Įkraunama...
Įkraunama...

ZeekRewards + Zeekler (tęsinys)

Tęsiam ZeekRewards + Zeekler temą ČIA 4u.gif
Senoji ZEEK REWARDS tema ČIA.
Atsakyti
Sveiki dar karta prasysiu pagalbos daugiau ismananciu uz mane tad jei galit atsakykit i klausimus busiu dekingas smile.gif


Tai vat situacija tokia, kad nusiperku Silveri rytoj ir kaip saket kad sestadieni vakare geriausia daryt cashouta taip ir darysiu, nes isvaziuoju menesiui ir gali prireikt papildomu pinigu, ten turbut liks 0 tu Vip tasku ir kai grisiu zadu gan rimtai uzsiimti situo reikalu pasikviesti bent kazkiek zmoniu pradziai kad ir 2-3 (tokiu tikrai rasiu) tai vat klausimai:

1. Ka man daryti su tuo 0 tasku grizus? Kiekviena diena deti vel reklamas?
2. Pirkti Silveri ar aukstesni statusa?
3. Kiek gaunasi pelno nuo kiekvieno pakviesto zmogaus jeigu jis dirba? Ar reik pirkti koki statusa kad gautum ta pelna?


Viska stengsiuos daryti grizus, dekui uz atsakymus iskarto:)
Atsakyti
Rokai, dar sena tema nepabaigta.
Atsakyti
Rokai, truputį nesupratau, koks kontekstas - nori panaikinti akauntą, ir paskui iš naujo pradėti ?

Ir kodėl nulis VIP ? Dėl to, kad reklamos mėnesį nebus dedamos ? Tai robotuką reikia pasiimti, ir jis sudės wink.gif https://www.adsmartz.com/
Atsakyti
na va uzbaigem sena tema smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki naujoje temoje mirksiukas.gif Ačiū Eva-Eva už naujus namus wub.gif
Padirbėkim padirbėkim, o rudenį skaičiuosim viščiukus thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
biggrin.gif Koks atsipūtęs bidininkas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokas13 @ 2012 06 20, 19:09)
Sveiki dar karta prasysiu pagalbos daugiau ismananciu uz mane tad jei galit atsakykit i klausimus busiu dekingas smile.gif
Tai vat situacija tokia, kad nusiperku Silveri rytoj ir kaip saket kad sestadieni vakare geriausia daryt cashouta taip ir darysiu, nes isvaziuoju menesiui ir gali prireikt papildomu pinigu, ten turbut liks 0 tu Vip tasku ir kai grisiu zadu gan rimtai uzsiimti situo reikalu pasikviesti bent kazkiek zmoniu pradziai kad ir 2-3 (tokiu tikrai rasiu) tai vat klausimai:

1. Ka man daryti su tuo 0 tasku grizus? Kiekviena diena deti vel reklamas?
2. Pirkti Silveri ar aukstesni statusa?
3. Kiek gaunasi pelno nuo kiekvieno pakviesto zmogaus jeigu jis dirba? Ar reik pirkti koki statusa kad gautum ta pelna?
Viska stengsiuos daryti grizus, dekui uz atsakymus iskarto:)



man atrodo kad tu kalsi apie toki dalykeli, tu db free zadi pirkti silver kad nusiimt pinigus, bet iskart visu nenusiimsi, cia tam reikia laiko tai visu pirma

o visu antra as tavo vietoj nenaikinciau sito acc o nusipirkciau robotuka pastatyciau ant 100 proc augimo ir visa men spakainai ilseciau o vip augtu, kitaip jeigu sunaikinsi tai zinok vel pradeti reikes is naujo sad.gif o pradzia tokia nuobodi smile.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Eva-Eva @ 2012 06 21, 09:48)
Rokai, truputį nesupratau, koks kontekstas - nori panaikinti akauntą, ir paskui iš naujo pradėti ?

Ir kodėl nulis  VIP ? Dėl to, kad reklamos mėnesį nebus dedamos ? Tai robotuką reikia pasiimti, ir jis sudės wink.gif https://www.adsmartz.com/



sito posto nemaciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ismete man ta zveri iskart biggrin.gif:D:D:D:D:
Atsakyti
Žiūrint, koks įdirbis tam senam pirmam akaunte. Gal ten tik kokia savaitė, ar šiaip nerimtai. Jei restartuotis rimtai, tai aš imčiau naują, aišku, jei po manim nieko nėra, bet jei tarkim matrica susistačius, tai pasverčiau, ar tas geriau ,ar tas.

Neseniai vienai baltarusei (juos Zeekas dėl politikos užbanino, jei pamenat) padėjau, įtaisiau ją į savo matricos viršų, į neveikiantį akauntą. Tai ten tebekabėjo seni bonusiniai. BET kai tik ji parodė gyvybę, bonusiniai dingo. Čia šiaip, kad žinoti, nes būna kartais, kad yra tuščia vieta struktūroj, ar kam reikia antro referalo būtinai ten įstatyti...

Žodžiu, reikia žiūrėt konkrečiai kiekvienam. Pas kiekvieną kitas vaizdzialis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2012 06 21, 14:32)
Žiūrint, koks įdirbis tam senam pirmam akaunte. Gal ten tik kokia savaitė, ar šiaip nerimtai. Jei restartuotis rimtai, tai aš imčiau naują, aišku, jei po manim nieko nėra, bet jei tarkim matrica susistačius, tai pasverčiau, ar tas geriau ,ar tas.

Neseniai vienai baltarusei (juos Zeekas dėl politikos užbanino, jei pamenat) padėjau, įtaisiau ją į savo matricos viršų, į neveikiantį akauntą. Tai ten tebekabėjo seni bonusiniai. BET kai tik ji parodė gyvybę, bonusiniai dingo. Čia šiaip, kad žinoti, nes būna kartais, kad yra tuščia vieta struktūroj, ar kam reikia antro referalo būtinai ten įstatyti...

Žodžiu, reikia žiūrėt konkrečiai kiekvienam. Pas kiekvieną  kitas vaizdzialis smile.gif


kiekvienas turi pats skaiciuoti savo piniga biggrin.gif ir ziuret kas kam geriau:d as tai pagalvojau kad ten acc turetu but neblogas jeigu zmogus nori pasiimt su savim atostogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2012 06 21, 15:32)
Žiūrint, koks įdirbis tam senam pirmam akaunte. Gal ten tik kokia savaitė, ar šiaip nerimtai. Jei restartuotis rimtai, tai aš imčiau naują, aišku, jei po manim nieko nėra, bet jei tarkim matrica susistačius, tai pasverčiau, ar tas geriau ,ar tas.

Neseniai vienai baltarusei (juos Zeekas dėl politikos užbanino, jei pamenat) padėjau, įtaisiau ją į savo matricos viršų, į neveikiantį akauntą. Tai ten tebekabėjo seni bonusiniai. BET kai tik ji parodė gyvybę, bonusiniai dingo. Čia šiaip, kad žinoti, nes būna kartais, kad yra tuščia vieta struktūroj, ar kam reikia antro referalo būtinai ten įstatyti...

Žodžiu, reikia žiūrėt konkrečiai kiekvienam. Pas kiekvieną  kitas vaizdzialis smile.gif

as jau ne pirma karta skaitau kad sena accounta galima duot zmogui,kaip tai galima padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ottomaze @ 2012 06 21, 14:49)
as jau ne pirma karta skaitau kad sena accounta galima duot zmogui,kaip tai galima padaryt?  g.gif



taigi paprastai, paprasai to kuris mete zeeka, kodukus - pakeiti pagal save ir vuolia biggrin.gif 4u.gif

gal yra mandresnis budas bet as zinau tik sita:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Servizas: 21 birželio 2012 - 15:02