Įkraunama...
Įkraunama...

Atrankos, mokymų, įdarbinimo kompanijos

g.gif tai kiek zinau jie dabar patys iesko darbuotojo, o siaip tai zinau jog nemazai daro atranku, tai gal ir verta wink.gif
Atsakyti
As irgi i agentura misliju kreiptis... g.gif
Atsakyti
nieko gero, pinigeliu metymas, tikrai nepatariu sad.gif . Pati esu uzsiregistravus, tai darbai tik konsultanciu ar siaip visokie mazose firmelese, kur viska darysi nuo A iki Z. Aisku pabandyt galit, bet nedekit dideliu vilciu, darbo nieks neatnesa ant lekstutes, reikia ieskotis sad.gif na bet blogiau gal ir nebus rolleyes.gif
Atsakyti
As tai Kauno Minta labai nusivyliau,ispradziu giedojo, mes stengsimes surasti jums darba ir dar toki,koki norite!Na vnz burtai,paskui tipo reikejo atlikti anglu kalbos testa,nu blyn testas tokiai kaip man tikrai ziauriai sunkus(ji duoda norint isvaziuoti mokintis i uzsieni) doh.gif aisku nieko gero neparasiau sad.gif ir aisku jokio skambucio taip pat nesulaukiau mad.gif Kadangi testo neparasiau gerai-tai jie skaito,kad as blyn isvis anglu nemoku mad.gif uztat dabar kaip niekad noriu pati susirasti darba ir tegu pasiema tuos 30lt !(Ka jei nemoku anglu 10 balu-ai jau ne zmogus blink.gif )
Na pikta as ant ju blyn mad.gif mad.gif mad.gif (Jau buvau girdejusi tokiu atsiliepimu,bet galvojau na gal kas pasikeite-ne velnio)
Vat gundausi i ITC,bet bijau,kad vel taip nebutu sad.gif g.gif tai dabar jau pati nebezinau ar verta kur kreiptis doh.gif
Atsakyti
As viena karta padaviau prasyma ITC, ir dar rasant per kelis kartus klausiau, o jei nieko nepasiulysit ( as turejau darba, kuriuo tikrai nesiskundziau, bet vyras ieskojosi ir as sugalvojau pabandyt). Isgirdau kad taip nebuna ir pan. Tai gavau pora paisulymu, kur atlyginimas buvo 700Lt, tai paskambinau ir paprasiau, kad anketoj pasibrauktu mano norima atlyginima, nuo tada pasiulymu nebegavau.
Vyras NovaLux buvo, tai jam neblogus darbus pasiule ( jis finansininkas), tik tai buvo pries daugiau kaip metus.
Atsakyti
QUOTE (mingaude @ 2004 11 07, 12:03)
As viena karta padaviau prasyma ITC, ir dar rasant per kelis kartus klausiau, o jei nieko nepasiulysit ( as turejau darba, kuriuo tikrai nesiskundziau, bet vyras ieskojosi ir as sugalvojau pabandyt). Isgirdau kad taip nebuna ir pan. Tai gavau pora paisulymu, kur atlyginimas buvo 700Lt, tai paskambinau ir paprasiau, kad anketoj pasibrauktu mano norima atlyginima, nuo tada pasiulymu nebegavau.
Vyras NovaLux buvo, tai jam neblogus darbus pasiule ( jis finansininkas), tik tai buvo pries daugiau kaip metus.

O tai per kur isidarbinai?
Atsakyti
Nepakeiciau darbo wink.gif , o paskui isejau i vyro darboviete ( as ten buvau dirbus pries pirma nestuma ). Vyras su virsininku kalbedamas pasake, kad noriu pakeisti darba tai tas pasiule grizti. Bet tas darbas man labai tiko,patiko ir t.t tik kad pamaininis darbas ir plius komandiruotes tai mazai budavau namie.
Atsakyti
QUOTE (leduke @ 2004 11 06, 16:42)
As tai Kauno Minta labai nusivyliau,ispradziu giedojo, mes stengsimes surasti jums darba ir dar toki,koki norite!Na vnz burtai,paskui tipo reikejo atlikti anglu kalbos testa,nu blyn testas tokiai kaip man tikrai ziauriai sunkus(ji duoda norint isvaziuoti mokintis i uzsieni) doh.gif aisku nieko gero neparasiau sad.gif ir aisku jokio skambucio taip pat nesulaukiau mad.gif Kadangi testo neparasiau gerai-tai jie skaito,kad as blyn isvis anglu nemoku mad.gif uztat dabar kaip niekad noriu pati susirasti darba ir tegu pasiema tuos 30lt !(Ka jei nemoku anglu 10 balu-ai jau ne zmogus blink.gif )
Na pikta as ant ju blyn mad.gif mad.gif mad.gif (Jau buvau girdejusi tokiu atsiliepimu,bet galvojau na gal kas pasikeite-ne velnio)
Vat gundausi i ITC,bet bijau,kad vel taip nebutu sad.gif g.gif tai dabar jau pati nebezinau ar verta kur kreiptis doh.gif

Labas leduke. As buvau uzsiregistravusi ITC. Neseniai baigesi sutartis su jais. Per tris menesius buvo tik keli pasiulymai mad.gif Pas juos man keista sistema: jei jie tau pamajakina, tai tu turi jiems perskambinti g.gif Tai tokia mano patirtis su ITC. Nu, bet gal jei uzsiregistruosi, tai tau gal pasiseks. Kas ten zino
Atsakyti
Sveikutės,
Norėčiau ir aš pasidalinti savo patirtimi. Buvau prisiregistravusi "Noriu darbo" Vilniuje. Visiškai nusivyliau ir daugiau tikrai niekada i juos nesikreipsiu. Sumokėjau registracijos mokestį 35 litus ir jie įsipareigojo man pusę metų siųsti darbo pasiūlymus: siuncia zinute ir liepia su jais susisiekti, t.y. perskambinti (savotiskas pinigu taupymas smile.gif). Per puse metu tesugebejo pasiulyti tik dvi darbo vietas, ir tas nelabai atitinkancias mano prasymus. Tarp kitko, aš ieškojau buhalterės darbo, ir pati susiradau kažkur per mėnesį. Darbų ieškojau iternetiniuose darbo pasiūlymų puslapiuose, šeštadieniniuose "Lietuvos rytas" laikraščiuose.
Atsakyti
ITC as irgi nusivyliau mad.gif pasiule tik i dvi vietas per visa laika, i kurias net nejau-nesamones. o dar tas bajeris su tais pamajakinimais.Zodziu zemas lygis.Tiesa, kai neapsikentusi paskambinau ir dar karta paaiskinau ko as ieskau, man irgi daugiau net...nemajakino smile.gif
Atsakyti
Kazkadaise buvau uzsiregistravusi Mintoj. Tai man per visa laika pasiule 3 variantus. Ir tai praktiskai visi ne visai pagal specialybe.
O kai buvau uzsiregistravus Novalux, tai pasiulymu kur kas buvo daugiau. Per visa laikotarpi man pasiule apie 8-10 variantu is kuriu as buvau 6 pokalbiuose ir 1 atrankoj.Bet nei viename neisidarbinau. O poto kai pasibaige sutartis, po 4 men Novalux pasiule man dar viena darbo vieta, kur as isidarbinau ir jau pora metu dirbu. Taigi, is visu idarbinimo agenturu Novalux man atrodo rimciausiai smile.gif
Atsakyti
uzsiregistravau "nova lux" del skelbimo, kuri radau internete. labai man jis tiko, atitikau visus reikalavimus, bet nuejus i agentura turejau tiesiog maldauti, kad mane uzregistruotu mad.gif sako, nepaklausi specialybe, paskui turesit priekaistu, kad darbo nesiulom. sakau, jus tik sitam skelbimui mane issiuskit ir priekaistu neturesiu, del svajoniu darbo 30 lt. paaukot tikrai negaila. rezultatas - darbo nera, po kiek laiko teiravausi apie ta skebima ir savo CV, tai net konkreciai nesugebejo pasakyti, kad ta CV issiunte pagal ta darbo skelbima. snipstas mad.gif
Atsakyti