Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

ooo... kol atostogavau,žiūriu jūs čia šauniai visos padirbėjot thumbup.gif
aš pasirodau su dar viena jaunųjų porele daryta dar prieš atostogas
user posted image
Atsakyti
Krikštynų tortas (pilnas saldainių) bei palinkėjimų ir profesijos dėžutė

user posted image
user posted image
Atsakyti
Jubiliejinis saldus krepšelis

ROŽIŲ KREPŠELIS

user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 09 29, 15:00)
Jubiliejinis saldus krepšelis

ROŽIŲ KREPŠELIS
Nerealiai gražu. wub.gif

O čia mano pirmas medelis. smile.gif Gavosi geriau negu tikėjausi. biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos "saldainiautojos" smile.gif as suku galva ka cia reiketu sumeistrauti mokytoju dienai, ka zadate daryti, o gal ka darete pernai, as dariau medelius, siemet kazko kito noreciau, pasidalinkite savo mintimis ax.gif
Atsakyti
Sveikos.Norėjau paklausti,gal kuri Vilnietė turi kelis medelius,ar padarytų 3 vnt?Reikia dėstytojams,pirmadieniui.Vienas medelis galėtų būti manau apie 45lt vertės.Čia jau maksimumas.Gali būti ir pigiau smile.gif
Atsakyti
zaliaake25 labai mielas rožių krepšelis thumbup.gif o krikštynų tortas norėtųsi, kad būtų ryškesnis blush2.gif
Amiletta šiltas darbelis smile.gif
o čia mano butelaitis gimtadienio proga
user posted image
Atsakyti
sveikos mielosios saldainiautojos;)...Vakar perskaiciau visa sia tema,apziurejau visus nuostabius darbus,pasigrozejau,pasidziaugiau,pasisemiau minčikiųwink.gif...as irgi kazkiek darau tuos medelius,bet man iskilo klausimu-
1.ar jums saldainiai neapsilydo,kai klijuojat?
2.kaip jus pritvirtinat ta plausa?
3.ir kaip pritvirtinat pinigelius?
As pati kai darau,tai sokoladiniu saldainiu popiereliai apsilydo.O siaip paskutiniu laiku man labiau patinka saldainiu meddeliai daryti is bombonkiu.Jie tokie grazesni dailesni man gaunasi ir vyrui jie labiau patinka,o sampano butelius dekoruoju su mini saldainiukais:)...Ta plausa bandau klijuot po apacia saldainiu,tiksliau po saldainiais,o pinigus tai bandziau ir rist,ir klijuot.Baisu ,kad neis paskui nuplest ju nuo medziu:)))...
Kurybiniu minciu ,ideju jums;)
Atsakyti
Laba,
munyte smagu, kad prisijungi smile.gif Del saldainiu apsilydymo, tai pas mane jie neapsilydo, nors kartais kai klijai labai jau karsti buna tai popieriukas pasilydo, bet isjungiu kliju pistoleta, pravesta ir toliau klijuoju. Plausa as taip pat su karstais klijais klijuoju, bet pries tai su dregnom rankom is plauso pasidarau norima forma, jis taip visai neblogai paklusta smile.gif Na o del pinigeliu nieko negaliu patarti, nes neteko ju niekur montuoti, as juos dazniausiai ikomponuoju i maza vokeli salia medelio smile.gif

na o cia mano saldainiu piestukas ponaiciui mokytojui smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės smile.gif labai smagu ateit į temą pasigrožėt į tiek daug sukurtų šedevrų wub.gif visi labai gražūs darbai ir originalūs 4u.gif

munyte pabandysiu iš savo patirties mažos atsakyt į klausimus smile.gif

1.ar jums saldainiai neapsilydo,kai klijuojat?
man nėra priklijuojant, kad saldainiai pasilydytų, gal pas mane klijų pistoletas neikaista labai g.gif

2.kaip jus pritvirtinat ta plausa?
Plaušą ir aš su karštais klijais klijuoju pirmiau apglosčius kad būtų norima forma smile.gif

3.ir kaip pritvirtinat pinigelius?
aš vieną kartą tvirtinau pinigėlius prie saldainių medelio, tai pingų kupiūrą susukau į tutelę, sutvirtinau plona vielute, kurios vieną galą įsmeigiau į burbulą, o kad ta vielutė ant pinigo taip nesimatytų tai pinigą galima kokiu kaspinėliu perišt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke3: 18 spalio 2012 - 12:01
sveikos 4u.gif
Perziurejau tema su jusu darbais, fantastika! Kiek grozybiu. Zodziu man yra kur mokytis.
Noriu idet jusu teismui savo pirma darba ax.gif .....labai laukiu patarimu, nuomoniu kas gerai , kas ne, ko truksta. Su menu ir puosyba esu visai susipykus biggrin.gif , tad man lengviausias darbas tik pradzia padaryt : kose is gipso ir saldainius suklijuot hihihi.gif . O va puost ar kitaip grazint doh.gif
Ideja su gilem dave sunus, kai ieskojom miske koto pagrindui, prisigrudo pilnas kisenes giliu bigsmile.gif


------------


 ! 
Nuotrauka pašalinta dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500-640 pixelių nuotraukas.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 sausio 2013 - 20:14
Šiaip labai mielas medelis, tik kažko jis man be viršūnės atrodo g.gif
Atsakyti