Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

[quote=willow,2012 08 29, 17:07]
druida.nu va rasei kad tavo labai piktas,man atrodo kad mano pyktesnis doh.gif nes her3+ turbut pykciausi.gal kas geriau zino g.gif galetu gal pakomentuot?
[/quote]
Dina,
Piktumas/agresyvumas ne tik nuo HER 2 raiškos priklauso. Mano trigubai neigiamas HER 2 ir ER/PR raiškos neigiamos, tai skaitosi labai agresyvus, greit besivystantis ir apribotos gydymo galimybės, nes nei biologinė, nei hormoninė terapija netaikoma. Kieno HER2 teigiamas irgi agresyvus - kuo didesnė raiška, tuo agresyvesnis . G3, G4 - prie agresyvesnių. Pas ką uždegiminė karcinoma irgi agresyvus. Pas Druidą man visai neaiškūs V1 ir M2 žymėjimai. Nelabai turiu laiko ieškoti , nes toje medžiagoje, kurią turiu tokio žymėjimo nėra.
[/quote]
nu jo kai pasigylini tai man jie visi ,vieni is vienos puses agresyvus kiti is kitos puses verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 28, 20:39)
sveika.gal tau cia salutinis poveikis atsirades?sakei chemikei?as kur pries savaite lasinaus chemija tai tris dienas irgi krutine skaudejo giliai kvepuot negalejau

Tai kad skauda tik ta puse kur visos mano bedos,gal sakau traukiasi nelabasis ir dirgina kaip pasiutes ten man viska biggrin.gif

QUOTE(nida44 @ 2012 08 29, 12:05)
Nepatarčiau, cheminiai dažai prasiskverbia pro odą, kad ir nedaug, bet vis tiek, ar tai reikalinga prichemintam organizmui? Suprantamas noras būti gražiai, puoštis, drėbti ligai antausį, bet gal geriau ne.

QUOTE(Deganti @ 2012 08 29, 12:54)
o aš dažiau tik ataugusius, radau tinkantį dažantį šampūną, beja šiuo metu jau yra daug dažų ale natūralių, be amonjako ir panašiai, tik reikia išsirinkti, nes asmeniškai man ežiukas tiko ir aš labai greit numečiau skarelę ir vaikščiojau, o paskui dar ilgai tokią šukuoseną nešiojau specialiai, kol nenusibodo kirpt, nes augo nesvietišku greičiu, tada jau atsiauginau ilgus plaukus ir vėl smile.gif

Aciu uz nuomones 4u.gif reikes pasidairyti naturaliu dazu ax.gif
Atsakyti
labas visoms. Nu kaip laikotes? pasidalinkim, kas ka beveikiat?

Emily , Tu teisi. man ir po chemijos bado operuotaji papuka, bet paskui po kokios savaites baigaisi. tik vemiu nuolat ir kas keisciausia , nemacyja jokie ju vaistai..vakar susveite relaniju, sako gal tave nerviskai blush2.gif Je.....
taigi.. vakar supyle 4, neziurejo ir pakritusius neutrofilus. sako, isgyvensi, moteris kaip pecius.. biggrin.gif Toks jausmas, kad kuo greiciau atsikratyt nori ax.gif Bet siaip faina ji ta Cesnaviciene, tik labai jau uzsemus, pacientu daug. matyt, visi zino, kad gera uz tad ir grudasi.
lavai nuliudino mane tai, nesutikau chemiju drauges(mums kartu sutikdavo ch). bet cia sielos kertele. todel galima ir apie tai pakalbeti. neistveriau, skambinau. pasirodo, jai toj pusej, kur augliukas ( dar neoperuotas) po kaklu iskilo nemazas guzas. padodeje laukocitai rodo uzdegima, sviete zandikauli, paskyre kruva antiobiotiku. Ch ir operacija nusikele verysad.gif .
Po ch, eis spinduliai. Nu nezinau, kodel as taip priesiskai jiems nusiteikus. mano kaire puse, ne tik plauciai nukentes , bet ir sirdis. kazkaip nenoriu as ju ir baigta. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(damke11 @ 2012 08 30, 10:15)
labas visoms. Nu kaip laikotes? pasidalinkim, kas ka beveikiat?

Emily , Tu teisi. man ir po chemijos bado operuotaji papuka, bet paskui po kokios savaites baigaisi. tik vemiu nuolat ir kas keisciausia , nemacyja jokie ju vaistai..vakar susveite relaniju, sako gal tave nerviskai  blush2.gif  Je.....
taigi.. vakar supyle 4, neziurejo ir pakritusius neutrofilus. sako, isgyvensi, moteris kaip pecius..  biggrin.gif Toks jausmas, kad kuo greiciau atsikratyt nori ax.gif  Bet siaip faina ji ta Cesnaviciene, tik labai jau uzsemus, pacientu daug. matyt, visi zino, kad gera uz tad ir grudasi.
lavai nuliudino mane tai, nesutikau chemiju drauges(mums kartu sutikdavo ch). bet cia sielos kertele. todel galima ir apie tai pakalbeti. neistveriau, skambinau. pasirodo, jai toj pusej, kur augliukas ( dar neoperuotas) po kaklu iskilo nemazas guzas. padodeje laukocitai rodo uzdegima, sviete zandikauli, paskyre kruva antiobiotiku. Ch ir operacija nusikele  verysad.gif .
Po ch, eis spinduliai. Nu nezinau, kodel as taip priesiskai jiems nusiteikus. mano kaire puse, ne tik plauciai nukentes , bet ir sirdis. kazkaip nenoriu as ju ir baigta.  unsure.gif

geda2: blush2.gif blush2.gif nu i parasiau, vienos klaidos. Cie ne as, cia Relanius kaltas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(damke11 @ 2012 08 30, 11:18)
Emily , Tu teisi. man ir po chemijos bado operuotaji papuka, bet paskui po kokios savaites baigaisi. tik vemiu nuolat ir kas keisciausia , nemacyja jokie ju vaistai..

Vemimas vienu metu buvo kasdieninis mano palydovas,maniau,kad nuo mano ligos..irgi jokie vaistai negelbedavo,dabar jau gera menesi nebevemiu ir zinok zmogus nuo ko cia priklauso.O su kosuliu jau susigyvenau,virs metu daugiau ar maziau jis mane kankina
Papildyta:
QUOTE(damke11 @ 2012 08 30, 11:18)
  Bet siaip faina ji ta Cesnaviciene, tik labai jau uzsemus, pacientu daug. matyt, visi zino, kad gera uz tad ir grudasi.

Visos jos ten uzsikasusios darbais,tenka ir po darbo valandu priiminet,nespeja
Atsakyti
QUOTE(damke11 @ 2012 08 30, 10:18)
labas visoms. Nu kaip laikotes? pasidalinkim, kas ka beveikiat?
Po ch, eis spinduliai. Nu nezinau, kodel as taip priesiskai jiems nusiteikus. mano kaire puse, ne tik plauciai nukentes , bet ir sirdis. kazkaip nenoriu as ju ir baigta.  unsure.gif
Papildyta:


Labutis,
Ką čia beveiksi - laukiu spindulių.... Dar savaitėlė. Bijau ir aš. Mano irgi kairė pusė. Po paskutinės chemijos - jau 3 savaitės, o jaučiuos nekaip. Neatsistatau, kaip po raudonos, nors tu ką. Nepasivelku, visa skauda, dar plaukai paslinkinėja, išretėjo manieji, jau plika galva vietom matos, bet neskutu, kaip bus, taip, tegul būna tais iškandžiotais kuokštais... Svoris šoktelėjo, nedaug, pora kg, bet vistiek. Nei dietos laikytis, nei ką...Nagai niežėjo susileist Taktiviną, bet tiek to. Atidėsim po spindulių.
Gal, merginos, kas nors buvot po visų gydymų pas kokią gerą dietologę užsirašusios?
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 30, 12:37)
Labutis,
Ką čia beveiksi - laukiu spindulių.... Dar savaitėlė. Bijau ir aš. Mano irgi kairė pusė. Po paskutinės chemijos - jau 3 savaitės, o jaučiuos nekaip. Neatsistatau, kaip po raudonos, nors tu ką. Nepasivelku, visa skauda, dar plaukai paslinkinėja, išretėjo manieji, jau plika galva vietom matos, bet neskutu, kaip bus, taip, tegul būna tais iškandžiotais kuokštais... Svoris šoktelėjo, nedaug, pora kg, bet vistiek. Nei dietos laikytis, nei ką...Nagai niežėjo susileist Taktiviną, bet tiek to. Atidėsim po spindulių.
Gal, merginos, kas nors buvot po visų gydymų pas kokią gerą dietologę užsirašusios?


Pirmiausia pasveikt, paskui dietos, ir šiaip kokios dietos? Negalima ir viskas, tik saikinga ir pilnavertė mityba.
Atsakyti
[quote=dina1,2012 08 29, 17:10]
sveika.jauciuosi gerai katik is misko grizau su vyru kibira silbaravykiu su baravykais prigrybavom per valanda.lakstau :superlinkejimai mamytei 4u.gif 4u.gif
Papildyta:



Aš kol kas taip pat menkai suvokiu savo diagnozę. Žinau tik kad labai piktas. Kas tas tumoras? Mano yra dešinės krūties invazyvi duktalinė karcinoma T2 V1 G3 (C50.9) HER2(+1) ir dar visokių raidžių yra n1 M2 2kl
[/quote]
druida.nu va rasei kad tavo labai piktas,man atrodo kad mano pyktesnis doh.gif nes her3+ turbut pykciausi.gal kas geriau zino g.gif galetu gal pakomentuot?
[/quote]
blush2.gif

dina1, aciu, butinai mamytei perduosiu linkejimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 30, 11:37)
Labutis,
Ką čia beveiksi - laukiu spindulių.... Dar savaitėlė. Bijau ir aš. Mano irgi kairė pusė. Po paskutinės chemijos - jau 3 savaitės, o jaučiuos nekaip. Neatsistatau, kaip po raudonos, nors tu ką. Nepasivelku, visa skauda, dar plaukai paslinkinėja, išretėjo manieji, jau plika galva vietom matos, bet neskutu, kaip bus, taip, tegul būna tais iškandžiotais kuokštais... Svoris šoktelėjo, nedaug, pora kg, bet vistiek. Nei dietos laikytis, nei ką...Nagai niežėjo susileist Taktiviną, bet tiek to. Atidėsim po spindulių.
Gal, merginos, kas nors buvot po visų gydymų pas kokią gerą dietologę užsirašusios?

labukas.willow tai po chemijos dave pailseti?as galvojau kad iskart pradeda spinduliuot rolleyes.gif
Papildyta:
[quote=emilly,2012 08 30, 09:49]
Tai kad skauda tik ta puse kur visos mano bedos,gal sakau traukiasi nelabasis ir dirgina kaip pasiutes ten man viska biggrin.gif
:

tai aisku kad traukiasi,kitaip ir but negali
clap_1.gif
Atsakyti
Ačiū, atsakiusioms apie Avastiną, gaunu beveik 2 - jus metus...
lyg ir padėjo iki šiol...
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 30, 13:09)
labukas.willow tai po chemijos dave pailseti?as galvojau kad iskart pradeda spinduliuot rolleyes.gif


Sveika, ne - anksčiau kaip po mėnesio po paskutinės chemijos radiologai spinduliavimui nepritaria.

QUOTE(Deganti @ 2012 08 30, 11:52)
Pirmiausia pasveikt, paskui dietos, ir šiaip kokios dietos? Negalima ir viskas, tik saikinga ir pilnavertė mityba.

Ne dabar, ne dabar, o po spinduliavimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 30 rugpjūčio 2012 - 17:43
QUOTE(willow @ 2012 08 30, 18:39)
Sveika, ne - anksčiau kaip po mėnesio po paskutinės chemijos radiologai spinduliavimui nepritaria.


galiu tik patvirtint, spirndulius gavau po gerų dviejų mėnėsių, nieks neskubėjo, o be to ir pernešt matyt buvo lengva, nes jau būni atsigavęs nuo chemijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 08 30, 17:42)
galiu tik patvirtint, spirndulius gavau po gerų dviejų mėnėsių, nieks neskubėjo, o be to ir pernešt matyt buvo lengva, nes jau būni atsigavęs nuo chemijos  4u.gif

aisku,aciu,ziuresim kaip man bus...nes kiekvienai vis kitaip.va DAMKE 11 nuvaziavo su nukritusiais neutrofilais 1,35 ir jai lasino chemija,o mano chemike tikrai nebutu leidusi schmoll.gif reiks kai nuvaziuosiu uzklausti jei nepamirsiu
Atsakyti