013 m. vasario mėn. įvyks 8 Meno Terapijos grupės.Galite jau dabar užsirašyti į Meno Terapijos “KELIONĖ SVEIKIMO LINK” grupes jums labiausiai tinkančia data:2012 m. rugsėjo 18 d. (grupės vedančioji Eglė Urbutienė), 2012 m. rugsėjo 19 d. (grupės vedančioji Sandra Birbilaitė); šiose grupėse dar yra keletas laisvų vietų, PASKUBĖKITE. 2012 m. spalio 8 d. (grupės vedančioji Marija Turlinskienė).Užsiregistruoti į meno terapijos užsiėmimus galima Onkopsichologijos ir komunikacijos centre (Trakų g.9/1, Vilnius) arba paskambinus tel. - 8 646 46444, 8 646 46222 (Sandra), 8 646 46669 (Eglė).Jei bus daug norinčių, bus surinkta grupė lenkų kalba, skambinkite registruotis tel. - 8 614 32962 (Marija)

Cia nuoroda Facebooke  http://www.facebook....ylintysgyvenima

aciu 4u.gif labai idomu

QUOTE(vovera @ 2012 08 10, 18:20)

Mergaites, gal kas turite daugiau info apie skrandzio vezi? Domina viskas kas apie naturalu gydymasi, maista, vitaminus ir pan. Apie sveika mityba zinau nemazai, bet nelabai zinau apie atskirus produktus, kas tinka/netinka serganciam, kuom gerai buti primaitinti (jeigu gerai issireiskiau). Radau viena toki kokteili pirkti, gal galetumete savo nuomone pasakyti? Kokteilis Na ten velgi ryziu miltai ieina, bet gal tai nera blogiausias dalykas nes daugiau nerandu nieko, kas butu be pieno ir kitokiu nesamoniu.

mano vyras serga sia liga as ir gaudau visur info apie mityba sergant sia liga, pasiemem santariskese knyguciu apie mityba sergant s.v. ir skaitom, bet labai daug reikia ziuret ir ka toleruoja pats organizmas, zinom visada padeda ir cia besilankanciu patarimai 4u.gif

Be to mityba skiriasi chemo metu ir po jos, tai parasyk kokia jusu situacija ar naudojat chemo ar ne?
Papildyta:
QUOTE(willow @ 2012 08 10, 19:27)
Nida44, aš tą straipsnį skaičiau.... Net nežinau, ką ir pasakyt. jei navvikas agresyvus, gal jį ir grūdina. Atkryčio metu, matyt, reiktų ta pačia chemija negydyti. Bet, čia gal daugiau tyrimų objektas, atradus tam tikrus dėsningumus. Norėčiau paskaityt anglišką var., kad susidaryt nuomonę, alfoje straipsnio net nemečiau čia, žinant mūsų žurnalistikos vertimų lygį ir nežinia iš kelinto šaltinio perperperrašymus.

na mano drauge biochemike, dirbo santariskese mokslinius darbus su vezinem lastelem, ir kaip pradzioj sakiau jai kad gal reiktu apsieit be chemo, sake tik nebandykit atsisakyt chemoterapijos, zolelem galesit ir po to pasigydyt, bet be chemo labai pavojinga, na tai matyt jei moksliskai butu yrodyta kad chemo kenktu, tai manu jos ir netaikytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 08 10, 15:41)
Aš Vilniuje eisiu  mirksiukas.gif
Sveta, papasakok, kaip sekėsi (labai labai rūpi). Šiaip pagal pasakojimą daug vilčių dedu į meno terapiją. Gal "galva į vietą atsistos"  bigsmile.gif

Buvau vakar,po pirmo karto net nezinau dar nelabai ka galiu papasakoti...vietoje 5 zmoniu atejo tik 3,kiti negalejo ta diena,kol susipazinom su psichologe,papasakojom apie save nemazai laiko praejo,veliau pradejom piesti kas ka nori.As piesti nemoku VISISKAI smile.gif ta pati sake ir kiti..nu v.z.primakalojau ten daug spalvu,norejau kad graziai ir linksmai -pozytiviai iseitu...kiekvieno piesini turejo grupes dalyviai komentuoti,tai mano "linksmam meno kurinije" kiti pamate ir vulkano krateri bigsmile.gif ir sukuri ,ir nerima smile.gif

siap gal toliau bus idomiau,zirint kokia tema bus,kalbejom kad gal mandalos piesim vienam is uzsiemimu

bet galiu drasiai pasakyti kad Vilniaus psichologes yra zyyyymiai stipresnes ir idomesnes ,daznai atvaziuodavo i Klaipeda anksciau blush2.gif

emilly ,gal tu noresi lankyti? yra dar laisvu vietu smile.gif kiekviena penktadieni,17 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 11 rugpjūčio 2012 - 23:07
Neišsenkančios stiprybės Jums visoms...
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 08 12, 00:06)
Buvau vakar,po pirmo karto net nezinau dar nelabai ka galiu papasakoti...vietoje 5 zmoniu atejo tik 3,kiti negalejo ta diena,kol susipazinom su psichologe,papasakojom apie save nemazai laiko praejo,veliau pradejom piesti kas ka nori.As piesti nemoku VISISKAI  smile.gif ta pati sake ir kiti..nu v.z.primakalojau ten daug spalvu,norejau kad graziai ir linksmai -pozytiviai iseitu...kiekvieno piesini turejo grupes dalyviai komentuoti,tai mano "linksmam meno kurinije" kiti pamate ir vulkano krateri  bigsmile.gif ir sukuri ,ir nerima  smile.gif

siap gal toliau bus idomiau,zirint kokia tema bus,kalbejom kad gal mandalos piesim vienam is uzsiemimu




Aš irgi visai nemoku piešti doh.gif ir nenoriu apie tai net galvoti schmoll.gif oi oi man piešimas g.gif Bet lyg ne tik piešimas bus...dar ir šokio terapija ir dar kažkas??? Žiūrėsim. Kai įvyks užsiėmimas - parašysiu mirksiukas.gif
Merginos, vilnietės, varom ploja.gif turėtų būti įdomu ir naudinga
Atsakyti
Ar imanoma motyvuoti zmogu gydytis, jei jis pats jau is anksto pasidave isgirdes diagnoze?? Mano pazistamai diagnozuotas 3 stadijos kruties vezys, o gydytis grieztai atsisako. Moteris dar jauna, 52 metai. Diagnoze suzinojo mazdaug pries menesi, iki siol apskritai slepe. Gal pasisakymas, kad serga jau kazkoks zingsnis i prieki?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 08 13, 13:46)
Ar imanoma motyvuoti zmogu gydytis, jei jis pats jau is anksto pasidave isgirdes diagnoze?? Mano pazistamai diagnozuotas 3 stadijos kruties vezys, o gydytis grieztai atsisako. Moteris dar jauna, 52 metai. Diagnoze suzinojo mazdaug pries menesi, iki siol apskritai slepe. Gal pasisakymas, kad serga jau kazkoks zingsnis i prieki?

Reikia bandyti...Mano močiutė jau 15metų remisijoj (tfu tfu tfu) po krūties vėžio 3st.diagnozės.Chemija,radikali operacija (kartu su pažestų pažasties limfmazgių šalinimu),chemija,švitinimas.Dabar likęs tik tikrinimasis kas metus.
Atsakyti