Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

QUOTE(Raaima @ 2012 08 30, 08:14)
zaliaake25 jau apsilankiau pas tave ir aš, labai patiko šokolado dėklai, gal gali išduoti paslapti kaip juos gamini?  blush2.gif
vilmuke3 medinį kamieną juk visada galima dažyti (aš dažau akriliniais dažais, sąnaudos taip pat nedidelės gaunasi)  smile.gif

va tie sokolado deklai ir man labai patiko, ir pas drauge einant i svecius galima koki padaryt nusinest, nustebint drauge smile.gif
o kamienas butent sitam medeliui buvo medzio saka ir zieve nenusieme graziai man, uztai ir dazyt nelabai pavyke butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 08 30, 08:34)
o kamienas butent sitam medeliui buvo medzio saka ir zieve nenusieme graziai man, uztai ir dazyt nelabai pavyke butu  doh.gif

o tu kuriu zieve nenusiima tai bent jau as tai su svitriniu popieriumi pabruzinu ir tada puikiausiai dazosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 08 30, 06:18)
aciu uz kvietima, jau esu is anksciau isisaugojus favorituose bloga, tik va be kvietimo uzmirstu apsilankyt dazniausiai doh.gif
labai grazus irgi visi darbai apziurejau ir as kai tokia smalsi pastebejau esu  doh.gif  turiu klausimuka blush2.gif  kur perki tuos tokius kaip suprantu popierinius drugelius? labai grazus.


Aciu uz pagyras, as pati turiu su kuo kirsti, nes uzsiimu skrebinimu, ............

 ! 
zaliaake25, už  reklamą Jums skiriamas viešas įspėjimas.  Dar kartą pažeisite SM Forumo taisykles, bus taikomas pakartotinis įspėjimas su atitinkama nuobauda.


moderatorė irmulia

QUOTE(Raaima @ 2012 08 30, 07:14)
zaliaake25 jau apsilankiau pas tave ir aš, labai patiko šokolado dėklai, gal gali išduoti paslapti kaip juos gamini?  blush2.gif



Aciukas, parasiau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 30 rugpjūčio 2012 - 22:56
Gal dar kas susidomės pasidaryti šokolado dėklą
Atvirukas šokolado dėklas

Mums reikės dviejų A4 formatų vienspalvių lapų ir vieno didelio margo lapo, aš naudoju 30x30cm (jei naudosite A4 lapus tai reiks 2 margų lapų), štampuko, klijų ir visokių gėlyčių, lapelių papuošimui. Popierius gali būti 160 gr arba pagrindas (vienspalvis) storesnis. Galite naudoti ir nemargą o panašių, derančių spalvų popierius.

Mano naudotas šokoladas buvo Karūnos. Taigi, truputi uždėjus, šokolado išmatavimai man gavosi 17,5x8cm.

Pasiėmusi vieną vienspalvį A4 popieriaus lapą padarau ji 17,5cm pločio (ilgis lieka tas pats), tada pasidėjusi ant lankstymo lentos susižymiu lenkimo linijas taip: 8cm linija, 2 cm linija, 8 cm linija, 2cm linija ir vėl 8cm ir linija (lieka maždaug 1,5 cm kraštelis). Atrodo maždaug taip:

user posted image

Tada pasiimu kitą popieriaus lapą ir pasidarau jį 21x10cm tada susižymiu taip:

1cm linija 1 cm linija 17 cm linija 1 cm linija ir iš apačios 1cm linija ir vėl 1 cm linija atrodo taip

user posted image

Tada susilenkiu per lenkimo linijas. Vidinio dėklo kampus reikia iškirpi, kad gražiai susilenktų.

user posted image
Dabar pasiruošime margas detales jų reikės:

5 vnt 17x7,5cm
6 vnt 17x1,5cm

Margų detalių kraštus su štampuku nutonuojame, ir priklijuojame klijų juostas. Arba klijuojame su klijais kokius turite.

user posted image

Visas detales suklijuojame ant vienspalvio pagrindo, pasistengiant kuo lygiau suklijuoti per vidurį. Nepamirškite priklijuoti raištelių, kaspinėlių jei juos naudosite. Atkreipkite dėmesį, jog vienas raištelis klijuosis prie didžiojo keturkampio, o kitas prie siauros kraštinės. Įklijuojame vidinį dėklą šokoladui, jo kraštinę prieš tai galite kaip nors papuošti.

user posted image

user posted image

belieka papuošti viršelį ir paslėpti šokoladą

user posted image
Papildyta:
Viršelis

user posted image
Papildyta:
Dar vienas dėklas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabiska: 30 rugpjūčio 2012 - 19:21
QUOTE(gabiska @ 2012 08 30, 20:28)
Gal dar kas susidomės pasidaryti šokolado dėklą
Atvirukas šokolado dėklas




iš ties puiki pamokėlė thumbup.gif reikės kada išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gabiska tavo pamoka superine,esu ior as dariusi,labai paprasta pasigaminti ir labai grazu,Zaliaake kaip ir as turi dekoti tau nes is taves abi ismokome:)
Atsakyti
Ačiū merginos už įvertinimus tikiuosi pasinaudosite pamoka ir galėsime pasigrožėti gražiais šokolado dėklais. Beje jie puikiai tinka dovanoti mokytojams rugsėjo pirmą vietoj gėlių, tas raudonas dėklas būten tam buvo ir skirtas, mokytoja labai džiaugėsi thumbup.gif
Atsakyti
Super gera ideja del sokolado deklu, aciu uz pamoka wub.gif wub.gif
Tik noriu paklausti, ar popierius gali buti kartonas, ar reiktu rinktis kiek plonesni?
Atsakyti
Geriausia yra 160gr popierius, kartonas gali sunkiai lenktis, o jei dar jis šiek tiek storesnis, tai ties lenkimais tarsi suskilinėja.
Atsakyti
Irmulia, daugiau nepasikartos, nepagalvojau visai blush2.gif

Raska, nesupratau kodel tu cia taip akcentuoji tai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliaake25: 02 rugsėjo 2012 - 13:57
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 09 02, 15:48)
Irmulia, daugiau nepasikartos, nepagalvojau visai  blush2.gif

Raska, nesupratau kodel tu cia taip akcentuoji tai...



neakcentuoju,o konstatuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 08 30, 13:17)
o tu kuriu zieve nenusiima tai bent jau as tai su svitriniu popieriumi pabruzinu ir tada puikiausiai dazosi  smile.gif

aciu uz patarima mirksiukas.gif

QUOTE(gabiska @ 2012 08 30, 20:28)
Gal dar kas susidomės pasidaryti šokolado dėklą
Atvirukas šokolado dėklas

labai aciu uz tokia isamia pamoka, tikrai labai vertinga bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti