Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

Na cia tai nerealus grozis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pich @ 2015 09 29, 20:03)
Vida37, atrasiau i pasta Jums 4u.gif

Ir dar vienas is paskutiniu mano darbeliu blush2.gif

Pasidalinkite viešai, kas čia per paslaptis bigsmile.gif ? Ir aš norėčiau išmokti taip sukti, labai jau gražios ir dailios tos jūsų rožės wub.gif
Labai idomi ir originali Velykų interpretacija, pridedu prie mėgstamiausių thumbup.gif O kaip laikosi viršutinis puodelis?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

Viktochka, tikrai nieko neslepiu, tiesiog neberandu, liko senam kompe. Tik atsimenu, kad pamoka buvo lenku kalba, nieko nesupratau ka sako, tik is ranku ir ismokau biggrin.gif Virsutinis puodelis priklijuotas karstais klijais, stora viela ir apklijuotas gelytem 4u.gif
Atsakyti
Smagu matyti naujus darbus, mūsų burys daugėja thumbup.gif
Pasvalvinsiu puslapiuką rudeniškiomis spalvomis mirksiukas.gif Mokytojoms
user posted image


QUOTE(pich @ 2015 10 01, 18:46)
...Tik atsimenu, kad pamoka buvo lenku kalba, nieko nesupratau ka sako, tik is ranku ir ismokau biggrin.gif

Kažką panaušaus radau, ar pagal šią techniką darėte? https://www.youtube....h?v=G6OPVcb5o_4
Tik pas jus rožės putlesnės, daug gražiau atrodo 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktoshka: 05 spalio 2015 - 11:44
Viktoshka nuostabiai grazios puokstes wub.gif

Pasirodysiu su savo kukliu darbeliu 4u.gif Dar tik pradziamokslis blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Aciu jums 4u.gif pich jusu labai grazus darbeliai 4u.gif Turiu jums viena klausymeli biggrin.gif as ir bandziau gaminti tokias grozybes,bet man nesigavo, priklijavau puodeli prie sulenktos sakutes ir po to prie lekstutes, tai puodelis nusvere lekstute,kaip reikia islaikyti pusiausvyra ? tykiuosi supratot smile.gif
Atsakyti
o cia mano darbeliai blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
viva37 ačiū už pagyras, stengiuosi 4u.gif
kramtuke7 o puodelis nusvėrė lekštutę kai nedekoruotas dar buvo? Man atrodo reiktų pasunkinti pačią lėkštutę akmenukais, saldainiais ar kitokiu dekoru, galima šiek tiek palenkti puodelį į priekį, dar spėju, kad rėmo aukštis turi būti teisingas, jis neturėtų būti per trumpas ar ilgas.

Alioska, darbeliai thumbup.gif Matosi, kad labai daug pastangų ir meilės įdėta. O širdelės rožės kaip gyvos wub.gif


Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2015 10 20, 10:40)
viva37 ačiū už pagyras, stengiuosi  4u.gif
kramtuke7 o puodelis nusvėrė lekštutę kai nedekoruotas dar buvo? Man atrodo reiktų pasunkinti pačią lėkštutę akmenukais, saldainiais ar kitokiu dekoru, galima šiek tiek palenkti puodelį į priekį, dar spėju, kad rėmo aukštis turi būti teisingas, jis neturėtų būti per trumpas ar ilgas.

Alioska, darbeliai  thumbup.gif Matosi, kad labai daug pastangų ir meilės įdėta. O širdelės rožės kaip gyvos wub.gif



aciu aciu,jo cia mano megstamiausias uzsemimas,labai ramina. smile.gif
Atsakyti
Alioska,jusu darbai labaiii grazus.AS kazkaip neturiu kantrybes gelytes daryt smile.gif
Atsakyti
aciu labai,o man labai patinka,sedeti galiu nors visa diena.
dar keleta darbeliu. ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Buteliuks jubiliejui rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti