Įkraunama...
Įkraunama...

Atrankos, mokymų, įdarbinimo kompanijos

Į KOKIĄ VERČIAUSIA KREIPTIS, NORINT ĮSIDARBINT , KAIP TEN VYKSTA ATRANKOS?
AŠ PAMENU TIK LMN Projektas, ATRODO, TAIP VADINOS, TAI RIMTA FIRMA, ILGAS GERAS TESTAS IR PO TO PASIŪLYMAI.
Atsakyti
as per cvonline isidarbinau clap.gif
Atsakyti
gal kam teko turėt reikalų su Nova lux. ar tai rimta firma ar tik pinigus paima?
Atsakyti
Galeciau parasyti visa puslapi apie darbo paieska. Bet apsiribosiu tik keliais pagrindiniais faktais. Pirmiausia, rimta firma yra ta, kuriai uz paslaugas moka darbdaviai, o ne darbuotojas. Jei ieskote gero pasiulymo, siulau nuolat dometis, ka siulo Fontes, People Management, Professional People (via kartu su CV-Online), Aon Consulting, Mercuri Urval. Pirmiausia, tai tarptautines kompanijos, ir ju klientais tampa tik mokios firmos. Vadinasi, jos negaili pinigu ir darbuotojams. Taip pat yra daug pasiulymu is uzsienio kompaniju, ateinanciu i Lietuvos rinka. Is lietuvisku kompaniju isskirciau Primum Esse ir gal dar Preile. Kompanijos jau gan ilgai dirbancios Lietuvos rinkoje, todel turi ilgalaike patirti, ir tuo kelia pasitikejima tarp klientu. Siuo metu labai daug smulkiu ir gana pigiu firmeliu, kurios neturi nei patirties, nei mokiu kleintu (firma, kuri taupo darbuotoju paieskai ir atrankai, dazniausia taupo ir darbuotoju atlyginimams bei įv. motyvaciniams dalykams). O apie imones, kurios ima pinigus is ieskanciuju darbo, isvis negaleciau nieko gero pasakyti. Firma jusu cv persius keletui imoniu (buna taip,kad siuncia pagal darbo skelbimus internete, spaudoje) ir jei atsitiktinumo deka jus pakvies pokalbio ar net pavyks isidarbinti, priims tai kaip savo nuopelna. Bet ta pati jus galite padaryti siusdamos savo cv i visus Jus sudominusius konkursus, uzsiregistruodama visose imanomose duomenu bazese (rekomanduoju cvonline). Jei ieskote darbo, isbandykite visus imanomus variantus, kaip kazakda as dariau smile.gif Netgi buvau sumokejusi 40Lt. kazkokiai firmelei. Susiradau darba per cvonline, dirbu jau 3 metus, delto ir rekomenduoju wink.gif Jei turesit kokiu klausimu, drasiai klauskite, nes as sita reikala praejusi uch kaip clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
o man kaip aklai vistai grudas nukrito pries akis laikrastis su skelbimu paskambinau nuejau i pokalbi ir mane prieme clap.gif
Atsakyti
Jei kalbame apie personalo paieškos ir atrankos agentųras, tai norėčiau paminėti, kad iš darbuotojo pusės tai karjeros planavimo firma. Darbdavys čia ieško geriausio darbuotojo iš esančių, o darbuotojai gali pasitikrinti ar per savo praėjusi darbo laiką jie tapo geresni savo profesinėje srytije ir ar verti didesnio atlyginimo nei dabar gauna (jei nėja kito būdo pasididinti). Tie kas galvoja apie įsidarbinimą per personalo paieškos agentųrą, neturint profesinių sugebėjimų, tai galima tik tuo atveju jei renkama visa grupė, o ne vienas darbuotojas.
Atsakyti
Šiuo metu ruošiuosi persikvalifikuoti - galvojau užsiregistruoti cvonline - bet yra tox dalykas, kad reikės tenai parašyti, kokią darbo patirtį turiu - o aš kaip tik nenoriu naujo darbo susijusio su ankstesniuoju - dėl to ir ruošiuos persikvalifikavimui. O to, dalyko, kurio kursus ruošiuos lankyti šiuo metu neišmanau ir negalėčiau pagal jį dirbti. taigi - tokioj mano situacijoj turbūt neverta registruotis del darbo - nes darbdaviui šiuo metu nieko negalėčiau pasiūlyti. O specialybė, kurią baigus - tai vera tik 0 - mokė daug ir visko ir neišskyrė nieko konkretaus sad.gif
Atsakyti
Mano vyras tai labai vertina FONTES kompaniją, nes ten tik geros firmos kreipiasi ir aišku galima gauti gerai apmokamą darbą, na tiesa konkursai ten vyksta ilgai, žinau paskutiniame dalyvavo visą mėnesį ir laimėjo - šaunuolis thumbup.gif , bet pasiliko ankstesniam darbe smile.gif, kurį gavo prieš 3 metus dalyvaudamas irgi tos pačios firmos FONTES konkurse, na ir aišku jei gavo darbą tai laimėjo thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 27 liepos 2004 - 16:21
O as tam CVONLINE registravausi, atsiunte man mano slaptazodi ir tt., bet kiek siunciu prasymu darbintis, tiek rodo kad neisiunte sad.gif, nes tipo cv nebaigtas, arba negavau slaptazodzio,nors viska padariau ir gavau g.gif jau nusibodo ,bandysiu dar rytoj.O gal as kazka ne taip darau? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isimylejus: 27 liepos 2004 - 19:22
QUOTE (Isimylejus @ 2004 07 27, 20:22)
O as tam CVONLINE registravausi, atsiunte man mano slaptazodi ir tt., bet kiek siunciu prasymu darbintis, tiek rodo kad neisiunte sad.gif, nes tipo cv nebaigtas, arba negavau slaptazodzio,nors viska padariau ir gavau g.gif jau nusibodo ,bandysiu dar rytoj.O gal as kazka ne taip darau? unsure.gif

as tai paprasciausiai atsidarydavau skelbima ir siusdavau savo CV nurodytu meilu, ta prasme is savo pasto dezutes, o ne per ta sistema.
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 07 27, 23:21)
Mano vyras tai labai vertina FONTES kompaniją ...

o kokie tos firmos kontaktai g.gif ?
Atsakyti
QUOTE (Bagyra @ 2004 07 27, 15:32)
Šiuo metu ruošiuosi persikvalifikuoti - galvojau užsiregistruoti cvonline - bet yra tox dalykas, kad reikės tenai parašyti, kokią darbo patirtį turiu - o aš kaip tik nenoriu naujo darbo susijusio su ankstesniuoju - dėl to ir ruošiuos persikvalifikavimui.

perskaiciau tavo zinute. Ka galiu pasiulyti? Vistiek irasyk savo CV, tik kur norimos pareigos, nurodyk ta sriti, kuri tave domina. Taip pat prisistatyme paminek, kokio darbo nori. Kita vertus, atidziai sek skelbimus ir bandyk dalyvauti konkursuose. Visiskai i kita sriti pereiti sunkoka, nes darbdaviai nori zmogaus su patirtimi. Reikia nusiteikti, kad gali tekti dirbti uz mazesni atlyginima, bet bandyti butinai reikia. As kazkada atejau i visai nauja sriti, ir ka gi, po pusmecio dirbau taip kaip kiti, isdirbe kelerius metus biggrin.gif Taigi protingas darbdavys, supranta kad motyvacija irgi labai svarbus veiksnys smile.gif Sekmes ir nenuleisk ranku!
Atsakyti